Šilti termo rūbai vaikams

Šilti termo rūbai vaikams

Šilti termo rūbai vaikams. Vaikų odelė yra švelni, dažniausiai ir jautri, o kartais - ir turinti odos susirgimų. Todėl vaikų drabužėliai turi būti iš natūralių, rekomenduotina iš ekologiškų, sertifikuotų audinių. GREEN ROSE merino vilnos šilti termo rūbai vaikams yra natūralūs bei tinkami visiems vaikučiams, net ir turintiems labai jautrią bei problematišką odelę.

Apatiniai termo drabužiai vaikams

Šilti, švelnūs ir malonūs merino vilnos apatiniai termo rūbeliai kiekvienai dienai - į darželį, mokyklą, į lauką kai darganotas oras, kai krenta lietus ar sniegas, kai lauke +15 ar -20 laipsnių. Visais atvejais GREEN ROSE drabužiai vaikams bus puikiai tinkami, o tėveliai galės būti ramūs, jog vaikų kūno šiluma pasirūpins merino vilnos apatiniai drabužėliai.

Šilti termo drabužiai vaikams. Termo drabužiai puikiai tiks ne tik kiekvienai dienai dėvėti, bet ir vykstant slidinėti į kalnus. Čia rasite įvairaus dydžio drabužių vaikams - nuo tik ropoti pradėjusio mažylio iki aukščiausiai išstypusio paauglio. Taigi galite drąsiai keliauti visa šeima slidinėti į kalnus, nes visa šeima galės pasirinkti šiltus termo drabužius.

Patikslinkite paiešką

Rodoma nuo 17 iki 18 iš 18 (2 puslapių)

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vienspalviai marškinėliai ilgomis rankovėmis

€22.00

Ex Tax: €18.18

Vienspalviai marškinėliai ilgomis rankovėmis. GREEN ROSE merino vilnos termo marškinėliai - puikus rūbelis vaikams į mokyklą, darželį, kiemą, keliones, važiuojant slidinėti į kalnus.Termo marškinėliai..

Prekių ženklai Green Rose

rating

Vilnos kepurytės - šalmai

€18.00

Ex Tax: €14.88

Merino vilnos dviejų sluoksnių kepurės šalmai - puikus drabužėlis skubančiam, aktyviam vaikučiui.Šilta kepurė - šalmukasGREEN ROSE kepurė šalmukas yra ideali kepurė žiemai, rudeniui ir pavasariui, kūd..

Rodoma nuo 17 iki 18 iš 18 (2 puslapių)