Mamos dienos dovanų idėjos per karantiną

  • Mamos dienos dovanų idėjos per karantiną

Artėjant Mamos dienos progai, siūlome keletą dovanų idėjų, kurios padės išrinkti dovaną savo mamai net ir karantino metu. Dėmesys, šiltas pokalbis, išsakyti meilės bei padėkos žodžiai – tai yra brangiausia bei maloniausia dovana mamai ne tik Motinos dienos proga, bet ir kiekvieną dieną.

Na bet jeigu prie savo nuoširdžių meilės žodžių dar norite pridėti dovanėlę bei nustebinti savo mamą savo dėmesiu, siūlome keletą dovanų idėjų.

Mamos dienos dovanų idėjos per karantiną

Prabangi vakarienė mamai

Nėra nuostabesnio dalyko mamai, kai jos vaikai pagamina vakarienę. Susiraskite įdomesnių receptų iš to, ką mėgsta valgyti jūsų mama ir nustebinkite ją ne tik neragautu, bet gražiai pateiktu, papuoštu patiekalu. Aptarnaukite mamą lyg aukšto lygio restorane – mama pasijus nepaprastai.


Koncertas, spektaklis, kinas namuose

Jeigu namie turite televizorių, kuris sugeba atkurti aukštos kokybės vaizdą ir garsą, suorganizuokite jos mėgstamo atlikėjo koncertą, įdomų spektaklį ar gražų filmą. 

Šeimos spektaklis mamai

Jeigu jūsų šeima gana didelė, pastatykite su sutuoktiniu, vaikais ir kitais giminaičiais vaidinimą. Jeigu esate kūrybingi, scenarijių galite parašyti patys. Jeigu nepavyksta ką nors sugalvoti savo, paimkite gerai žinomą pasaką, istoriją, knygą. Mama bus nustebinta ir tokią dovaną atsimins visą savo gyvenimą.


SPA namuose

Tikriausiai jūsų mama jau seniai mėgavosi SPA procedūromis. Jeigu mokate, palepinkite mamą pedikiūro, manikiūro procedūromis. O gal net mokate padaryti visą kūno masažą? Įjunkite malonią muziką, uždekite kvepiančias žvakes ir pamaloninkite mamą atpalaiduojančiomis procedūromis.


Išvalykite langus

Visi sutiks, jog valyti langus yra vienas sunkiausių ir nemaloniausių buities darbų. Įsivaizduokite, kaip mama bus nustebusi ir jausis pamaloninta, jeigu išplausite langus! Nesvarbu, ar jūs jau esate suaugęs ir gyvenate atskirai, ar gyvenate kartu su mama, tai bus puikiausia dovana. Kiekvieną kartą mama žvelgdama pro langą, prisimins jus ir jūsų dovaną Motinos dienos proga.


Dovanos idėja Motinos dienos proga - merino vilnos gaminiai moterims

Daugelis savo, jog dovanoti kitam žmogui drabužius yra sudėtinga. Galima nepataikyti su skoniu, stiliumi, neaišku, ar tokius drabužius dėvi ir panašiai. Merino vilnos drabužiai yra labai universalūs ir visiems tinkami bei visiems reikalingi. 

Merino vilna yra labai mėgiama moterų. Kartą pabandžiusios, lieka nustebusios ir tampa merino vilnos drabužių gerbėjos. Net jeigu ir jūsų mama nėra bandžiusi dėvėti merino vilnos rūbus, dovana – puiki proga išbandyti. O jeigu jau yra išbandžiusi, bus maloniai nustebinta tokia puikia dovana.

Geriausi merino vilnos aprangos dovanai variantai:

Merino vilnos komplektukas moterims

Į šį komplektuką įeina marškinėliai ilgomis rankovėmis bei apatinės ilgos kelnės. Šį komplektuką jūsų mama galės dėvėti visais metų laikais, kai jaus, jog reikia papildomos šilumos.


Apatiniai marškinėliai

Jeigu vis tik nesate tikri, ar merino vilna patiks ir tiks mama, pasirinkite 100% merino vilnos arba merino vilnos su šilku marškinėlius be rankovių arba trumpomis rankovėmis. Tai prekė numeris vienas. Tai labiausiai perkama ir tinkama prekė visais metų sezonais. 

Be rankovių arba trumpomis rankovėmis marškinėliai geriausiai atskleidžia turimas merino vilnos funkcijas. Dėvimi ant gryno kūno, prisitaiko prie aplinkos temperatūros ir palaiko kūno temparatūtą tokią, kokia yra reikalinga. Jeigu aplinka yra vėsi, jie šildo kūną. Jeigu aplinka sušyla, marškinėliai neleidžia kūnui  perkaisti. Žmogui suprakaitavus, sugeria drėgmę ir drabužis jaučiasi posausis, jaukus, malonus ir šiltas. 


Merino vilnos megztukas – kardiganas

Kuri moteris nemėgsta šilto, jaukaus megztuko vėsiais pavasario, vasaros vakarais arba šaltomis rudens bei žiemos dienomis?

Kardiganas yra gana platus, ilgas. Uždengia juosmenį ir dar daugiau. Ilgos rankovės bei gana platūs skvernai – apglėbs visą kūną ir jį šildys. Be to, merino vilnos kardiganas yra ne tik patogus, šiltas, jaukus, bet ir stilingas, tinka beveik prie bet kokių kasdieninių ir darbo drabužių. 

Kardiganas pasiūtas iš nestoros 100% natūralios merino vilnos. Toks megztukas yra gana šiltas, bet juo apsirengus, moterys nesijaučia suvaržytos, gali patogiai judėti, o ir neužima daug vietos kuprinėje ar didesniame rankinuke.Merino vilnos miego drabužiai moterims

Jeigu jūsų mama dažnai skundžiasi, jog miegant šalta, vėsu arba šąla galūnės – puiki dovana bus merino vilnos miego rūbas. Tai gali būti merino vilnos naktinukai arba pižamos. Pižamas galite pasirinkti pagal jūsų mamos skonį (ilgos kelnės, šortukai, marškinėliai ilgomis rankovėmis bei trumpomis rankovėmis). Dėvint merino vilnos miego drabužius, bus šilta ir malonu.


Dovanos maitinančiai mamytei

Jeigu ieškote Motinos dienos proga pasveikinti mamą, kuri žindo vaikutį, puiki dovanos idėja – merino vilnos drabužiai žindančioms mamytėms. Tai būtų merino vilnos marškinėliai, naktiniai bei pižamos, pritaikytos lengvai ir patogiai maitinti kūdikį.


Dovana tiesiai mamai

GREEN ROSE merino  vilnos drabužius kap dovaną GREEN ROSE kolektyvas gali išsiųsti tiesiai jūsų mamai. Nesvarbu, ar ji gyventų Lietuvoje, ar užsienyje. Tai yra labai patogu, esant karantinui arba jeigu jūs gyvenate kitoje šalyje nei jūsų mama.

Galite užsisakyti papildomą paslaugą – siuntos supakavimą kaip dovaną. Jeigu yra tinkamas paprastas siuntinio įpakavimas, bet norėtumėte, jog pridėtume sveikinimo atvirutę, užsakymo žinutėje parašykite, jog pageidaujate atvirutės. Taip pat nepamirškite pridėti sveikinimo žodžių, kuriuos turėtume parašyti atvirutėje. Atvirutė su jūsų sveikinimo žodžiais nieko papildomai nekainuos. Temines atvirutes naudojame iš „Nieko rimto“ ir „Laimingi mūsų namai“. 


Karantino metu užsakykite dovaną mamai šiek tiek ankščiau, jog būtumėte tikri, jog dovana pasieks laiku, iki Motinos dienos. Karantino metu kurjeriai, paštomatai, paštas gali šiek tiek užtrukti. Todėl pridėkite siuntimui keletą papildomų dienų.

Jeigu siuntą reikia pristatyti į užsienį, siūlome rinktis kurjerio tarnybas. Tai yra šiek tiek brangesnis pristatymo būdas, tačiau daug greitesnis, patikimesnis bei tvarkingesnis. Siuntos įpakuotos kaip dovana, pasiekia kaip dovanos išvaizda, ko negalime garantuoti siunčiant paštu.Tikimės rasite jums tinkamų dovanų idėjų Motinos dienos proga karantino metu. O jeigu turite įdomių idėjų, kurios tinka karantino metu, pasidalinkite komentaruose po straipsniu.Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti