Moteriškos malonios smulkmenos

Moteriškos malonios smulkmenos

Tai skyrelis moterims, kurios ras sau ir savo šeimai malonias smulkmenas, kurios prisidės prie ekologiško, sveiko bei natūralaus GREEN ROSE merino vilnos drabužių dėvėjimo.

Šilti aksesuarai moterims

Merino vilnos šilti aksesuarai moterims - kepurės, šalikai bei movos. Patiks ir puikiai tiks prie kitų merino vilnos termo drabužių.

Ekologiški gaminiai

Čia taip pat rasite ekologiškų skalbimo priemonių, tinkančių merino vilnai, šilkui bei kitiems gležniems audiniams skalbti. 
Ekologiškos buities priemonės, eteriniai aliejai bei daugkartinio naudojimo bambukinės servetėlės.

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Didelė kaklo mova šalikas

€34.00

Ex Tax: €28.10

Didelė merino vilnos kaklo mova - šalikas. Tai puiki ne tik stiliaus detalė, bet ir šiltas aksesuaras šaltuoju metų laiku, kuris šildys kaklą ir krūtinę.Moteriškas šalikasMoteriškas šalikas - mova kak..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Kepurės moterims

€14.50

Ex Tax: €11.98

GREEN ROSE moteriškos merino vilnos kepurės - ne tik puikiai apsaugo nuo šalčio bei vėjo, bet ir stilinga detalė.Moteriškos kepurėsŠios užmaunamos merino vilnos moteriškos kepurės tiks tiek šiltam rud..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Medžiaginės veido kaukės

€9.00

Ex Tax: €7.44

Pandemijos metu, kai esame visi priversti dėvėti veido kaukes, vienas iš geriausių pasirinkimų - yra medžiaginės merino vilnos kaukės.Daugkartinės veido kaukėsGREEN ROSE merino vilnos daugkartinė veid..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šalikai - movos

€13.50

Ex Tax: €11.16

Šalikai - movos moterims iš merino vilnos. Puikiai tiks apsaugoti kaklą nuo pavasarinių vėjų, rudeninių šaltukų bei žiemos šalčių.Šalikas movaMova moterims yra iš dvigubo merino vilnos audinio, todėl ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šalikas moterims

€20.50

Ex Tax: €16.94

Merino vilnos šalikas moterims - puiki apsauga nuo šaltų vėjų bei stilingas šalikėlis tinkantis prie visos aprangos.Moteriškas šalikasŠilti, malonūs ir jaukūs šalikai moterims iš 100% merino vilnos au..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)