Drabužėliai su lopukais

Drabužėliai su lopukais

GREEN ROSE 2019 metų NAUJIENA - drabužėliai su lopukais ant alkūnių ir kelienukų.

Drabužėliai vaikams

Merino vilnos drabužėliai su lopukais - tai tie patys jau pamėgti marškinėliai ilgomis rankovėmis, vaikiškos timpos bei golfiukai tik papildyti spalvingais akcentais - lopukais.

Tai ne tik suteikia drabužėliui žaismingumo, bet ir rūbelis tampa tvirtesnis ir patvaresnis. Kelieniukai bei alkūnės yra tos vietos, kur labiausiai vaikams nusidėvi, greitai pradyla. Taigi šie akcentai neleis greitai drabužėliui susidėvėti.

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
-16%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Marškinėliai mergaitėms ir berniukams su lopais

€21.00

€25.00

Ex Tax: €17.36

Šilti, malonūs GREEN ROSE marškinėliai ilgomis rankovėmis su lopukais ant alkūnių. Puikiai tiks mergaitėms ir berniukams.Merino vilnos marškinėliaiMerinosų vilnos marškinėliai su lopais ant alkūnių - ..

-15%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Merino vilnos golfai su lopukais

€22.00

€26.00

Ex Tax: €18.18

Merino vilnos golfai su lopukais ant alkūnių - puiki šiluma, patogumas ir stilius.Golfas vaikamsGolfas vaikams iš 100% merino vilnos yra gana plonas, jog nevaržo judesių, tačiau pakankamai šiltas kaip..

-17%

Prekių ženklai Green Rose

rating

Timpos vaikams

€19.50

€23.50

Ex Tax: €16.12

Merino vilnos timpos vaikams su lopukais ant keliukų. Šiltas, švelnus drabužėlis vaikams, kuris tiks dėvėti kaip apatinės kelnės po jūsų mėgiamom viršutinėm kelnėm arba vietoj pėdkelnių ar timpučių.Ap..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)