Drabužiai maitinančioms mamoms

  • Drabužiai maitinančioms mamoms

"Kokybė niekada nėra atsitiktinumas. Tai visada yra protingų pastangų rezultatas" - Jonas Ruskinas


Vos per porą metų GREEN ROSE merino vilnos drabužiai žindančioms mamoms tapo mėgstamiausi užsienyje gyvenančių mamyčių drabužiai, o naktiniai maitinančioms mamoms internetinėje parduotuvėje www.green-rose.eu bei kituose užsienio internetinėse parduotuvėse yra pati populiariausia ir perkamiausia prekė. Tai tik parodo, kad moterys visame pasaulyje nori jaustis šiltai, maloniai, natūraliai bei jaukiai, maitindamos savo mažylius.

Jauna mama Magdalena iš JAV su partneriu augina gražią dukrytę Luną. Visi trys jie gyvena kelionėse. Keliauja po visą šalį, patirdami gyvenimo džiaugsmą.

Magdalena mielai nusprendė pasidalinti savo mintimis apie GREEN ROSE merino vilną, apie drabužius maitinančioms mamos. Tikimės, jog šios keliaujančios mamos patirtis, patarimai padės išsirinkti Lietuvoje gyvenančioms mamoms tinkamus drabužius žindymui bei visai šeimai.


Naktiniai maitinančioms mamoms – tiesiai į dešimtuką!

Mano pirmoji pažintis su GREEN ROSE buvo prieš tris metus. Aš ieškojau merino gaminių, kurie būtų kokybiški, minimaliai perdirbti, rankų darbo ir priklausytų smulkiajam verslui. Šiuolaikiniame vartotojiškame pasaulyje toks dėmesys yra gyvybiškai svarbus. Mes turime suprasti, jog  turime būti dėmesingi ne tik tai, ką valgome, bet ir tai, ką rengiamės ir iš ko perkame.

GREEN ROSE merino vilnos drabužių visai šeimai internetinę parduotuvę atradau per kažkieno Instagram story. Kai tik atsidariau parduotuvę ir pradėjau nagrinėti jų asortimentą, supratau jie buvo būtent tai, ko aš ieškojau: kokybės, smulkaus verslo ir fantastiškų kainų!

Tuo metu laukiausi dukrytės. Taigi užsisakiau naktinius maitinančioms mamoms, kuriuose buvo speciali iškirptė (anga) per visą krūtinę – tokiu būdu yra labai lengva ir patogu prieiti prie krūties.


Merino vilnos naktiniai žindymui atkeliavo laiku.  Kai pirmą kartą apsirengiau juos, nenorėjau  nusivilkti. Visą trečiąjį trimestrą didžiąją laiko dalį praleidau juose. Buvo taip jauku ir patogu, nors ir kūdikis dar nebuvo gimęs ir nereikėjo žindyti.


GREEN ROSE merino vilnos gaminiai vaikams – antras užsakymas

Po kelių savaičių, kai išbandžiau savo merino vilnos naktinius žindančioms mamoms, grįžau į GREEN ROSE internetinę parduotuvę ir užsisakiau daugiau drabužių. Šį kartą daugiau ne tik sau, bet ir savo  dukrytei:

Kaip ir su naktiniais, buvau nepaprastai patenkinta visais produktais. Jie atitiko savo nurodytus dydžius.

Merino vilnos marškinėlius maitinančiai mamai dėvėjau visur kaip pagrindinį sluoksnį ant gryno kūno arba tiesiog kaip antrą sluoksnį, kuris derėjo su visais kitais mano drabužiais. Labai patogi padaryta ertmė krūtinėje, kuri yra gana elastinga, todėl patogu pakelti aukštyn arba nuleisti žemyn. Patogu pamaitinti kūdikį bet kurioje situacijoje, o drabužis visiškai neišsitampo.

