2023 m. gruodžio 1 d. Užsakymus išsiunčiame per 3-5 darbo dienas.

Šliaužtinukai neišnešiotukams

  • Ex Tax: €22.31
  • Prekių ženklai Green Rose
  • Prekės kodas: 4770809285149
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Šliaužtinukai neišnešiotukams. GREEN ROSE sukūrė išskirtinę liniją patiems mažiausiems, kurie išvydo pasaulį per anksti. Pristatome merino vilnos ir šilko šliaužtinukus neišnešiotukams. Šliaužtin..

€27.00

Galimi pasirinkimai

Žymos: merino vilna su šilku, drabužėliai ankstukams

Šliaužtinukai neišnešiotukams. GREEN ROSE sukūrė išskirtinę liniją patiems mažiausiems, kurie išvydo pasaulį per anksti. Pristatome merino vilnos ir šilko šliaužtinukus neišnešiotukams. Šliaužtinukus galite pasirinkti pagal savo poreikį su pėdutėmis arba be jų.


Šliaužtinukai ankstukams

Šliaužtinių audinys yra ypač naudingas ankstukams. Jis yra sudarytas iš dviejų labai svarbių medžiagų – merino vilnos ir šilko. Mokslininkai įrodė, kad merino vilna yra be galo svarbi kūdikio augimui. Ji palaiko vaikelio optimalią kūno temperatūrą, padeda jam geriau ir ramiau miegoti. Dėl to jis mažiau verkia ir gali lengviau priaugti reikiamo svorio. Ypač tai aktualu ankstukams.

Tuo tarpu šilkas suteikia reikiamo švelnumo ir glotnumo audiniui. Ankstukų odelė yra jautri bet kuriems prisilietimams, tačiau šilkas maloniai glostys ir masažuos odelę.

Rinkitės merino vilnos ir šilko šliaužtinius ankstukams. Jie pilnai šildys mažylį, nes yra su pėdutėmis bei turi pirštinaites rankovių gale. Kūdikis bus pilnai apsaugotas. Taip pat šliaužtiniai atsisega per priekį. Dėl to bus labai lengva perrengti vaikelį net pirmąkart tapusiems tėveliams.

IŠVIRKŠČIOS SIŪLĖS!


Šliaužtinukų neišnešiotukams sudėtis:

75 % sertifikuota (OEKO-tex 100 standartas) merino vilna, 25 % šilkas.
Skalbiama 40 laipsnių vandens temperatūroje. Galima skalbti ir skalbimo mašina, vilnai skirtu rėžimu.
Rekomenduojama su vilnai ir/arba šilkui skirtomis skalbimo priemonėmis.
Lyginti vilnai skirtu rėžimu.
Mechaninis džiovinimas draudžiamas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha