Šilta kaklo mova

  • Ex Tax: €11.16
  • Prekių ženklai Green Rose
  • Prekės kodas: 4770809295841
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Šilta kaklo mova. Jeigu norite savo vaikutį išlydėti į darželį ar mokyklą apkamšius kakliuką šiltai ir saugiai, Jums padės šilta merino vilnos kaklo mova.Merino vilnos movos vaikamsGREEN ROSE merino v..

€13.50

Galimi pasirinkimai

Žymos: merino vilna, drabužiai vaikams

Šilta kaklo mova. Jeigu norite savo vaikutį išlydėti į darželį ar mokyklą apkamšius kakliuką šiltai ir saugiai, Jums padės šilta merino vilnos kaklo mova.


Merino vilnos movos vaikams

GREEN ROSE merino vilnos mova puikiai tiks prie visų drabužėlių, kurie neturi aukšto šilto kakliuko. Taip pat tai bus stilinga kaklo puošmena ir detalė, kuri dar ir šildys nuo visų šalčių. Mova tinkama dėvėti tiek uždaroje patalpoje, tiek lauke esant šaltai oro temperatūrai. Uždaroje patalpoje merino vilna palaiko tinkamą kūno temperatūrą, neleidžia perkaisti. Net ir aktyviai dūkstant ir suprakaitavus, vilna į save sugers drėgmę ir pati jausis posausė. Esant lauke, puikiai tiks prie atvirų kepurių, kurios neapsaugo kaklo nuo šalčio. Atstos šaliką – vaikui užsimauti ant kaklo movą bus žymiai paprasčiau, nei užsirišti šaliką.

Movos išmatavimai: aukštis 28,5 cm , ilgis 20 cm x 2.

Taip pat galite merino vilnos movas vaikams panaudoti ir ne tik tradiciškai ant kaklo. Su movos panaudojimo būdais galite susipažinti čia https://green-rose.lt/blogas/merino-vilnos-mova-ir-jos-panaudojimo-budai 


Vaikiškų movų sudėtis ir priežiūra:

100 % sertifikuota (OEKO-tex 100 standartas) merino vilna.

Skalbkite skalbimo mašina, vilnos rėžimu, iki 40 laipsnių vandens temperatūroje. 

Rekomenduojamos  vilnai skirtos skalbimo priemonėmis.

Skalbiant rankomis - negręžti.

Mechaninis džiovinimas draudžiamas.

Vienas universalus dydis, kuris tiks tiek mažyliams, tiek paaugusiems vaikučiams, tiek jų mamoms.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha