Apatiniai drabužiai

Apatiniai drabužiai

Apatiniai drabužiai daugiausiai liečiasi su oda, todėl rekomenduojama, jog jie būtų kuo natūralesni, švelnesni, malonesni bei palaikytų tinkamą kūno temperatūrą. Tokie ir yra GREEN ROSE merino vilnos moteriški apatiniai rūbai.

Švelniausi apatiniai moterims

Merino vilnos audinys pasižymi ypatinga šiluma bei švelnumu. Apatiniai moterims iš merinosų vilnos bus ne tik malonu bei šilta dėvėti, bet ir apsaugos nuo peršalimo bei perkaitimo.

Termo rūbai iš merinosų vilnos moterims. Merino vilnos termo rūbai palaiko optimaliausią kūno temperatūrą tiek dėvint kiekvieną dieną, tiek sportui, tiek išvykoms šaltuoju metų laiku. Termo drabužiai neleidžia kūnui sušalti, taip pat ir perkaisti, jeigu staiga oras atšiltų arba labai intensyviai tektų judėti.

Termo apatiniai drabužiai - geriausias pasirinkimas kiekvienai situacijai!

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
-5%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Merino vilnos dviejų dalių apatiniai - komplektukas pigiau

€77.00

€81.00

Ex Tax: €63.64

Merino vilnos dviejų dalių apatiniai - komplektukas pigiau. GREEN ROSE merino vilnos dviejų dalių komplektukas moterims. Jį sudaro: merino vilnos marškinėliai ilgomis rankovėmis bei merino vilnos term..

rating

Merino vilnos kelnės

€41.00

Ex Tax: €33.88

Merino vilnos kelnės leginsai moterims. GREEN ROSE kelnės - leginsai (apatinės aptemptos kelnės) moterims iš švelnios, natūralios, sertifikuotos, 100 % merino vilnos. Termo timpos moterimsMerino ..

rating

Merino vilnos šortukai

€25.00

Ex Tax: €20.66

Merino vilnos apatiniai šortukai. GREEN ROSE moteriški apatiniai šortukai iš švelnios, natūralios, sertifikuotos, 100 % merino vilnos. Moteriški šortukaiMoteriški šortukai iš vilnos rekomenduojam..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Moteriški golfai iš merino vilnos

€41.00

Ex Tax: €33.88

Termo moteriški golfai iš merino vilnos. Moteriški golfai – aukštu kaklu bei ilgomis rankovėmis. Gali būti dėvimi kaip kaip pirmo sluoksnio - prie pat kūno arba kaip antro sluoksnio, pagrindinis drabu..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Trumpa palaidinė moterims

€25.00

Ex Tax: €20.66

Pristatome mūsų madingus ir universalius merino vilnos crop top marškinėlius panelėms/moterims, kurie puikiai papildys jūsų madingą drabužių spintą. Ši trumpa palaidinė pagaminta iš aukščiausios kokyb..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos apatinės maikutės

€29.00

Ex Tax: €23.97

Merino vilnos apatinės maikutės be rankovių. Termo apatinės maikutės moterims be rankovių puikiai tiks dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužis, kuris prie pat kūno palaikys tinkamiausią moters kūno tempe..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos marškinėliai be rankovių moterims

€29.00

Ex Tax: €23.97

Pristatome Green Rose universalius merino vilnos marškinėlius be rankovių, kurie puikiai papildys jūsų garderobą bet kuriuo metų laiku. Su ypatingu kruopštumu sukurti šie marškiniai yra pagaminti iš a..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos marškinėliai ilgomis rankovėmis

€39.00

Ex Tax: €32.23

GREEN ROSE merino vilnos termo marškinėliai moterims ilgomis rankovėmis rekomenduojami dėvėti kaip pirmo sluoksnio drabužiai, prie pat kūno. Taip pat marškinėliai galimi dėvėti kaip viršutinis, antro ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos marškinėliai trumpomis rankovėmis

€33.00

Ex Tax: €27.27

GREEN ROSE termo marškinėliai moterims trumpomis rankovėmis - nuostabus apatinis drabužis tiek užsiimant žiemos sportu, tiek kasdieniam dėvėjimui. Marškinėliai iš 100 % merino vilnos trikotažinio audi..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)