Palaidinės moterims

Palaidinės moterims

Merino vilnos palaidinės. Merino vilną mėgstančioms moterims pristatome šiltas, švelnias, malonias bei elegantiškas GREEN ROSE palaidines. Puikiai palaiko kūno šilumą ir neleis nei peršalti žiemą, nei sušilti šiltesnę pavasario, rudens ar vasaros dieną.

Moteriškos palaidinės iš natūralaus audinio

Visi GREEN ROSE drabužiai yra gaminami Lietuvoje iš natūralaus sertifikuoto merino vilnos audinio. Palaidinės, kaip ir visi kiti mūsų gaminami drabužiai, yra tinkami moterims, kurios turi jautrią bei problematišką odą. Merinosų vilnos audinys yra itin švelnus, o jame esančios baltyminės medžiagos bei lanolinas puoselėja odą. 

Stilingos palaidinės. Nors merino vilna yra natūralus audinys ir daug kas mano, jog iš jo siuvami drabužiai negali būti stilingi. Tačiau šios stilingos moteriškos palaidinės iš merino vilnos JUMS tikrai patiks!

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Kardiganas

€65.00

Ex Tax: €53.72

Merino vilnos kardiganas moterims.Lengvutis, malonus bei jaukus moteriškas kardiganas. Tiks visiems metų laikams. Vasarai užsimesti vėsesnę dieną vietoj megztuko. Ankstyvą rudenį atstos lengvą paltuką..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Laisva palaidinė

€35.00

Ex Tax: €28.93

Stilinga laisva merino vilnos palaidinė. Švelnaus, malonaus ir sertifikuoto 100 % merino vilnos audinio, laisvo stiliaus palaidinė moterims patiks kiekvienai.  Tai puikus drabužis dėvėti tiek žie..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)