Išskirtinė BabyBlog drabužėlių kolekcija

Išskirtinė BabyBlog drabužėlių kolekcija

Išskirtinė BabyBlog ir GREEN ROSE drabužėlių kolekcija. Merino vilnos drabužiai gali būti linksmi, stilingi, su žaismingomis, stilingomis detalėmis. Tą įrodė Sotera Šveikauskaitė populiaraus tinklaraščio BabyBlog kūrėja. 

Žaisminga merino vilnos kolekcija vaikams ir mamoms

Kolekcija sukurta iš šviesių, vaikiškų spalvų, kurios drąsiai tinka tiek vaikams, tiek jų mamoms. Tai šviesiai mėlyna bei mergaitiška rožinė. 

Drabužėliuose vyrauja žaismingumas, vaikystė, šiluma bei meilė. Rūbeliai papuošti širdelėmis, kurie suteikia išskirtinio grožio ir puošnumo. 

Merino vilnos funkcionalumas bei stilius. Nuo šiol mamos savo vaikus galės papuošti funkcionaliais merino vilnos termo rūbeliais, kurie palaikys optimalią vaiko kūno temperatūrą, o mažylis atrodys stilingai. 

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Golfai moterims

€41.00

Ex Tax: €33.88

Merino vilnos golfai moterims. BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos pasiūlymas mamoms - rožinės ir šviesiai mėlynos spalvos merino vilnos golfai moterims.Atsiprašome, rožinės spalvos šiuo metu neturime. ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Pižama - kombinezonas

€32.00

Ex Tax: €26.45

BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos drabužis - merino vilnos pižama - kombinezonas vaikams.Pižamos kombinezonai kūdikiams ir vaikamsŠi vienos dalies merino pižama tiems, kurių vaikai mėgsta miegoti šilt..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šalikas - mova

€13.50

Ex Tax: €11.16

Šiltas, dviejų sluoksnių merino vilnos apvalus šalikas - mova.Merino vilnos šalikasBabyBlog ir GREEN ROSE kolekcijos dalis - šiltos merino vilnos movos.Dviejų sluoksnių, švelni, šilta, patogi ir stili..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Timpos mergaitėms ir berniukams

€21.00

Ex Tax: €17.36

Timpos mergaitėms ir berniukams. BabyBlog ir GREEN ROSE kolekcija pristato merino vilnos timpas vaikams išskirtinių vaikiškų spalvų ir žaismingų, stilingų detalių.Merino vilnos timpos vaikamsMerino vi..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)