Bodžiukai neišnešiotukams

  • Ex Tax: €16.53
  • Prekių ženklai Green Rose
  • Prekės kodas: 4770809285132
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Bodžiukai neišnešiotukams. GREEN ROSE pristato unikalią drabužėlių liniją neišnešiotiems kūdikėliams – rūbelius iš merino vilnos ir šilko. Vienas iš tokių rūbelių yra smėlinukas ilgomis rankovėmis.&nb..

€20.00

Galimi pasirinkimai

Žymos: merino vilna su šilku, drabužėliai ankstukams

Bodžiukai neišnešiotukams. GREEN ROSE pristato unikalią drabužėlių liniją neišnešiotiems kūdikėliams – rūbelius iš merino vilnos ir šilko. Vienas iš tokių rūbelių yra smėlinukas ilgomis rankovėmis.

 

Merino vilna ir šilkas

Merino vilnos su šilku glaustinukas yra truputėlį plonesnis už 100% merino vilnos smėlinuką, tačiau vis vien sugeba puikiai šildyti ir suteikti reikiamos šilumos per anksti gimusiam kūdikėliui. Dar viena unikali audinio savybė, jog jis savyje turi šilko. Todėl būsite tikri, kad drabužėlis bus švelnus ir malonus - rūpestingai glostys odą. Drabužėlis yra be galo jaukus ir tinkamas bet kokiai odelei. 

Glaustinukas ankstukui

Kadangi merino vilną puikiai izoliuoja, tai yra palaiko šilumą, svarbu glaustinuką rengti kaip pirmąjį drabužėlių sluoksnį. Taip rūbelis padės ankstukui lengviau reguliuoti savo kūno temperatūrą, geriau miegoti ir greičiau priaugti svorio.

Taip pat bodžiukas neišnešiotukams rankovių gale turi pirštinaites. Taip vaikelis bus pilnai apsaugotas – bus maloniai šildomas bei nesusidraskys sau veido.

IŠVIRKŠČIOS SIŪLĖS!


Bodžiukų neišnešiotukams sudėtis:

75 % sertifikuota (OEKO-tex 100 standartas) merino vilna, 25 % šilkas. Merino vilna Mulesing free.

Skalbiama 40 laipsnių vandens temperatūroje. Galima skalbti ir skalbimo mašina, vilnai skirtu rėžimu.

Rekomenduojama su vilnai ir/arba šilkui skirtomis skalbimo priemonėmis.

Lyginti vilnai skirtu rėžimu.

Mechaninis džiovinimas draudžiamas.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha