Išskirtinė BabyBlog drabužėlių kolekcija

Išskirtinė BabyBlog drabužėlių kolekcija

Išskirtinė BabyBlog ir GREEN ROSE drabužėlių kolekcija. Merino vilnos drabužiai gali būti linksmi, stilingi, su žaismingomis, stilingomis detalėmis. Tą įrodė Sotera Šveikauskaitė populiaraus tinklaraščio BabyBlog kūrėja. 

Žaisminga merino vilnos kolekcija vaikams ir mamoms

Kolekcija sukurta iš šviesių, vaikiškų spalvų, kurios drąsiai tinka tiek vaikams, tiek jų mamoms. Tai šviesiai mėlyna bei mergaitiška rožinė. 

Drabužėliuose vyrauja žaismingumas, vaikystė, šiluma bei meilė. Rūbeliai papuošti širdelėmis, kurie suteikia išskirtinio grožio ir puošnumo. 

Merino vilnos funkcionalumas bei stilius. Nuo šiol mamos savo vaikus galės papuošti funkcionaliais merino vilnos termo rūbeliais, kurie palaikys optimalią vaiko kūno temperatūrą, o mažylis atrodys stilingai. 

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
-17%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Golfai moterims

€34.00

€41.00

Ex Tax: €28.10

Merino vilnos golfai moterims. BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos pasiūlymas mamoms - rožinės ir šviesiai mėlynos spalvos merino vilnos golfai moterims.Termo golfas moterimsMerino vilnos golfas gali bū..

-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Pižama - kombinezonas

€27.00

€32.00

Ex Tax: €22.31

BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos naujiena - merino vilnos pižama - kombinezonas vaikams.Pižamos kombinezonai kūdikiams ir vaikamsPuiki naujiena tiems, kurių vaikai mėgsta miegoti šiltai, jaukiai ir p..

-17%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šalikas - mova

€10.00

€12.00

Ex Tax: €8.26

Šiltas, dviejų sluoksnių merino vilnos apvalus šalikas - mova.Merino vilnos šalikasBabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos dalis - šiltos merino vilnos movos.Dviejų sluoksnių, švelni, šilta, patogi ir stili..

-17%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Timpos mergaitėms ir berniukams

€17.50

€21.00

Ex Tax: €14.46

Timpos mergaitėms ir berniukams. BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcija pristato merino vilnos timpas vaikams išskirtinių vaikiškų spalvų ir žaismingų, stilingų detalių.Merino vilnos timpos vaikamsMerino vi..

-15%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vaikiškas švarkelis - megztukas

€22.00

€26.00

Ex Tax: €18.18

BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos šiltas vaikiškas švarkelis - megztukas puiki dovana kiekvienam vaikučiui.Merino vilnos vaikiškas švarkelisMerino vilnos švarkelis su kapišoniuku puikus drabužėlis, ku..

-15%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vaikiški golfai

€19.50

€23.00

Ex Tax: €16.12

Merino vilnos vaikiški golfai. Bendros BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos pasiūlymas vaikams - šviesių, vaikiškų spalvų vaikiški golfai.Golfai vaikamsŠviesiai mėlynos bei rožinės spalvos golfai vaikams..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)