Kepurytės kūdikiams vasarai

  • Kepurytės kūdikiams vasarai

Daugelis mamų klausia, ar reikalingos kepurytės kūdikiams vasarai? Jeigu karšta, gal jos visiškai nereikia dėti? O jeigu pučia vėjas ir kūdikis bus be kepurytės, ar neperšals, ar nesusirgs ausyčių uždegimu?

Trumpai atsakysime į šiuos klausimus ir pasidalinsime dvynukų mamos įžvalgomis, apie kepurytes kūdikiams vasarai.


Kepurytės kūdikiams vasarai reikalingos

Kadangi naujagimiai pirmuoju savo gyvenimo pusmečiu nemoka reguliuoti savo kūno temperatūros, yra rekomenduojama dėvėti kepurytę visais metų laikais. Tačiau vasaros laikotarpiu reikia ypatingai atkreipti dėmesį į tai kokia kepurytės audinio sudėtis. Ar ji yra iš natūralaus pluošto, ar moka reguliuoti galvytės temperatūrą.

Taip pat kepurytė kūdikiams yra reikalinga dėl intensyvių saulės UV spindulių. 

Taigi klausimas, kokią kepurytę pasirinkti, jog naujagimio galvytė būtų tinkamiausios temperatūros ir būtų apsaugota nuo UV saulės spindulių?


Mamos Dianos patirtis apie kepurytes kūdikiams vasarai

Jau būdama nėščia labai džiugavau, kad mano gimdymo terminas yra būtent vasarą - birželio mėnesį. Pirma mintis buvo, kad nereikės rūpintis įvariais žieminiais kombinezonais, pirštinėmis ir kepuraitėmis. Džiaugiausi, jog vaikams bus smagu leisti laiką gryname ore, lauke su mažai rubelių. 

Kai gimė mano dvyniai, Lietuvą užklupo didžiuliai karščiai. Būdama ligoninėje sužinojau, kad kūdikiai neturi jokios termo reguliacijos. Nepaisant oro šilumos, jiems reikalingos kepurytės ir rūbeliai ilgomis rankovėmis. Geriausiai iš natūralaus, kvėpuojančio audinio. 

Į ligoninę buvau atsivežusi ankščiau pirktas kepuraites, tačiau jau po kelių dienų pastebėjau, kad vaikučiams prakaituoja galvytės, todėl pradėjau ieškoti alternatyvų.

Kai parduotuvėse toks platus kūdikių rūbelių pasirinkimas, teko nemažai pasidomėti, kokia medžiaga būtų tinkamiausia mano dvyniams. Norėjau įsigyti kažką iš lengvos medžiagos, kad kūdikių galvytės neprakaituotų ir tuo pačiu kepuraitės apsaugotų nuo vėjo.

 

Merino vilnos kepurytės naujagimiams

Labai gerai atlikau namų darbus, klausinėjau pažįstamų mamyčių  ir mano lūkesčius puikiai atitiko merino vilnos kepuraitės. Pasirodo ji  pasižymi termoreguliacija. Tai buvo tiesiog puikus atradimas, nes orai Lietuvoje permainingi, tai šilta tai šalta.  

Nuo pat pirmų mūsų pasivaikščiojimų lauke nesiskyremė su merino vilnos kepuraitėmis, jos puikiai tiko ir patiko vaikučiams. Audinys kvėpuoja, reguliuoja temperatūrą, neerzina jautrios kūdikio odelės. Didžiausia palaima buvo žinoti, kad vaikų galvytės apsaugotos nuo vėjo ir neprakaituoja. O kūdikiams yra komfortiška. Kepuraičių raištukai puikiai užsiriša nedirginant kakliuko, kepuraitės nenusmunka ir puikiai pridengia ausytes.


