Moteriškos malonios smulkmenos

Moteriškos malonios smulkmenos

Tai skyrelis moterims, kurios ras sau ir savo šeimai malonias smulkmenas, kurios prisidės prie ekologiško, sveiko bei natūralaus GREEN ROSE merino vilnos drabužių dėvėjimo.

Šilti aksesuarai moterims

Merino vilnos šilti aksesuarai moterims - kepurės, šalikai bei movos. Patiks ir puikiai tiks prie kitų merino vilnos termo drabužių.

Ekologiški gaminiai

Čia taip pat rasite ekologiškų skalbimo priemonių, tinkančių merino vilnai, šilkui bei kitiems gležniems audiniams skalbti. 
Ekologiškos buities priemonės, eteriniai aliejai bei daugkartinio naudojimo bambukinės servetėlės.

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Kepurės moterims

€13.00

Ex Tax: €13.00

GREEN ROSE moteriškos merino vilnos kepurės - ne tik puikiai apsaugo nuo šalčio bei vėjo, bet ir stilinga detalė.Moteriškos kepurėsŠios užmaunamos merino vilnos moteriškos kepurės tiks tiek šiltam rud..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šalikai - movos

€12.00

Ex Tax: €12.00

Šalikai - movos moterims iš merino vilnos. Puikiai tiks apsaugoti kaklą nuo pavasarinių vėjų, rudeninių šaltukų bei žiemos šalčių.Šalikas movaMova moterims yra iš dvigubo merino vilnos audinio, todėl ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šalikas moterims

€16.00

Ex Tax: €16.00

Merino vilnos šalikas moterims - puiki apsauga nuo šaltų vėjų bei stilingas šalikėlis tinkantis prie visos aprangos.Šalikai moterimsŠilti, malonūs ir jaukūs šalikai moterims iš 100% merino vilnos audi..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)