Siaustinukai neišnešiotiems naujagimiams

  • Ex Tax: €16.53
  • Prekių ženklai Green Rose
  • Prekės kodas: 4770809292925
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Siaustinukai neišnešiotukams. Pristatome išskirtinio audinio rūbelius ankstukams. Patys šilčiausi ir švelniausi marškinėliai - siaustinukai neišnešiotukams iš merino vilnos su šilku. Siaustinukai..

€20.00

Galimi pasirinkimai

Žymos: merino vilna su šilku, drabužėliai ankstukams

Siaustinukai neišnešiotukams. Pristatome išskirtinio audinio rūbelius ankstukams. Patys šilčiausi ir švelniausi marškinėliai - siaustinukai neišnešiotukams iš merino vilnos su šilku. 


Siaustinukai ankstukams

Kas yra svarbiausia per anskti gimusiams kūdikiams? Nuolat jaustis šiltai ir patogiai! Būtent tai užtikrins merino vilnos su šilko siaustinukai. Tai yra puikus drabužėlis ankstukams, tinkantis visais metų laikams. Merino vilna turi išskirtinę savybę palaikyti šilumą. Taip pat ji nesulaiko drėgmės, o išgarina ją tiesiai lauk. Todėl galėsite būti tikri, kad jūsų mažylis nuolat jausis šiltai, patogiai ir išliks sausas.

Kadangi ankstukai yra gležni, šie GREEN ROSE marškinėliai neišnešiotiems naujagimiams užsisega ir atsisega per šonelį. Tad perengti vaiką bus ypač paprasta, greita ir nesukels jokio streso nei vaikeliui, nei tėveliams. Be to, rankovių gale jos turi pirštinaites, tad siaustinukai maloniai šildys ne tik vaikelio kūnelį ir rankeles, bet ir delniukus.

IŠVIRKŠČIOS SIŪLĖS!


Marškinėliai ankstukams - sudėtis:

75 % sertifikuota (OEKO-tex 100 standartas) merino vilna, 25 % šilkas.
Skalbiama 40 laipsnių vandens temperatūroje. Galima skalbti ir skalbimo mašina, vilnai skirtu rėžimu.
Rekomenduojama su vilnai ir/arba šilkui skirtomis skalbimo priemonėmis.
Lyginti vilnai skirtu rėžimu.
Mechaninis džiovinimas draudžiamas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha