Merino vilnos drabužių asortimentas 2023/2024 metais

  • Merino vilnos drabužių asortimentas 2023/2024 metais

2023 metų rudens pradžia Green Rose buvo pilna naujienų.

10 metų GREEN ROSE asortimentas susidarė tik iš pirmo sluoksnio termo merino vilnos drabužių. Pagaliau mes paaugome ir galime pasiūlyti antro sluoksnio merino vilnos drabužių!


Visada laikėmės krypties, jog mūsų gaminami dabužiai būtų 100% natūralūs – be jokių sintetinių priemaišų. O tai yra didelis iššūkis, ypač kalbant apie viršutinius drabužius. Apatiniai drabužiai pas dažną merino vilnos gamintoją būna maišyti su sintetika ir viršutiniai drabužiai, kurių sudėtis būtų 100% merino vilna – tikra retenybė.

Jau kuris laikas planavome praplėsti savo asortimentą, tačiau tikrai labai sunku buvo atrasti audinį, kuris atitiktų nuo pirmų įmonės gyvavimo dienų nusistatytas vertybes. Taigi, pagaliau šį rudenį galėjome pristatyti du naujus 100% merino vilnos audinius, kurie puikiai tinka antro sluoksnio drabužiams, tiek vaikams, tiek suaugusiems visiems metų laikams.


100% merino vilnos pilkos (melanžinio atspalvio) antro sluoksnio drabužiai


Iš šio audinio šį sezoną pristatėme džemperius vaikams, moterims ir vyrams. Tai negalutinis sąrašas. Jeigu pirmiesiems klientams šio audinio drabužiai patiks, kaip mums patinka, jeigu klientams bus jauku dėvėti taip, kaip mums jauku, su laiku pasiūlysime ir daugiau drabužių – suknelių, kelnių, švarkelių.

 Kai ieškome naujų tinkamų audinių Green Rose naujiems produktams, mes gauname 1-2 metrus audinio išbandyti. Šių metų balandį pasigaminome moterišką džemperį. Kai testuojame, tai drabužio negailime.  

Džemperis visur keliavo kartu. Vėsesnę dieną buvo dėvimas, šiltesnę - buvo kuprinėje, mašinoje.

Pietų Prancūzijoje džemperis labai pasitarnavo šaltuose, prikondicioniuotuose autobusuose.

Džemperis šildė nakvojant palapinėje.

Kopė kartu į kalnus, kur pakliuvom į baisingiausią liūtį. Tačiau net ir būdamas džemperis šlapias, vis tiek palaikė kūno temperatūrą ir nebuvo itin šalta.

Po penkių mėnesių intensyvaus įvairiomis sąlygomis naudojimo, džemperis atrodo kaip naujas, minkštas, malonus ir jaukus.


Pats džemperio audinys yra tamsios melanžinės spalvos, 100% merino vilnos (be jokių sintetinių priemaišų), 300 gsm storio (palyginimui, Green Rose jums jau įprastų pirmo sluoksnio termo drabužių audinio storis yra 175 gsm). Dažniausiai į visus užsakymus dedame šio audinio atraižėlių, jog galėtumėte pajusti gyvai, koks tai audinys.


Taip pat reiktų pridėti, jog tai natūralus ir gyvas audinys. Po pirmų skalbimų jis šiek tiek susitraukia. Per džemperio plotį – apie 2 cm. Taigi, naujas gaminys atrodys šiek tiek didesnis, tačiau žinokite, jog jis po skalbimų įgaus kitas formas. Gamindami, mes atsižvelgėme į tai. O be to, džemperio dizainas parinktas oversize stiliaus.


100% merino vilnos megzto audinio antro sluoksnio drabužiai


Tai pats storiausias ir šilčiausias audinys. Jo storis 410 gsm. Jis išmegztas stulpeliu – tai dar labiau drabužį padaro minkštesniu, šiltesniu ir jaukesniu.


Šio audinio pasirinkimuose yra tamsiai mėlyna (jums jau pažįstama ir mylima) spalva. Taip pat galite pasirinkti baltą, nedažytą, natūralią merino vilnos spalvą. Ji šiek tiek turinti kreminį atspalvį.


Galite pasirinkti megztukus tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams.
Didelis megzto merino vinos audinio drabužėlių mažyliams pasirinkimas.

