Maloniausi drabužiai vaikams

Maloniausi drabužiai vaikams

GREEN ROSE merino vilnos su šilku drabužiai vaikams vienareikšmiškai bus maloniausi Jūsų vaikams!

Šilkiniai vaikiški drabužėliai

Jeigu norite savo vaiką išleisti į darželį ar mokyklą šiltai aprengtus ir nesirūpinti, jog jis gali peršalti, perkaisti ar suprakaitavęs būti šlapias, Jums labiausiai tinka merino vilnos drabužėliai vaikams. Tačiau jeigu Jūsų atžalos kategoriškai atsisako dėvėti vilnos drabužius, arba turi problematišką odelę, arba labai jauriai jaučia net merino vilnos "kandimą", Jūs turite pabandyti GREEN ROSE merino vilnos su šilku drabužėlius vaikams. Savo švelnumu jie lyg šilkiniai, o savo šilumos reguliavimo savybėmis - vilnoniai vaikiški drabužėliai.

Merino vilna su šilku vaikams. Daugelis vaikų, kurie skundėsi ir atsisakė dėvėti merino vilnos drabužius, noriai dėvi merino vilnos su šilku. Pabandykite ir Jūs!

Merino vilna su šilku vaikams - puikiausias pasirinkimas!

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Apatinės maikutės su šilku

€13.50

Ex Tax: €13.50

Merino vilnos apatinės maikutės su šilku. GREEN ROSE merino vilnos su šilku drabužėliai vaikams - komfortiška šiluma bei švelnumas viename!Maikutės, kurias Jūsų vaikai nenorės nusivilkti!Merino vilnos..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vaikiški marškinėliai ilgomis rankovėmis su šilku

€18.50

Ex Tax: €18.50

Vaikiški marškinėliai ilgomis rankovėmis iš prabangaus merino vilnos ir šilko audinio. Jūsų vaikui jie tikrai patiks ir taps maloniausias drabužis prie pat kūno.Merino vilnos su šilku marškinėliaiNuos..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vaikiškos pižamos su šilku

€40.00

Ex Tax: €40.00

Merino vilnos ir šilko vaikiškos pižamos - švelniausia, šilčiausia, maloniausia ką gali pasiūlyti pati gamta Jūsų vaikų sveikam ir jaukiam miegui.Vaikiškos šiltos pižamosMerino vilnos su šilku vaikišk..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)