Prekių grąžinimas

Per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo (GREEN ROSE firminėje parduotuvėje) arba siuntinio gavimo dienos (kurjeriu arba paštomatu) dienos turite teisę pakeisti nusipirktus GREEN ROSE drabužius analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo GREEN ROSE rūbais, arba grąžinti drabužius GREEN ROSE ir atgauti už juos sumokėtą kainą. Norime atkreipti dėmesį, jog grąžintini drabužiai turi būti nenaudoti, nedėvėti, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės, rūbai nepraradę prekinės išvaizdos.

Jeigu netiko prekės dydis, spalva arba modelis ir norėtumėte ją pakeisti į kitą dydį, spalvą, prekę susisiekite el. paštu [email protected] arba telefonu +370 656 44183. Prekių keitimą taip pat galite atlikti GREEN ROSE firminėje parduotuvėje adresu P. Lukšio g. 18, Vilnius (II aukštas).

Norint pakeisti prekę į kitą dydį, spalvą ar kitą modeliuką, atsiųskite netikusią prekę į GREEN ROSE adresu P. Lukšio g. 18, Vilnius, o mes savo sąskaita išsiųsime jums kitą prekę.

Jeigu norite grąžinti GREEN ROSE įsigytus drabužius ir atgauti už juos sumokėtą kainą, susisiekite su mumis ir užpildykite šią grąžinimo formą. Skiltyje „Kitos detalės“ būtinai nurodykite savo banko sąskaitos, į kurią galima bus pervesti grąžintinus pinigus, numerį bei sąskaitos savininko tikslų vardą bei pavardę.

Užsakymų istorija
Prekės informacija ir grąžinimo priežastis
Captcha
Aš perskaičiau ir sutinku su Pristatymas