Šliaužtukai kūdikiams

Šliaužtukai kūdikiams

Šliaužtinukai - tai patogus drabužis kūdikiams, su kuriuo mažylis jaučiasi šiltai, jaukiai apglėbtas. Paaugusiems vaikams, aprengtiems šliaužtuku, patogu žaisti, šliaužioti. Na o tėveliai džiaugiasi, jog lengva tokiu drabužiu aprengti mažylį.

Šliaužtinukai - berniukams ir mergaitėms

Ar žinojote, jog šliaužtinukai atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose 1900 – ųjų pradžioje? Tai buvo pirmasis modernus drabužis vaikams. Lyginant su XIX amžiaus Viktorijos epochos griežto stiliaus vaikų apranga, šliaužtiniai buvo lengvo, laisvo stiliaus drabužis vaikui. Juo aprengtiems mažyliams, buvo patogu žaisti, judėti, šliaužioti, bėgioti. Šliaužtukai su laiku populiarėjo įvairių stilių bei versijų po visas šalis. Daugelį metų, Prancūzijoje šliaužtinukais buvo rengiami tik berniukai. Tačiau šiomis dienomis jie puikiausiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Merino vilnos šliaužtukai

Merino vilnos šliaužtukai kūdikiams yra idealus drabužis ką tik gimusiam mažyliui vėsiuoju metų laiku. Aprenkite naujagimį merino vilnos šliaužtinukais ir jo maži piršteliai bei kojytės bus šilti. Švelni ir minkšta merino vilna padės kūdikiui ramiau ir geriau išsimiegoti.

Šioje kategorijoje prekių nėra.