Prekių grąžinimas

Per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo (GREEN ROSE firminėje parduotuvėje) arba siuntinio gavimo dienos (kurjeriu arba paštomatu) dienos turite teisę pakeisti nusipirktus GREEN ROSE drabužius analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo GREEN ROSE rūbais, arba grąžinti drabužius GREEN ROSE ir atgauti už juos sumokėtą kainą. Norime atkreipti dėmesį, jog grąžintini drabužiai turi būti nenaudoti, nedėvėti, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės, rūbai nepraradę prekinės išvaizdos. Drabužius su ištemptais siūlais, suteptus, dėvėtus, apsivėlusius gyvūnų plaukais, nepriimsime atgal.

Jeigu netiko prekės dydis, spalva arba modelis ir norėtumėte ją pakeisti į kitą dydį, spalvą, prekę susisiekite el. paštu [email protected] arba telefonu +370(656)44183. Prekių keitimą taip pat galite atlikti GREEN ROSE firminėje parduotuvėje adresu P. Lukšio g. 18, Vilnius (II aukštas).

Siųsdami, į siuntą būtinai įdėkite laiškelį su informacija: užsakymo numeris, jūsų duomenys ir sąskaitos numeris, į kurią reikia grąžinti pinigus, jeigu prekės yra grąžinamos. Jeigu keičiate į kitą spalvą, dydį, prekę – būsime dėkingi, jeigu apie tai irgi parašysite.

Adresas kurjeriu arba paštu:

UAB Green Rose
P. Lukšio g. 18
Vilnius
LT-08222

Omniva paštomatas:

Vilniaus VC SIGMA paštomatas
+370 656 44183


Prekės keitimo atveju, atsiųskite keičiamą prekę, o už antrą siuntimą jums nereikės mokėti. 

Grąžinimo atveju, grąžinama visa už grąžintas prekes sumokėta jų kaina, tačiau jam negrąžinamos ir nekompensuojamos prekės pristatymo išlaidos. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Už grąžintas prekes pinigai yra grąžinami per 15 darbo dienų nuo grąžinamų prekių pristatymo dienos ir banko sąskaitos, į kurią reikia grąžinti pinigus, pateikimo.