Drabužėliai mano dukrytei tarnavo puikiai. Labai patiko merino vilnos kaklaskarė, kuri atstojo šiltą šalikėlį ir šildė krūtinę. Taip pat ir marškinėliai su aukštu kaklu labai patiko mano dukrai. Jie nepaprastai jaukūs ir malonūs - mano dukra niekada nesiskundė, jog veržia kakliuką ar kad vilna “kanda” arba griaužia. Džemperis su gobtuvu buvo žavių žemės tonų spalvų ir labai minkštas liesti. Jis yra labai lengvas, gana plonas, tačiau neapsigaukite – nors merino vilna yra gana plona, tačiau labai šilta.


Kuo ypatinga merino vilna?

Žiema jau čia, o paspaudus šaltukui, merino vilnos drabužiai yra tiesiog idealūs. Pavyzdžiui, kai aš einu į žygį ir tik pradedu eiti – merino vilnos drabužiai palaiko tinkamą mano kūno temperatūrą. Su jais jaučiuosi jaukiai ir šiltai. Vėliau, kai aš jau suprakaituoju, merino vilnos drabužiai sugeria drėgmę ir mano kūną palaiko sausą ir neperkaitusį. Nusileidus saulei ir staiga nukritus lauko temperatūrai, tie patys merino vilnos rūbai mane vėl šildo ir jaučiuosi jaukiai bei patogiai.

Merino vilnos rūbai yra labai ploni, maloniai priglunda prie kūno ir odos, jog nieko kito nesinori naudoti žiemos metu kaip pirmą sluoksnį drabužių – tik merino vilnos. Kadangi aktyvus gyvenimo būdas yra man būtinybė, esu išbandžiusi daug žieminių drabužių variantų, tačiau merino vilnos yra patys tinkamiausi, patogiausi ir maloniausi.

Be to, merino vilnos rūbais lengva rūpintis. Aš paprastai skalbiu skalbykle įprastu skalbimu ir pakabinu, kad nudžiūtų. Merino medžiaga labai greitai džiūsta! Tik nerekomenduoju džiovinti džiovyklėje, nes čia drabužiai gali susitraukti.


Kitas dalykas, kurį verta paminėti apie pačią GREEN ROSE įmonę ir jų kolektyvą – tai jie labai reaguoja į klientų žinutes. Jei turite klausimų ar rūpesčių, GREEN ROSE merginos paprastai atsako tą pačią dieną arba per kelias dienas, jei išpuola išeiginės arba šventinės dienos.

Jei ieškote aukštos kokybės drabužių visai JŪSŲ šeimai, GREEN ROSE merino vilnos drabužiai yra vieni geriausių. Jeigu tinkamai pasirūpinsite drabužių priežiūra,jie jums tarnaus metų metus, neprarandant spalvos ar formos.

Jei norite palaikyti smulkų verslą, jei nenorite permokėti už prekes dėl to, jog jie yra pažymėti didelių įmonių žinomu prekės ženklu – GREEN ROSE yra ta įmonė, į kurią verta užsukti kiekvienais metais, prasidėjus žiemos sezonui, - užbaigia Magdalena.


Dar kartą didelis ačiū Magdalena už tai, kad ji pasidalino savo patirtimi ne tik apie drabužius maitinančioms mamoms, bet ir apie kitus merino vilnos drabužius bei rekomendacijas dėl jų priežiūros. Nuostabu girdėti, jog vis daugiau šeimų gali mėgautis šiluma ir jaukumu iš merinosų vilnos audinio. Dabar GREEN ROSE siūlo dar daugiau drabužių maitinančioms motinoms - pižamos su ilgomis kelnėmis ar šortais.
Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


Patogios palaidinės maitinančioms mamoms
2243

Patogios palaidinės maitinančioms mamoms

Mes esame už mamytės ir vaikelio laisvą pasirinkimą, kur žindyti ir valgyti. Tai vienas gražiausių mums gamtos suteiktų stebuklų, kurių tikrai neturime gėdytis arba eiti žindyti kažkur pasislėpus. GREEN ROSE asortimente siūlome patogia Detaliau...

  • 0 Komentarai

Susijusios prekės