Megztas merino vilnos šalmukas

Megzta merino vilnos liemenė

Megztas merinovilnos romperiukas

Megztos merino vilnos kelnytės

Megztas merino vilnos švarkelis 

Pirmo sluoksnio merino vilnos termo drabužiai


Tai jums jau pažįstami, įprasti, minkšti, apatinio sluoksnio drabužiai. Tai jau 10 metų patikrintas audinys, drabužių modeliukai. Su jais jau ne vienas vaikas užaugo ir net šį rudenį atsirado naujas dydis – 152/158. Tai tarpinis dydis tarp vaikiškų ir suaugusių dydžių, tinkantis nuo 12 metų vaikams – paaugliams.


Apatinio sluoksnio drabužių spalvų pasirinkimas


GREEN ROSE asortimente yra gana didelis merino vilnos apatinio sluoksnio drabužių spalvų pasirinkmas: balta (natūrali vilnos spalva), pilka, šviesiai mėlyna, tamsiai mėlyna, tamsi samanų, ruda, juoda ir tamsiai rožinė spalva. Taip pat spalvų pasirinkimuose rasite baltą merino vilnos su šilku spalvą.


Kurią rinktis? Kuri geriausia dėvisi, skalbiasi, kurią lengviausiai prižiūrėti?

Taigi aptarsime visas spalvas atskirai, aprašysime kiekvienos spalvos privalumus ir trūkumus, papasakosime, kaip jas prižiūrėti, jog kuo ilgiau tarnautų ir būtų gražios spalvos.


Balta spalva

GREEN ROSE 100% merino vilnos balta drabužių spalva nėra akinamos, kaip ką tik iškritusio sniego baltumas. Tai yra nedažyta, nebalinta, natūrali vilnos spalva. Jeigu teko matyti besiganančias pievoje avytes, tikrai atsiminsite jų vilnos spalvą – turinti šiek tiek pilkšvumo, gelsvumo. Kai kurie šią spalvą vadina “šampano” spalva.

Taigi, jeigu jums yra svarbu, jog jūsų drabužių spalva tikrai būtų akinamai balta, tuomet rinkitės mūsų gaminius, kurių sudėtis 75% merino vilna ir 25% šilkas. Šios sudėties drabužiai dėl esančio šilko sudėtyje atrodo balti, kaip tikra balta spalva, be jokių atspalvių. Merino vilnos su šilku drabužius siūlome tik šios baltos, nedažytos, natūralios spalvos. O kuo skiriasi 100% merino vilnos gaminiai nuo gaminių su šilku, skaitykite šiame straipsnyje: Merino vilna Vs merino vilna su šilku.

Baltos spavos drabužiai šiek tiek persišviečia (dėvint tamsių spalvų apatinius). Merino vilnos su šilku drabužiai gana smarkiai persišviečia. Taigi, renkantis drabužį, turėkite tai galvoje, ypač renkantis vyriškus drabužius. Jeigu dėvėsite du sluoksnius merino vilnos drabužių (pavyzdžiui, merino vilnos maikutę be rankovių arba trumpomis rankovėmis ir merino vilnos golfiuką, kaip antrą sluoksnį), drabužiai jau nebepersišvies.

Kaip jau minėjome, 100% merino vilnos baltos spalvos drabužiai yra nedažyti, natūralūs, mažiausiai paveikti audinio gamybos procese, todėl šie rūbai yra patys švelniausi, maloniausi lyginant su kitomis merino vilnos spalvomis. Dėvint šios spalvos rūbus, jūs pajusite tikrąją merino vilną, jos švelnumą, jaukumą.
Jeigu turite jautrią odą arba kokius nors odos susirgimus, rinkitės tik natūralią (baltą) merino vilnos spalvos drabužius. O jeigu labai abejojate, ar tikrai nedirgins merino vilna jums odos, tuomet pirmuosius merino gaminius rinkitės su šilku. Šilkas dar daugiau suteikia švelnumo, jaukumo ir panaikina galimo dirginimo pojūtį. Beje, galimas psichologinis jautimas, jog drabužis „kanda“, vien tik žinant, jog dėvite vilnos turintį gaminį. Taip dažnai yra su paaugliais, kurie jau yra pajutę paprastos, mums įprastinės vilnos dirginimą.

Baltos (natūralios, nedažytos) spalvos drabužius (tiek 100% merinosų vilnos, tiek su šilku) rekomenduojame rinktis ankstukams, naujagimiams, vaikams bei suaugusiems apatiniams drabužiams, kurie dėvimi tiesiai ant gryno kūno. Antro sluoksnio drabužiams jau rinkitės pagal savo skonį, mėgstamas spalvas ir kitus turimus bei dėvimus drabužius.
Kartais baltos spalvos drabužiai, kadangi dažniausiai dėvimi po apačią, kaip pirmo sluoksnio rūbai, nuo viršutinių drabužių „pasigauna“ nedidelius veltinukus. Juos tikrai labai paprasta nuimti su ranka arba su susivėlimus nuimančiomis priemonėmis.
Paprastai merino vilnos drabužiai nėra linkę greitai teptis, sugerti į save purvą, bet jeigu išsitepė maistu, purvu – gali būti, jog bus sunku tokias dėmes išplauti.

Jeigu baltos spalvos drabužius dėvėsite kaip apatinius, retai jie „pasigaus“ dėmes. Tačiau net ir likus dėmei, drabužis savo funkcionalumo, kūno tinkamos temperatūros palaikymo nepraras.


Baltos spalvos drabužius galima skalbti kartu su šviesios spalvos merino vilnos drabužiais - nenusidažys. Tačiau kaip ir visi kitų baltos spalvos audinių drabužiai – jeigu skalbsite atskirai nuo kitų spalvų, daug ilgiau išlaikys savo tikrą, baltą spalvą.


Šviesios spalvos merino vilnos rūbai

Pilka, šviesiai mėlyna - tai mažiausiai (po natūralios baltos) dažymo procese paveiktos merino vilnos spalvos. Jos taip pat gana švelnios, malonios. Dažnai šias spalvas renkasi mamos savo mažyliams.

Šias šviesias merino vilnos spalvas galite skalbti kartu.

Jeigu jūsų dėvimi drabužiai linkę veltis, šviesių spalvų drabužiuose tai vizualiai matosi minimaliausiai. Daugiau apie merino vilnos drabužių vėlimąsi, skaitykite čia: Ar veliasi merino vilnos drabužiai.

Vaikų uždėtos dėmės ant šviesių spalvų irgi gana gerai matosi ir gali būti sunkiai išskalbiamos.
Tamsiai mėlyna merino vilnos spalva

Tai ilgiausiai GREEN ROSE asortimente gyvuojanti spalva, tačiau dar ir dabar jos gaminių vis dar parduodame daugiausiai. Tai taip pat daugiausiai diskusijų sukelianti spalva. Vieni ją vadina mėlyna, kiti – žalia. Taip pat sulaukusi daugybę kitų spalvų pasiūlymų – jūros spalva, navy spalva (angliškai ši spalva taip vadinasi), smaragdo spalva ir kt. Labai gražiai apie šią spalvą atsiliepė viena klientė:


 “jūsų mėlyna spalva labai graži tuo, kad ji turi tokio žalio poskonio ir idealiai vaikui tinka”.


Taigi, jeigu norite užsisakyti šią spalvą, rinkitės mūsų parduotuvėje “tamsiai mėlyna (jūros)” spalvą.
Tamsiai mėlyna merino vilnos spalva yra tamsi, todėl ją rekomenduojame skalbti atskirai nuo baltos bei kitų šviesių merino vilnos spalvų. Galite skalbti kartu su tamsiai samanų bei juoda spalvomis. Jeigu mėgstate merino vilnos gaminius skalbti rankomis (mes labiau rekomenduojame skalbti skalbimo mašina, vilnai skirtu rėžimu), pastebėsite, jog pirmus skalbimus, gali vanduo šiek tiek nusidažyti mėlyna spalva. Vėliau to turėtų jau nebebūti.

Jeigu jūsų dėvimi vilnos drabužiai linkę veltis, ant tamsios mėlynos spalvos tai matosi. Apie vilnos vėlimąsi skaitykite atskirame straipsnyje, tačiau žinokite, jog mūsų merino vilna veliasi minimaliai. Mes patys merino vilnos gaminius dėvime jau daugelį metų. Turime merino vilnos drabužių (daugiausiai tamsiai mėlynos spalvos), kuriuos dėvime 4-5 metus ir jie atrodo tikrai gerai, visiškai nesusivėlę. O net jeigu ir drabužis jums veliasi, jis vis tiek nepraranda savo funkcionalumo, šildo, palaiko tinkamą kūno temperatūrą. O be to yra daugybė priemonių, kaip nuimti susivėlimą.


Tamsi samanų spalva

Tai spalva pakeitusi mūsų šviesią samanų spalvą. Kartais vadinama haki spalva. Labai tinkama vaikams, suaugusiems viršutiniams drabužiams, golfiukams. Labai gražiai deri su geltona spalva.

Tai irgi tamsi spalva. Reiktų skalbti atskirai nuo šviesių spalvų. Skalbimo, priežiūros, dėvėjimo taisyklės tokios pačios kaip ir tamsiai mėlynos spalvos merino vilnos drabužių.Ruda

Viena praktiškiausių spalvų. Gauname iš klientų atsiliepimų, jog itin gerai dėvisi, gerai išsiskalbia dėmės, nesimato susivėlimo, labai gražiai žiūrisi prie kitų spalvyčių, lengva priderinti prie kitų spalvų. Švelni, jauki, maloni kūnui ir akiai.
Tamsiai rožinė (rožinio vyno spalvytė)

Tai naujausia 2022 metų rudenį atkeliavusi spalva. Ji pakeitė šviesią, pastelinę rožinę spalvą.

Tamsios rožinės splavos merino vilnos drabužiai labai gerai dėvisi, praktiški. Neišsipurvina, nepasikeičia spalva ir po ilgo dėvėjimo.

Jeigu patinka rožinės spalvos, tikrai siūlome ją išbandyti. 
Juoda

Tai labiausiai vyrų pamėgta merino vilnos spalva. Praktiška, derinti prie bet kokių kitų rūbų.

Lyginant juodos spalvos merino vilnos gaminius su baltos (nedažytos) arba kitomis šviesių spalvų gaminiais, pajusite, jog balta yra žymiai švelnesnė, jaukesnė bei malonesnė. Taip yra, jau kaip ir minėjome, dėl audinio dažymo. Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, jog juodos spalvos merino vilnos drabužiai yra vis tiek švelnūs, lyginant su mums įprasta vilna. Tačiau, jeigu turite jautrią odą arba jaučiate, jog galite jausti merino vilnos kandimą, rinkitės šviesesnes merinosų vilnos gaminių spalvas.

Juodos spalvos drabužiai dėvisi labai gerai, tačiau jeigu laikote namie katę ar šunį, drabužyje prikibę gyvūnų šeriai matysis gana gerai.
Tai kokią merino vilno spalvą pasirinkti?

Mūsų rekomendacija būtų apatiniams, pirmo sluoksnio drabužiams rinktis baltą arba šviesių spalvų merino vilnos spalvą. Antro sluoksnio drabužiams – rinkitės tamsesnių spalvų.

Taip pat mažiesiems rinkitės baltas arba šviesias spalvas. Aišku, jūs galite pasirinkti ir tamsių spalvų naujagimio drabužėlus (net ir juodos), tačiau įvertinę visą mūsų pateiktą informaciją, žinosite ko tikėtis dėvint kiekvienos spalvos drabužius.

 

Pabaigai norėtume paminėti, jog GREEN ROSE siuvimo procese naudojami merino vilnos audiniai yra gaunami iš Europos (ne iš trečiųjų šalių), turi OEKO-tex 100 sertifikatą. Tai reiškia, jog audinyje nėra žmogaus sveikatai žalingų išgavimo procesų. Taip pat audinio dažuose nėra kenksmingų medžiagų, galinčių sukelti odos suerzinimą. GREEN ROSE merino vilnos gaminiai yra tinkami kūdikiams bei žmonėms, turintiems jautrią odą.

 


Labai lauksime jūsų pasidalinimų komentaruose, kokios spalvos jums labiausiai pasiteisino, kaip jums dėvisi, kaip jūs prižiūrite ir skalbiate. Kiekviena jūsų nuomonė mums svarbi, o kitiems klientams bus geri patarimai pasirinkti jiems tinkamą spalvą.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios prekės