Taip pat merino vilna labai pasitarnavo vakare, po kūdikių maudynių. Juk maudant plauname ir galvytės, vandens patenka ir ausis, kurias, kad ir nusausiname, vis tiek lieka drėgnos, tad miegui irgi rinkdavomės merinos vilnos kepurytes, kurios dar niekada nenuvylė.

Esu tikra, kad ir ateityje rinksiuosi vis daugiau ir daugiau merino vilnos produkcijos. Ji labai universali ir tinka tiek vasarai, tiek žiemai. Man kaip mamai, nereikia pirkti dvigubai daugiau rūbelių naujagimiams. Džiugino ir tai, kad po skalbimo spalvos neblunka ir medžiaga  nesusiburbuliuoja, todėl esu tikra kad galėsiu perleisti juos ir savo draugių lėliukams. Merino vilnos rūbeliai puiki investicija ir šios vasaros atradimas.


GREEN ROSE merino vilnos kepurytės kūdikiams

Ačiū mamai Dianai už įžvalgas apie naujagimio kepurytes vasarai. Džiaugiamės, jog dvynukams kepurytės tiko, jog net ir per didžiausius karščius jos palaikė tinkamą vaikučių galvyčių temperatūrą, neleido joms perkaisti ir prakaituoti.


GREEN ROSE merino vilnos kepuryčių yra keletą rūšių.

  • Visų pirma, 100% merino vilnos kepurytės. Jos malonios, patogios ir idealiai reguliuoja naujagimio galvytės kūno temperatūrą, neleidžia perkaisti bei peršalti. 
  • Merino vilnos su šilku kepurytės. Jos yra plonesnės ir vėsesnės lyginant su 100% merino vilnos kepurytėmis. Su šilku kepurytės yra be galo švelnios bei malonios jautriai kūdikio odelei. Šios kepurytės idealiai tinkamos vasaros laikotarpiu.


Taip pat kūdikio kepurytės gali būti vieno arba dviejų audinio sluoksnių. Vasarai rekomenduojama kepurytė iš vieno sluoksnio. Dviejų sluoksnių merino vilnos kepurytės puikiai tiks rudens bei žiemos sezonu.

Merino vilnos bei merino su šilku kepurytės ne tik puikiai prisitaiko prie besikeičiančių oro sąlygų, bet taip pat puikiai apsaugo vaikutį nuo UV saulės spindulių.

Jeigu nemėgstate kepuryčių su raištukais po kūdikio kakliuku, galite pasirinkti merino vilnos kepurytes be raištukų. Komentaruose papasakokite savo atsiliepimus apie merino vilnos kepurytes vasarai. Ar pasiteisino? Ar neprakaitavo vaikučio galvytė? Jeigu turite patirties ir gerų patarimų dėl kepurytės dėvėjimo vasarą, labai lauksime komentaruose.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


Kūdikio kraitelis – kiek ir ko reikia?
25245

Kūdikio kraitelis – kiek ir ko reikia?

Mamos Linos pasakojimas, kaip ji pasiruošė savo kūdikio kraitelį. Kiek ir ko pasiėmė į ligoninę. Detaliau...

  • 0 Komentarai

Susijusios prekės


Susijusios kategorijos


Drabužiai kūdikiams

Drabužiai kūdikiams

Kūdikių odelė švelni it šilkas, todėl jai labiausiai tinka natūralūs, švelnūs iš gamtos paimti pluoštai. Šilko ir merino vilnos duetas - puikiausias pasirinkimas Jūsų kūdikiui.Drabužėliai su šilku naujagimiamsDrabužėliai su šilku mažylių odelę puosel

Aksesuarai vaikams

Aksesuarai vaikams

GREEN ROSE malonūs aksesuarai kūdikiams bei vaikams iš merino vilnos pluošto bus tinkami visiems metų laikams.  Palaikys ypatingą šilumą ir bus jauku dėvėti. Kepurytės naujagimiuiKepurytės naujagimiui iš natūralaus merinosų vilnos pluošto -