Kaip užsidirbti pinigų mamoms

  • Kaip užsidirbti pinigų mamoms

Mamos arba tėčio darbas, kai pasilieki namuose auginti mažylį yra be galo sunkus, varginantis bei įdomus. Ir tai darbas visu etatu. Tačiau, kaip bebūtų gaila,  už šį darbą nėra mokama visas užmokestis. Dėl to, kai kurioms šeimoms, gaunančioms tik vieno sutuoktinio uždarbį, reikia sumažinti savo poreikius, nelieka lėšų pramogoms, kelionėms bei taupymui ateičiai. Taigi daugelis mamų bei tėvelių, kurie lieka auginti vaikutį bei užsiima veikla, kuri padeda užsidirbti, neišeinant iš namų ir neatimant laiko bei dėmesio iš vaikų. Taigi norime pasidalinti būdais, kaip užsidirbti pinigų, kol jūsų vaikai miega, patys žaidžia, yra darželyje ar mokykloje.

Prieš aptariant uždarbio būdus, reikia nepamiršti paminėti, jog dirbant namuose reikia savidisciplinos, organizuotumo ir susikaupimo. Tai yra vienos svarbiausių būdo savybių, kurios padės pasiekti sėkmės, dirbant laisvu nuo vaikų auginimo metu. 

Tai nebus galutinis veiklų, kaip užsidirbti sąrašas. Tikrai visada galima į viską pasižiūrėti kūrybiškai, išsiaiškinti, ką geriausiai mokate ir tuo užsiimti. Visi pradėję naują veiklą žmonės bando, klysta, atranda, mokosi naujų dalykų, domisi ir nenuleidžia rankų, nors ir iš pradžių nesiseka arba nesulaukia palaikymo bei pritarimo iš artimųjų. Tačiau tai verta!

Taigi sąrašas būdų, kaip likti namuose mamoms ir/arba tėčiams, norint užsidirbti pinigų, o gal ir atrasti savo mėgstamą veiklą ir negrįžti į buvusią darbovietę.

Kaip užsidirbti pinigų, auginant vaikutį

Blog‘o rašymas socialiniuose tinkluose


Šiais laikais daug kas rašo blog‘us socialiniuose tinkluose. Iš vienos pusės atrodo, jog jų niekas neskaito, tačiau ar savęs nepaklausėte, „kodėl jų vis daugėja?“ O gi todėl, jog vis dar galima atrasti įdomią sritį, apie kurią žmonės skaito, domisi. 

Mamyčių blog‘ai iš viso ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje yra fenomenas, nes jų yra tiek daug, bet vis susikuria naujų. Visada atsiranda skaitytojų, jeigu rašytoja moka įdomiai, linksmai pateikti. Juk mamos visada ieško patarimų dėl vaikų auginimo, bendrystės su kitomis mamomis, jog šiame gyvenimo etape turėtų su kuo pasidalinti savo mintimis bei pajusti, jog taip, kaip jos jaučiasi yra ne vienintelės.

Lietuvoje tėčių blog‘ų yra tik vienetai, tai – tėčiai, imkitės darbo, nes jūsų blog‘us įdomu skaityti visoms mamoms ;)

Jeigu mokate įdomiai rašyti, jaučiate norą dalintis mintimis apie vaikų auginimą, skaitomas knygas, drabužius, maistą, dietas ar kitas sritis, kurias jūs išmanote ir domitės net augindami vaikus, tai rašykite blog‘ą. Atsidaryti paskyrą Facebook, Instagram ar kituose socialiniuose tinkluose nieko nekainuoja, o pabandyti visada galite.

Paklausite, kaip iš socialiniuose tinkluose rašomo blog‘o galima užsidirbti? Pradėjus rašyti blog‘ą, kol jis yra naujas ir sulaukęs nedaug skaitytojų, sunku tikėtis uždarbio. Tačiau vėliau, kai jus jau skaitys ne keli šimtai, o tūkstančiai, galėsite reklamuoti savo blog‘e rašomos srities produktus. Kol užaugsite su savo blog‘u, nebijokite pasiūlyti įmonėms savo reklamą apie juos, jų produktus. Gal pradžioje tą padarysite nemokamai, gal už produktus, bet taip išmoksite reklamuoti, o ir įmonė vėliau gali būti puikus jūsų klientas ateityje.

Mes – GREEN ROSE, visada ieškome aktyvių, įdomių blog‘ų, kurių skaitytojų auditorija yra mamos, taip pat ir tėčiai. Visada pasiruošę bendradarbiauti su originalių idėjų, pozityvių, linksmų bei skaitomų blog‘ų autoriais. Jeigu jau rašai blog‘ą arba planuoji tą daryti ir ateityje norėsi reklamuoti GREEN ROSE merino vilnos drabužius, rašyk mums uzsakymai @ green-rose.lt

Taigi, kokį blog‘ą pradėsi rašyti? Maisto vaikams gaminimo blog‘ą? Gal mamos ar tėčio (o gal abiejų kartu) dienoraštį? O kaip su rinkodaros blog‘o idėja? Arba mados, ekologijos, fotografijos? Idėjų begalė!


Tinklaraščio rašymas


Jeigu moki rašyti įdomius, įtraukiančius skaitytoją straipsnius – rašyk ne tik blog‘ą socialiniuose tinkluose, bet ir tinklaraštį internete. Jeigu Lietuvoje blog‘erių socialiniuose tinkluose yra tikrai pakankamai daug, tai įdomių, informatyvių tinklaraščių yra vienetai. 

Rašykite straipsnius, savo srities patarimus, produktų, paslaugų apžvalgas ir čia jums atsivers didesnės galimybės užsidirbti pinigų. Jeigu mokėsite įtraukti daug skaitytojų, jūs galėsite užsidirbti pinigų ne tik iš reklamos už savo rašomos srities produktus, paslaugas, bet ir iš banerių reklamos. 

GREEN ROSE visada ieško įdomių, skaitomų tinklaraščių, kurių autoriai mokėtų gražiai, įdomiai, skaitytojui naudingai papasakoti apie mūsų produktą. Jeigu tinklaraštis yra pritaikytas paieškos sistemoms, straipsniai lengvai randami pagal tinkamus raktinius žodžius, tokie tinklaraščiai yra ne tik mums, bet ir daugeliui kitų įmonių labai naudingi. 

Taigi, jeigu turite įdomų, skaitomą tinklaraštį ir norite aprašyti mūsų produktus, visada laukiame jūsų žinutės ;)


Affiliate nuorodos – partnerystės programos


Ar teko girdėti apie tokį uždirbimo būdą? Tai yra labai populiarus uždirbimo būnas užsienyje, taip pat po truputį populiarėja Lietuvoje.

Kaip tai veikia? Internetinės parduotuvės moka sutartą procentą komisinių nuo jūsų atvestų klientų, kurie apsipirko jų parduotuvėje. Kuo daugiau atvestų žmonių į internetinę parduotuvę, kuo didesni užsakymai, tuo jums priklausantis užmokestis didesnis.

Kaip yra nustatoma, jog tai jūsų atvestas klientas? Tapę šios programos dalyviai, jūs gaunate tik jums skirtas nuorodas, per kurias atėjęs žmogus ir apsipirkęs parduotuvėje, bus užfiksuotas, kaip jūsų klientas ir nuo jo pirkimo skaičiuosis jums užmokestis.

Nereikia jokių didelių investicijų, nereikia sukurti ir gaminti produktų, nereikia rūpintis prekių siuntimu arba paslaugos suteikimu, nereikia nuolat atnaujinti produktų. Tiesiog išsirenkate jums patinkančius, pagal jūsų sritį tinkančius produktus arba paslaugas ir jas reklamuojate.

Tai yra puikus būdas užsidirbti pinigų rašant blog’ą, tinklaraštį mėgstama tema, priklausant bendruomenėms, kurioms aktualios tam tikros paslaugos ar produktai. Reklamuoti produktus galite ne tik socialiniuose tinkluose, blog‘e, bet ir forumuose, straipsniuose, visur, kur manote, jog pasieksite pirkėją.

GREEN ROSE taip pat turi tokią Affiliate programą tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkoms. Taigi, jeigu esate:

  • ✔ didelis arba tik pradedantysis blog‘eris arba tinklaraštininkas;
  • ✔ jeigu net nieko nerašote, o priklausote bendruomenėms (mamyčių susitikimai, mamyčių mankštos, mamyčių palaikymo grupės ir panašiai), kurioms įdomus mūsų produktas (merino vilnos drabužiai visai šeimai);
  • ✔ jeigu esate tiesiog mama arba tėtis, kuris išbandėte mūsų produkciją ir ją rekomenduojate visiems savo draugams;
  • ir visi kiti,  kurie turi idėjų kaip užsidirbti tapus GREEN ROSE Affiliate programos nariu,


prašome užsiregistruoti ir užsidirbti čia Partnerystės programa.

Jeigu gyvenate užsienyje ir taip pat norėtumėte užsidirbti parduodant GREEN ROSE merino vilnos drabužius užsienyje gyvenantiems žmonėms, Affiliate programos užsieniui registracija čia Parnerystės programa.


Rašyti straipsnius


Jeigu mėgstat ir mokat įdomiai rašyti, bet nenorite vesti savo blog‘o arba tinklaraščio, rašykite straipsnius kitiems. Jeigu jūs žinote įmonę, kuri rašo blog‘ą apie savo produktus ar paslaugas ir matote, jog galite parašyti įdomų, informatyvų, pamokantį straipsnį, tinkamą jiems, pasiūlykite savo paslaugas. Taip pat yra grupių, kuriuose rasite skelbimų, kur žmonės ieškos straipsnių rašytojų.

