Termo rūbai moterims

Termo rūbai moterims

Merino vilnos termo rūbai moterims. GREEN ROSE termo rūbai moterims iš 100 % sertifikuoto merino vilnos pluošto audinio. Kiekvienai moteriai vertinančiai natūralumą, patogumą bei jaukumą.

Termo drabužiai

Šiame skyriuje rasite drabužius dailiosios lyties atstovėms. Drabužiai yra iš gamtos natūralūs, patogūs, stilingi, malonūs dėvėti ant gryno kūno.

Siūlome platų drabužių moterims pasirinkimą - nuo apatinių marškinėlių, palaidinių iki merino vilnos termo sportinės aprangos, kuri puikiai tiks aktyvioms, žiemos sportus mėgstančioms moterims.

Taip pat nepamiršome mamų. Skyrelyje Rūbai mamoms rasite šiltų, patogių, švelnių, malonių merino vilnos drabužių pritaikytų žindyti kūdikį.

Visi GREEN ROSE termo apatiniai moterims yra siuvami Lietuvoje, aukščiausios kokybės sertifikuotų audinių, moterų jau įvertinti ir pamėgti. Mūsų įmonei malonu, kai klientės grįžta į mūsų parduotuvę apsipirkti merino vilnos apatinių drabužių ne tik sau, bet ir visai šeimai.

Patikslinkite paiešką

Rodoma nuo 17 iki 17 iš 17 (2 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos naktinukai

€42.00

Ex Tax: €42.00

Merino vilnos naktinukai moterims. GREEN ROSE naktinukai moterims be galo malonūs, švelnūs, patogūs, tinkami dėvėti visus metus.Moteriški naktiniaiGREEN ROSE naktiniai iš sertifikuoto, 100 % merino vi..

Rodoma nuo 17 iki 17 iš 17 (2 puslapių)