Merino vilna green roseGREEN ROSE – tai lietuviškas prekės ženklas, vykdantis savo veiklą nuo 2012 metų. Per šį laiką Lietuvoje pagaminta produkcija šildė ir vis dar šildo daugelį šeimų ne tik tėvynėje, bet ir kitose užsienio šalyse. 

Norėdami labiau susipažinti su JUMIS, norėtume papasakoti 7 faktus apie GREEN ROSE, kurių tikriausiai nežinojote.

1. GREEN ROSE veiklą pradėjo nuo daugkartinių (medžiaginių) sauskelnių

GREEN ROSE – yra šeimos verslas, kuris gimė kartu su antruoju vaikeliu – sūnumi Vakariu. Vakaris augo su medžiaginėmis sauskelnėmis bei vystyklais, kuriuos mama ne tik pirko, bet ir pati siuvo. Vėliau pasiuvo artimų draugių, pažįstamų vaikams. Tai peraugo į idėją gaminti daugkartines sauskelnes pardavimui tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkai. 

Pirmas padrąsinimas, paskatinimas ir viešas pasirodymas su GREEN ROSE produkcija (daugkartinės sauskelnės, vystyklai, pledukai ir vokeliai kūdikiams) buvo gegužės mėnesį organizuojamame A. Zuokienės renginyje būsimoms mamytėms. Čia kitos mamytės labai teigiamai ir šiltai įvertino pasiūlytą produkciją, jog paskatino imtis tolimesnės veiklos.Tuo metu medžiaginės sauskelnės Lietuvoje buvo naujovė, daugelis mamyčių net apie tai nežinojo, sunkiai suprato, kaip jas naudoti ir kodėl jos iš viso reikalingos, kai yra „pampersai“. Taigi daugkartinės sauskelnės buvo labai siaura sritis veiklai, norėjosi išplėsti ją iki drabužėlių kūdikiams iš natūralių audinių, tokių kaip bambukas, kanapė bei merino vilna.

Tuo metu Vakario mama – GREEN ROSE sumanytoja ir įkūrėja Aistė Vyšniauskaitė – Stanevičienė, rašė straipsnius, organizavo nemokamus seminarus būsimiems tėveliams apie daugkartines sauskelnes. Čia dalinosi savo patirtimi ir patarimais. 

„Šiai dienai GREEN ROSE jau nebegamina daugkartinių sauskelnių. Turime tik labai nedaug  - kas yra likę iš seniau. Mūsų dažnai klausia, kodėl daugiau nebegaminame medžiaginių sauskelnių? Atsakymas labai paprastas, koks dažniausiai būna visuose versluose – rinka parodė tai, ko jiems labiausiai reikia, tą ir siūlome. Kitaip tariant, merino vilnos drabužiai nustūmė į šoną daugkartines sauskelnes, jog joms nebeliko nei laiko, nei darbo resursų. Kaip ir kiekvienam produktui reikia skirti laiko, investicijų jo tobulinimui, atnaujinimui, naujovių įdiegimui. Vakaris greitai išaugo vystyklus, gana anksti pradėjo prašytis ant puoduko, todėl nebeturime kas išbandytų daugkartinių sauskelnių naujoves. Taigi čia sustojome, o tikrai dabar rinkoje galima rasti puikių, dar patogesnių medžiaginių sauskelnių“ – pasakoja GREEN ROSE įkūrėja Aistė.


Nuotraukoje pirmosios GREEN ROSE daugkartinės sauskelnės, vystyklai skirtos pardavimui


„Daugkartinės sauskelnės – mano silpnybė. Medžiaginiai vystyklai, mano nuomone, turėtų būti neatskiriama kiekvieno vaikučio kūdikystės dalis. Tikrai gerbiu visų tėvų pasirinkimą naudoti tai, kas jų šeimai yra patogiausia, tačiau šiuolaikinės medžiaginės sauskelnės yra ne tik patogios, bet ir labai spalvingos ir žaismingos. Jų nereikia išmesti kiekvieną kartą panaudojus, todėl pasidaro brangios ir mielos, kaip ir kūdikėlio drabužėliai“ – dalinasi savo mintimis Vakario mama. Taip pat priduria ir pažada: „širdyje vis dar noriu ir planuoju vėl atnaujinti daugkartinių sauskelnių bei vystyklų gamybą. Norėčiau daugiau prisidėti prie informacijos skleidimo apie medžiaginių vystyklų naudą ne tik pačiam žmogučiui, bet ir mūsų žemei, gamtai.“

2. GREEN ROSE produkcija – drabužėliai kūdikiams iš natūralių audinių

Po metų prie daugkartinių sauskelnių pasiūlos atsirado šliaužtinukai, bodžiukai, švarkeliai, kepurytės kūdikiams iš bambuko, kanapės, merino vilnos. 

Sunkiausias darbas buvo atrasti tinkamus, sertifikuotus audinius ne iš Kinijos. Po ilgų ieškojimų, pinigų ir laiko investicijų, buvo atrasti keli merino vilnos audinių fabrikai Europoje, su kuriais dirbame iki šiol. 

Vėl gi rinka parodė, jog kanapės pluošto drabužėliai ne itin suprantami ir perkami. Kaip viena klientė pasakė: „mėgstu natūralaus pluošto audinio drabužius, na bet kanapiniai drabužiai net ir man atrodo per daug natūralūs.“ Taigi labai greitai kanapės pluošto GREEN ROSE pasiūloje neliko. O vėliau į šoną buvo nustumti ir bambuko pluošto gaminiai.


GREEN ROSE pirmoji produkcija


3. GREEN ROSE merino vilnos drabužiai visai šeimai, vienoje vietoje

Po kelių metų, kai jau galėjome pasiūlyti merino vilnos drabužėlius kūdikiams bei vaikams, praplėtėme savo asortimentą ir pasiūlėme termo rūbų iš merino vilnos ir suaugusiems.

Taigi GREEN ROSE parduotuvėse merino vilnos drabužių gali apsipirkti visa šeima – nuo mažiausio iki seniausio. Čia yra merino vilnos rūbelių neišnešiotukams, kūdikiams, vaikams, paaugliams, suaugusiems ir garbaus amžiaus žmonėms.4. GREEN ROSE pavadinimo atsiradimo istorija ir reikšmė

Žalia rožė – tai unikali bei reta gėlė. Tai nuolatinio gyvenimo, gyvenimo jėgos, energijos, dvasios atsinaujinimo, sveikatos, džiaugsmo, gerovės simbolis. 

Rožė yra laikoma kilmingiausia gėle. Tai dieviškumo, tobulo grožio, karštos meilės simbolis. Rožės – tai viena labiausiai mėgstamų mūsų šeimos gėlių, kuri lydi mus nuo mažų dienų. Taigi norėjosi pavadinti šeimos verslą gėlės pavadinimu, kuris turi gilią simboliką mūsų gyvenime. 

Būtent žalios spalvos rožė – tai simbolis, jog įmonė pristato produktus, kurie yra arti gamtos, žemės, kiek tai galima šiomis dienomis – natūralūs. 5. GREEN ROSE produkcija pažymėta MADE IN  LITHUANIA (pagaminta Lietuvoje) simboliu

GREEN ROSE visa produkcija yra gaminama Lietuvoje, Vilniuje ir kiekvienas drabužis turi MADE IN LITHUANIA Heart of the Baltics logotipu. 6. GREEN ROSE merino vilnos drabužiai yra plačiai dėvimi ir užsienyje

Mūsų produkciją gali įsigyti ne tik tautiečiai, bet priimame užsakymus iš viso pasaulio, o siuntinius siunčiame į bet kurį pasaulio kampelį.

Amerika, Kanada, Vokietija, Anglija, Portugalija, Latvija, Estija, Norvegija, Švedija – tai šalys, į kurias siuntinius siunčiame praktiškai kiekvieną savaitę. Rečiau – Australija, Naujoji Zelandija, Kinija, Meksika.

Taip pat tenka siųsti ir į gana egzotiškas šalis, kurioms net nepagalvotume, jog gali būti reikalingi merino vilnos drabužiai: Tailandas, Malaizija, Turkija, Egiptas.

GREEN ROSE produkcijos galima taip pat įsigyti 

www.green-rose.eu (anglų, vokiečių, lenkų, prancūzų, olandų kalbomis)

Etsy.com

Amazon.com


7. GREEN ROSE firminė parduotuvė Vilniuje

Ar žinojote, jog GREEN ROSE produkciją galite įsigyti ne tik internetu, bet ir parduotuvėje Vilniuje, adresu P. Lukšio g. 18, antras aukštas?Ar žinojote, jog kaip tik čia ir yra siuvykla, kur gaminami visi merino vilnos drabužiai? Atvykę į parduotuvę ir neradę norimos spalvos, spalvų derinių, dydžio rūbo,arba gal jums reikia šiek tiek nestandartinių išmatavimų drabužio (ilgesnių ar trumpesnių rankovių, platesnio ar ilgesnio dydžio), jūs galite užsisakyti ir per kelias dienas bus pagaminta. 


Tikimės buvo įdomu skaityti ir pažinti mus iš arčiau. O gal norėtumėte ko nors paklausti apie mus? Klauskite – visada atsakysime!

SU MEILE!

GREEN ROSE