GREEN ROSE blog‘as visuomet laukia įdomių straipsnių pasiūlymų, susijusių su mūsų produktu arba tai, kas būtų įdomu skaityti mūsų klientams (patarimai mamoms, kaip prižiūrėti naujagimį, kuo užsimti darželinuką ir pan.). Taigi, jeigu turit straipsnio idėjų GREEN ROSE blog‘ui, visada laukiam jūsų.


Vertimo darbai


Jeigu mokat užsienio kabą ir galite vertėjauti, paieškokite darbų vertimams. Šiuo metu tikrai daugelis internetinių parduotuvių nori plėsti savo veiklą ir versti produktų aprašymus į kitas kalbas. Tai puiki galimybė jums pasiūlyti savo paslaugas.

GREEN ROSE turi ne tik lietuvišką internetinę parduotuvę, bet ir anglų, vokiečių, prancūzų, olandų, lenkų kalbomis. Taip pat turi planų plėsti savo veiklą ir savo produktų aprašymus versti į latvių, suomių, danų bei kitas kalbas. Jeigu galite pasiūlyti savo vertimo paslaugas, o mes dar neturime tos kalbos specialisto bei planuojame plėsti savo veiklą į tą šalį, būtinai bendradarbiausime.


Drop Shipping‘as – prekyba be siuntimo


Drop Shipping‘as (nežinome lietuviško tinkamos sąvokos šiam pavadinimui, taigi naudojame anglišką) - tai prekyba internete, pardavėjas nesandėliuoja produktų, o parduoda ir siunčia prekę klientui tiesiai iš gamintojo arba tiekėjo.

Jeigu turite susikūrę internetinę parduotuvę ir prekiaujate savo arba gal ne savo gamybos prekėmis, visada galite praplėsti asortimentą. Dirbkite Dorp Shipping metodu ir tokiu būdu galėsite prekiauti didesniu asortimentu bei daugiau užsidirbti, tam neinvestuojant pinigų įsigyti produkcijos, jos sandėliuoti bei skirti laiko arba pinigų resursų prekės siuntimui. 

Susiraskite jums tinkamas prekes, susisiekite su gamintoju arba tiekėju, sutarkite dėl didmeninių kainų, dėl siuntimo sąlygų ir padidinkite savo pajamas iš turimos internetinės parduotuvės.

GREEN ROSE tokių partnerių turi jau keliose šalyse – Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje. Jeigu jus domina galimybė užsiimti tokia rūšies prekyba merino vilnos drabužiais užsienio šalyse (išskyrus Lietuvą, Lenkiją bei kitas jau aukščiau išvardintas šalis), lauksime jūsų žinutės.


Nuotraukų pardavimas

Jeigu mėgstate fotografuoti, turite puikių nuotraukų, raskite internetinių svetainių, kuriose galite patalpinti savo nuotraukas pardavimui. Tai puiki galimybė auginant vaiką, užsiimti savo mėgstama veikla – fotografavimu.Kalbos mokinimas

Jeigu puikiai mokate užsienio kalbą – galite apsiimti mokinti ją kitus. Tai galite padaryti, susiradę mokinių aplinkui arba internetu. Pastarasis variantas auginant mažylį, bus priimtinesnis, lankstesnis ir patogesnis.


Rankdarbių pardavimas Etsy

Jeigu mezgate, siūnate, tapote, meistraujate, kuriate kažką įdomaus, pardavinėkite tai Etsy.com Tai erdvė, kur visi ieško gražių, įdomių rankdarbių, drabužių, medienos gaminių ir kitų dalykų. Ypač yra vertinami gaminiai, pagaminti Lietuvoje.

GREEN ROSE jau ne vienerius metus prekiauja savo produkciją Etsy platformoje ir ten atradę daugelį savo ilgalaikių klientų.

Jeigu nori atidaryti savo parduotuvę Etsy, spausk šią nuorodą ir galėsi nemokamai įkelti savo pirmų 40 prekių.Pasiūlėme tikrai nemažai idėjų, kaip galima užsidirbti pinigų mamoms arba tėveliams, auginant mažylį. Tikimės, jog kažkuri idėja jums buvo prie širdies ir įkvėpėme jus imtis šios veiklos jau nuo rytojaus. Žiūrėkite, gal tai bus pradžia jūsų nuolatinio darbo arba verslo, kai taip tapo GREEN ROSE įkūrėjai :) Jeigu norite, galite apie tai paskaityti daugiau šiame straipsnyje 7 faktai apie GREEN ROSE įmonę, kurių jūs nežinojote.

Sėkmės!

O mes visada laukiame komentaruose po straipsniu tavo kitų pasiūlytų idėjų, kaip užsidirbti pinigų mamoms. Arba papasakok savo sėkmės istoriją!


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti