Kaip prisijaukinti rudenį?

  • Kaip prisijaukinti rudenį?

Ar jums patinka ruduo? Ar jums patinka spalvoti medžiai, besiraizgantys voratinkliai, ilgesni vakarai? Ar jums patinka ruduo, kai staiga atvėsta, kai naktys jau pakankamai šaltos, o šildymas dar neįjungtas? Mama Lina dalinasi savo nuostabiomis gyvenimo akimirkomis, kaip ji su savo trijų mėnesių sūneliu mėgaujasi rudeniu. 

Kodėl man patinka ruduo

Gal ir keistai nuskambės, bet man patinka ruduo. Ir ne tik tos gražios saulėtos dienos, kai taip ir norisi išlįsti laukan ir pasigrožėti medžius nudažiusiu auksu. Man patinka ir lietingas, šaltas ruduo. Kai gera sugrįžti į šiltus namus, išgerti karštos arbatos puodelį, pažiūrėti gerą filmą, ramiai praleisti vakarą su knyga, įsisupus į jaukų megztinį. Po orais lepinusios vasaros, savo pačios nuostabai, turėjau pripažinti, kad nesu pietinio klimato žmogus. Man reikia keturių metų laikų - reikia ir tos žvarbos, ir šaltuko taip pat.

Gyvenimo džiaugsmas - paprastuose dalykuose

Geri dalykai yra paprasti. Man patinka, kai vėsu - šiltai apsirengti ir mėgautis jaukia diena. Mėgaujuosi, kai galiu šiltai aprengti savo vaiką, kad jis galėtų netrukdomas domėtis aplinka, augti ir tobulėti.

Auginu 3 mėnesių mažylį, kuriam, kaip ir kiekviena mama, noriu duoti viską, kas geriausia. Dėl to jau nuo gimimo rengiu jį merino vilnos drabužėliais. Rudenį šis audinys ypatingai pateisina savo gerą vardą. 

Šilti merino vilnos rūbeliai

Visai neseniai išbandžiau merino vilnos džemperį - megztuką. Pirma, man labai patiko, kaip jis atrodo. Stilingas, gražios spalvos – pasirinkau mėlynai samaninį. Nerealus! Net gaila namie nešioti, o nešiojame visur. Mano vaikutis šiuo metu priklauso 62/68 cm kategorijai, o megztuką pasirinkau didesnį – 74/80 cm, kad ilgiau neišaugtų ir užtektų jo visam žiemos sezonui. Tai pasiteisino dar ir dėl to, kad jį lengva apmauti net tada, kai megztuką nešiojame kaip antrą rūbelį. Vaikui lengva judėti, krutėti, o kaip tik dabar prasideda vis aktyvesnis aplinkos pažinimas ir rankučių bei kojyčių mosavimai.

Jo nereikia rengti per galvytę – spaudės leidžia jį paprastai ir greitai apmauti – ir tai mano vaikui labai patinka. O džiaugiasi jis, džiaugiuosi ir aš. Kas mane maloniai nustebino – galimybė džemperiuką panaudoti po maudynių vonioje. Nušoviau du, o gal net ir visus tris zuikius. Paprastai ir greitai užvelkamas, labai jaukus ir malonus kūdikio odelei ir turi KAPIŠONĄ! Nebereikia dėti kepurėlės, kurią vėliau vaikeliui įmigus, vis bandydavau nuimti jo nepažadindama. Man tai tikrai buvo atradimas ir palengvinimas. Su juo galima ir miegoti. Jis plonas, bet šiltas, ir miegančiam vaikeliui tikrai nenuspaus šonelių, bet šildys.

Prasidėjus rudeniui taip pat išbandžiau merino vilnos kaklaskares. Tai puiki pagalba siekiant apsaugoti dar jautrų vaikelio kakliuką bei krūtinėlę. Jos lengvai užsisega su spaudėmis. Plius, reguliuojasi dydis, tad naudoti bus galima tikrai ilgai, ne vienerius metus. Labai paprastas, jaukus ir patogus daiktelis kūdikio kraitelyje. Kasdien einame į lauką, tad ir naudoju kiekvieną kartą. Ir rekomenduoju išbandyti. Tikrai patiks!Kai šiltai ir jaukiai esame apsirengę, nebaisu nei staiga atvėsęs oras, nei šaltos naktys, nei dar neįjungtas namie šildymas. Galime mėgautis rudeniu: išsikepti obuolių pyragą, išgerti vaisių arbatos, vaikščioti gamtoje ir širdimi fotografuoti nuostabias rudens akimirkas.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


Kūdikio kraitelis – kiek ir ko reikia?
22082

Kūdikio kraitelis – kiek ir ko reikia?

Mamos Linos pasakojimas, kaip ji pasiruošė savo kūdikio kraitelį. Kiek ir ko pasiėmė į ligoninę. Detaliau...

  • 0 Komentarai

Susijusios prekės


Susijusios kategorijos


Aksesuarai vaikams

Aksesuarai vaikams

GREEN ROSE malonūs aksesuarai kūdikiams bei vaikams iš merino vilnos pluošto bus tinkami visiems metų laikams.  Palaikys ypatingą šilumą ir bus jauku dėvėti. Kepurytės naujagimiuiKepurytės naujagimiui iš natūralaus merinosų vilnos pluošto -

Siaustinukai

Siaustinukai

Šilti GREEN ROSE siaustinukai kūdikiams. Kadangi ką tik gimęs mažylis yra gležnutis, pats nelaiko galvutės, todėl patogiausia jį apvilkti drabužėliais, kurie velkasi ne per galvytę, o galima susegti per šonelį. Tokius drabužėlius rasite šiame sk