Merino vilnos su šilku drabužiai moterims

Merino vilnos su šilku drabužiai moterims

GREEN ROSE mrino vilnos su šilku drabužiai moterims. Tai šiluma, komfortas, patogumas, malonumas. Švelnesnių, šiltesnių ir malonesnių drabužių nerasite!

Merino vilna ir šilkas moterims

Jeigu esate jautri ir vis tik jaučiate nors minimalų "kandimą" dėvint merino vilnos apatinius moteriškus drabužius, GREEN ROSE merino vilnos su šilku apranga moterims - skirta JUMS!

Moteriški apatiniai su šilku. Merino vilna ir šilko derinys yra nepaprastai malonus, patogus. Kiekvienai moteriai moteriški apatiniai su šilku taps lyg antroji oda!

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Apatinės kelnės - leginsai su šilku

€40.00

Ex Tax: €33.06

GREEN ROSE apatinės aptemptos kelnės - leginsai moterims iš merinosų vilnos su šilku. Timpos iš merino vilnos su šilkuGREEN ROSE merinosų vilnos su šilku leginsai moterims rekomenduojami dėvėti k..

rating

Apatiniai šortukai moterims

€25.00

Ex Tax: €20.66

Pristatome mūsų išskirtinius merino vilnos su šilku apatinius šortukus moterims. Šie šortai sujungia natūralų merino vilnos šilumą, jaukumą ir šilko eleganciją, kad pasiūlytų jums neprilygstamą komfor..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Balti marškinėliai trumpomis rankovėmis moterims su šilku

€35.00

Ex Tax: €28.93

Apatiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis. GREEN ROSE moteriški apatiniai marškinėliai iš merino vilnos ir šilko trumpomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, prie pat od..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Balti moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis su šilku

€39.00

Ex Tax: €32.23

Balti moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis. GREEN ROSE marškinėliai moterims iš merino vilnos su šilku ilgomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmasis sluoksnis, prie pat kūno arba kaip pa..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Marškinėliai be rankovių su šilku

€29.00

Ex Tax: €23.97

Apatiniai marškinėliai be rankovių moterims - maikutės. GREEN ROSE moteriški apatiniai marškinėliai iš merino vilnos ir šilko trumpomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriški šilti šilkiniai naktiniai

€45.00

Ex Tax: €37.19

GREEN ROSE naujiena – organiškos ir elegantiškos merino vilnos ir šilko naktinės suknelės moterims. Pats giliausias miegas ir saldžiausi sapnai garantuoti!Šilkiniai naktiniaiMoteriški naktiniai yra pa..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriškos šiltos pižamos su šilku

€76.00

Ex Tax: €62.81

GREEN ROSE pristato absoliučią savo naujieną – merino vilnos pižamas moterims! Iki šiol tik mūsų mažieji galėjo pasidžiaugti šiltomis merino vilnos pižamos. Atėjo metas nudžiuginti ir visas moteris: ž..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Pižama su šortukais iš šilko su merino vilna

€65.00

Ex Tax: €53.72

Pižama su šortais ir marškinėliais ilgomis rankovėmis. Šaltomis rudens ir žiemos naktimis norisi miegoti jaukiai, šiltai ir patogiai. Todėl čia, GREEN ROSE parduotuvėje galite atrasti išskirtines..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šilko pižamos su šortukais

€56.00

Ex Tax: €46.28

Pižamos moterims – trumpomis rankovėmis ir šortukais. Šiltas ir saldus miegas garantuotas! Pristatome mūsų naujieną – išskirtinės merino vilnos moteriškos pižamos. Su jomis pasijusite lyg miegotumėte ..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)