Marškinukai ir kelnytės

Marškinukai ir kelnytės

Šilti marškinukai kūdikiams iš merino vilnos pluošto audinio - puikus pasirinkimas ką tik gimusiam vaikučiui. Merinosų vilnos vaikiški marškinėliai yra nepaprastai malonūs, jaukūs, šilti, palaiko optimalią kūno temperatūrą. Idealiai tinka jautriai, švelniai kūdikio odelei.

Kelnytės naujagimiams. GREEN ROSE kelnytės naujagimiams iš patogios, minkštos, švelnios iš merinosų vilnos audinio puikiai tiks kiekvienam mažyliui, nes drabužėlis yra be galo švelnus ir šiltas. Merino vilnos šiltos kelnės dėl termoreguliacinių savybių tiks kūdikiams tiek namie, tiek lauke - neleis sušalti bei perkaisti.

Merino vilnos drabužiai kūdikiams patiks Jums ir Jūsų mažyliui. Kelnytės bei marškinukai berniukams ir mergaitėms - rasite sau tinkamą spalvą bei dydį.

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Golfiukai kūdikiams

€21.00

€25.00

Ex Tax: €17.36

100% merino vilnos audinio golfiukai kūdikiams – puikiai tiks kaip antro sluoksnio drabužis būnant namie ar einant į lauką.Šilti golfiukaiGolfiukai puikiai tiks vietoj storų, šiltų, vilnonių megztukų...

-18%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Kelnės su pėdutėmis - kūdikių pėdkelnės

€16.00

€19.50

Ex Tax: €13.22

Merino vilnos kelnės su pėdutėmis kūdikiams puikiai gali būti dėvimos kaip kūdikių pėdkelnės. Bus lengviau apmauti, audinys švelnesnis, malonesnis, plonesnis nei lyginant su įprastomis kūdikių pėdkeln..

-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Kelnės vaikams be pėdučių

€15.50

€18.50

Ex Tax: €12.81

GREEN ROSE merinosų vilnos kelnės vaikams be pėdučių.Vilnonės kelnėsMerino vilnos kelnės vaikams puikiai tiks naujagimiams bei paaugusiems vaikams kaip apatinės kelnytės arba tiesiog kelnės dėvėti nam..

-18%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Maikutės be rankovių kūdikiams

€14.00

€17.00

Ex Tax: €11.57

Merinosų vilnos maikutės be rankovių kūdikiams – bus puiki šiluma, jaukumas, natūralumas ir sveikata mažyliui.Šiltos apatinės maikutėsGREEN ROSE merino vilnos maikutės kūdikiams yra šiltos, švelnios i..

-17%
rating

Marškinėliai trumpomis rankovėmis kūdikiui

€14.50

€17.50

Ex Tax: €11.98

100% sertifikuoto merino vilnos audinio marškinėliai trumpomis rankovėmis kūdikiui – puikus apatinis drabužėlis, kuris taps lyg antra Jūsų kūdikio oda!Šiltos apatinės maikutės trumpomis rankovėmis nau..

-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Megztos vaikiškos kelnės

€23.50

€28.00

Ex Tax: €19.42

100% merino vilnos megzto audinio kelnytes vaikams. Šios kelnytės yra tikras šilumos ir komforto derinys, leidžiantis jūsų mažiesiems jaustis šiltai ir patogiai net šalčiausiais orais.Megztos kelnės v..

-17%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šilti marškinėliai kūdikiams ilgomis rankovėmis

€20.00

€24.00

Ex Tax: €16.53

Merino vilnos marškinėliai ilgomis rankovėmis puikiai tiks kūdikiams, kaip apatiniai marškinėliai arba viršutiniai marškinėliai, jeigu yra reikalinga ypatinga šiluma.Marškinėliai kūdikiamsMarškinėliai..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)