Merino vilna su šilku

Merino vilna su šilku

Šiltos, minkštos, malonios merino vilnos derinys su šilku - tai prabangūs, išskirtinių savybių turintys gaminiai. Visiems, kas vertina komfortą, švelnumą, natūralumą. Merino vilnos su šilku gaminiai yra be galo švelnūs, lengvi, minkšti, šilti. Jie nesukelia jokio niežulio, tinka tiek kūdikiams, tiek suaugusiems, tiek odos problemų turintiems žmonėms. 

Drabužiai iš merino vilnos su šilku

  • visiškai “nekanda”, tinka jautrią ir/arba į alergiją linkusią odą turintiems žmonėms;
  • natūraliai kvėpuoja bei  išgarina prakaitą;
  • palaiko optimalią kūno temperatūrą;
  • higieniški – užkerta kelią bakterijų dauginimuisi;
  • lengvai išsiskalbia;
  • Tinka dėvėti kiekvieną dieną kaip pirmo sluoksnio drabužiai, miego rūbai, tinka kūdikių drabužiams bei praktikuojantiems žiemos sportus žmonėms.

Patikslinkite paiešką

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 18 (2 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Apatinės kelnės berniukams ir mergaitėms su šilku

€21.00

Ex Tax: €17.36

Šiltos apatinės kelnės berniukams ir mergaitėms puikiai tiks po bet kuriomis kelnėmis. Merino vilnos su šilku kelnės suteiks šilumą bei jaukumą.Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasarį.Termo apatinės..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Apatiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis moterims su šilku

€35.00

Ex Tax: €28.93

Apatiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis. GREEN ROSE moteriški apatiniai marškinėliai iš merino vilnos ir šilko trumpomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, prie pat od..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Balti moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis su šilku

€39.00

Ex Tax: €32.23

Balti moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis. GREEN ROSE marškinėliai moterims iš merino vilnos su šilku ilgomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmasis sluoksnis, prie pat kūno arba kaip pa..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Baltos šiltos šilko palaidinės

€35.00

Ex Tax: €28.93

Šilko palaidinės moterims. GREEN ROSE naujiena – elegantiškos ir nepaprasto švelnumo palaidinės moterims iš merino vilnos ir šilko audinio. Laikinai merino vilnos su šilku palaidinės iš prekybos ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Bodžiukai ilgomis rankovėmis su šilku

€19.00

Ex Tax: €15.70

Vieno švelniausių ir maloniausių merino vilnos su šilku audinio bodžiukai ilgomis rankovėmis - taps Jūsų ir Jūsų mažylio mėgstamiausiu drabužėliu.Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasario mėn.Ilgaran..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Kūdikių miegmaišiai su šilku

€31.00

Ex Tax: €25.62

GREEN ROSE merino vilnos su šilku audinio kūdikių miegmaišiai - NAUJIENA!Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasario mėn.Iki šiol be galo pamėgti 100% merino vilnos audinio miegmaišiai kūdikiams visada..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Liemenė naujagimiui su šilku

€20.50

Ex Tax: €16.94

Merino vilnos su šilku liemenė naujagimiui - vienas patogiausių, o dėl savo audinio - švelniausių ir natūraliausių drabužėlių ką tik gimusiems mažyliams.Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasario mėn...

Prekių ženklai Green Rose

rating

Marškinėliai be rankovių su šilku

€29.00

Ex Tax: €23.97

Apatiniai marškinėliai be rankovių moterims - maikutės. GREEN ROSE moteriški apatiniai marškinėliai iš merino vilnos ir šilko trumpomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriški šilti šilkiniai naktiniai

€42.00

Ex Tax: €34.71

GREEN ROSE naujiena – organiškos ir elegantiškos merino vilnos ir šilko naktinės suknelės moterims. Pats giliausias miegas ir saldžiausi sapnai garantuoti!Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasario mė..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriškos šiltos pižamos su šilku

€72.00

Ex Tax: €59.50

GREEN ROSE pristato absoliučią savo naujieną – merino vilnos pižamas moterims! Iki šiol tik mūsų mažieji galėjo pasidžiaugti šiltomis merino vilnos pižamos. Atėjo metas nudžiuginti ir visas moteris: ž..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Naktiniai mergaitėms su šilku

€27.00

Ex Tax: €22.31

Švelnūs, šilti ir malonūs naktiniai mergaitėms iš merino vilnos su šilku. Puikus audinio duetas papildo vienas kitą ir leidžia kuo puikiausiai išsimiegoti.Prekė planuojama prekyboje 2022 m. vasario mė..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Naktinukai su šortukais iš šilko su merino vilna

€57.00

Ex Tax: €47.11

Naktinukai su šortais ir marškinėliais ilgomis rankovėmis. Šaltomis rudens ir žiemos naktimis norisi miegoti jaukiai, šiltai ir patogiai. Todėl čia, GREEN ROSE parduotuvėje galite atrasti išskirtines ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Naujagimio kepurytės su šilku

€7.50

Ex Tax: €6.20

Merino vilnos su šilku naujagimio kepurytės - maloniausios, švelniausios, šilčiausios kepurytės kūdikiams.Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasario mėn.Kūdikio kepurytėsKepurytės su raištukais - yra ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Siaustinukai su pirštinytėmis iš šilko su merinu

€17.50

Ex Tax: €14.46

Merino vilnos su šilku siaustinukai naujagimiams - vienas patogiausių drabužėlių ką tik gimusiam vaikučiui, kai dar nesugijusi bambutė.Prekė prekyboje planuojama 2022 m. vasario mėn.Siaustinukai kūdik..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šilkiniai šilti dviejų dalių apatiniai rūbai - komplektukas pigiau

€80.00

Ex Tax: €66.12

Moterims šilti dviejų dalių apatiniai rūbai - komplektukas pigiau. Komplektukas moterims su merino vilna ir šilku. Ypatingas šilko švelnumas bei merino vilnos šiluma – vienas geriausių apatinių drabuž..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šilko pižamos su šortukais

€49.00

Ex Tax: €40.50

Pižamos moterims – trumpomis rankovėmis ir šortukais. Šiltas ir saldus miegas garantuotas! Pristatome mūsų naujieną – išskirtinės merino vilnos moteriškos pižamos. Su jomis pasijusite lyg miegotumėte ..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 18 (2 puslapių)