Moteriški miego drabužiai

Moteriški miego drabužiai

Norite gerai, šiltai ir jaukiai išsimiegoti? Dažnai žiemą naktį miegant būna vėsu ir norite užsikloti net kelis apklotus? Miegant užsiklojus apklotą per karšta, o atsiklojus - per šalta? Jeigu JŪS atsakėte nors į vieną klausimą TAIP, tuomet merino vilnos miego rūbai būtent JUMS!

Šilti moteriški miego drabužiai

Merinosų vilnos drabužiai miegui idealiai tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. GREEN ROSE merino vilnos miego drabužiai idealiai tiks moterims visais metų laikais. Tiek rudenį, kai jau už lango vėsu, o namie centrinis šildymas dar neįjungtas. Tiks tiek žiemą, kai už lango pučia Šiaurys. Pavasarį, kai dar naktys ne tokios šiltos. Visais šiais atvejais merino vilnos audinio miego drabužiai JUS sušildys. Taip pat šie drabužiai miegui puikiai tiks ir lietuviškos vasaros laikotarpiu, nes merino vilnos audinys neleidžia perkaisti kūnui, o vėsesnę naktį šildo ir palaiko optimalią kūno temperatūrą.

Pasirinkite iš kelių rūšių miego drabužių pagal savo poreikius - ir naktį išsimiegosite lyg ant debesies!

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Pižamos su šortukais ir trumpom rankovėm

€56.00

Ex Tax: €46.28

Moteriškos pižamos su šortukais ir trumpom rankovėm. Merino vilnos moteriškos pižamos trumpomis rankovėmis bei šortukais – puikus pasirinkimas moterims, kurios mėgsta šilumą miegant, bet nemėgsta būti..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šilta merino vilnos pižama

€76.00

Ex Tax: €62.81

Šilta merino vilnos pižama moterims. Populiariausia prekė Vokietijoje!!! Pamėgtos merino vilnos pižamos vaikams ir mamyčių prašymas moteriškų merino vilnos šiltų pižamų, GREEN ROSE kolektyvą paskatino..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Šiltos moteriškos pižamos su šortukais

€65.00

Ex Tax: €53.72

Šiltos moteriškos pižamos su šortukais. Jeigu Jūs miegant mėgstate šilumą, švelnumą – ši pižama kaip tik JUMS. Tai ilgų rankovių marškinėlių ir šortukų derinys – suteikia kūnui šilumos, o kojos lieka ..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos naktinukai

€45.00

Ex Tax: €37.19

Merino vilnos naktinukai moterims. GREEN ROSE naktinukai moterims be galo malonūs, švelnūs, patogūs, tinkami dėvėti visus metus.Moteriški naktiniaiGREEN ROSE naktiniai iš sertifikuoto, 100 % merino vi..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)