Švelniausi miego drabužiai

Švelniausi miego drabužiai

Švelniausi miego drabužiai. Aukščiausios kokybės naktinukai, pižamos iš merinosų vilnos - geriausiam vaiko miegelui.

Miego drabužiai vaikams

Miego drabužiai vaikams rekomenduojami, jog būtų pasiūti iš natūralaus pluošto audinio. Toks audinys yra kvėpuojantis, sugeriantis prakaitą, nesukeliantis vaikų odelei dirginimo.

GREEN ROSE merino vilnos pluošto naktinukai mergaitėms bei pižamos bus malonūs vaikučio odelei, juos šildys, palaikys tinkamiausią kūno temperatūrą bei leis kuo puikiausiai išsimiegoti.

Mūsų Lietuvoje gaminami merino vilnos drabužiai miegui patiks Jūsų vaikui! Galite pasirinkti pagal savo poreikius - įvairaus dydžio, spalvų bei kelnių, šortukų bei rankovių ilgio.

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
-48%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Naktinukai mergaitėms

€15.00

€29.00

Ex Tax: €12.40

PASKUTINIAI VIENETAI!!!!IŠPARDAVIMAS!!!!GREEN ROSE merino vilnos naktinukai mergaitėms - tai maloniausia, švelniausia, šilčiausia dovana vaikui žiemą. Net jeigu ir namuose gana šilta, merino vilnos na..

-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Pižama su raukinukais

€26.00

€31.00

Ex Tax: €21.49

Merino vilnos pižama mergaitėms su raukinukais. Tai ta pati merino vaikiška pižama, tačiau dar gražesnė, dar mielesnė mergaitėms :)Mergaitiška merino vilnos pižamaŠi pižama su trumpomis rankovytėmis i..

-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Pižamos su šortukais

€25.50

€30.50

Ex Tax: €21.07

Vaikiškos pižamos su šortukais. Merino vilnos vaikiškos pižamos su šortukais ir trumpomis rankovėmis puikiai tiks vaikučiams, kuriems reikia miegant šilumos, tačiau nemėgsta per daug prisirengti.Vaiki..

-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šiltos Pižamos

€37.00

€44.00

Ex Tax: €30.58

GREEN ROSE merino vilnos dviejų dalių šiltos pižamos vaikams - tai maloniausia, švelniausia, šilčiausia, geriausia dovana vaikui žiemą. Net jeigu ir namuose gana šilta, merino vilnos pižama iš merino ..

-15%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vienos dalies pižamos kombinezonai

€28.00

€33.00

Ex Tax: €23.14

Vienos dalies pižamos kombinezonai, kaip pižama -  puikus miego drabužėlis vaikams, kuriems nepatinka dviejų dalių pižamos, kai ties juosmeniu yra elastinė gumytė. Merino vilnos kombinezonas..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)