Merino vilna su šilku

Šiltos, minkštos, malonios merino vilnos derinys su šilku - tai prabangūs, išskirtinių savybių turintys gaminiai. Visiems, kas vertina komfortą, švelnumą, natūralumą. Merino vilnos su šilku gaminiai yra be galo švelnūs, lengvi, minkšti, šilti. Jie nesukelia jokio niežulio, tinka tiek kūdikiams, tiek suaugusiems, tiek odos problemų turintiems žmonėms. 

Drabužiai iš merino vilnos su šilku:

  • visiškai “nekanda”, tinka jautrią ir/arba į alergiją linkusią odą turintiems žmonėms;
  • natūraliai kvėpuoja bei  išgarina prakaitą;
  • palaiko optimalią kūno temperatūrą; higieniški – užkerta kelią bakterijų dauginimuisi;
  • lengvai išsiskalbia;
  • Tinka dėvėti kiekvieną dieną kaip pirmo sluoksnio drabužiai, miego rūbai, tinka kūdikių drabužiams bei praktikuojantiems žiemos sportus žmonėms.

Patikslinkite paiešką

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Apatiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis

€35.00

Ex Tax: €35.00

Apatiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis. GREEN ROSE moteriški apatiniai marškinėliai iš merino vilnos ir šilko trumpomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, prie pat od..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Balti moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis

€40.00

Ex Tax: €40.00

Balti moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis. GREEN ROSE marškinėliai moterims iš merino vilnos su šilku ilgomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmasis sluoksnis, prie pat kūno arba kaip pa..

rating

Baltos šiltos šilko palaidinės

€35.00

Ex Tax: €35.00

Šilko palaidinės moterims. GREEN ROSE naujiena – elegantiškos ir nepaprasto švelnumo palaidinės moterims iš merino vilnos ir šilko audinio. Šilko palaidinėsMerino vilna šiai palaidinei suteiks re..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Marškinėliai be rankovių

€26.00

Ex Tax: €26.00

Apatiniai marškinėliai be rankovių moterims - maikutės. GREEN ROSE moteriški apatiniai marškinėliai iš merino vilnos ir šilko trumpomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriški šilti šilkiniai naktiniai

€42.00

Ex Tax: €42.00

GREEN ROSE naujiena – organiškos ir elegantiškos merino vilnos ir šilko naktinės suknelės moterims. Pats giliausias miegas ir saldžiausi sapnai garantuoti!Šilkiniai naktiniaiMoteriški naktiniai yra pa..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriškos šiltos pižamos

€67.00

Ex Tax: €67.00

GREEN ROSE pristato absoliučią savo naujieną – merino vilnos pižamas moterims! Iki šiol tik mūsų mažieji galėjo pasidžiaugti šiltomis merino vilnos pižamos. Atėjo metas nudžiuginti ir visas moteris: ž..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Naktinukai su šortukais

€57.00

Ex Tax: €57.00

Naktinukai su šortais ir marškinėliais ilgomis rankovėmis. Šaltomis rudens ir žiemos naktimis norisi miegoti jaukiai, šiltai ir patogiai. Todėl čia, GREEN ROSE parduotuvėje galite atrasti išskirtines ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šilko pižamos su šortukais

€49.00

Ex Tax: €49.00

Pižamos moterims – trumpomis rankovėmis ir šortukais. Šiltas ir saldus miegas garantuotas! Pristatome mūsų naujieną – išskirtinės merino vilnos moteriškos pižamos. Su jomis pasijusite lyg miegotumėte ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vaikiški marškinėliai ilgomis rankovėmis

€17.00

Ex Tax: €17.00

Vaikiški marškinėliai ilgomis rankovėmis iš prabangaus merino vilnos ir šilko audinio. Jūsų vaikui jie tikrai patiks ir taps maloniausias drabužis prie pat kūno.Merino vilnos su šilku marškinėliaiNuos..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)