Merino vilnos rūbai vaikams – ar reikalingi vaikų spintoje?

  • Merino vilnos rūbai vaikams – ar reikalingi vaikų spintoje?

Ieva – dviejų dvynių porų mama. Tikriausiai vienintelė tokia mama Lietuvoje, kur turi dvynukus berniukus ir dvynukes mergaites. Jaunatviška, linksma, maloni, švelni, visada besišypsanti keturių vaikų mama Ieva GREEN ROSE parduotuvėje lankosi jau ne vieneri metai. Didžioji GREEN ROSE merino vilnos drabužių yra išbandyta ir kiekvienais metais, artėjant mokyklos, darželio sezonui vaikų drabužių spinta pasipildo merino vilnos drabužiais. Taigi kalbiname Ievą, ar merino vilnos rūbai vaikams yra reikalingi vaikų spintoje? Ar merino vilnos drabužėliai vaikams gali būti stilingi rūbai?

Merino vilnos rūbai vaikams

Tiek žiemą, tiek vasarą merino vilnos drabužius drąsiai galime laikyti lengvai ranka pasiekiamoje vietoje. Asmeniškai aš, merino vilnos drabužius esu įsimylėjusiu jau koks geras dešimtmetis. Bet pasakysiu atvirai dar tikrai labai dažnai sutinku žmonių, kurie man sako: „o kam gi jie reikalingi? Mes šauniai apsieiname ir be jų“.

Aš tikrai nepuolu niekam įrodinėti priešingai. Taip, tikrai galima gyventi ir be jų. Tačiau tiesa yra paprasta - jei tu nežinai ir nesi išbandęs, koks gėris yra natūralūs merino vilnos rūbai, tu ir nežinosi, kokie jie yra nepamainomi. Tikrai galima atrasti jiems alternatyvų, bet tai nebus taip patogu, švelnu, malonu bei funkcionalu. 

Merino vilna turi tokių puikių savybių. Pavyzdžiui, ji puikiai sugeba prisitaikyti prie oro sąlygų: esant šalčiui, palaiko optimalią vaiko kūno temperatūrą ir atvirkščiai. Todėl merino vilnos rūbus geriausia dėvėti kaip pirmąjį sluoksnį.

GREEN ROSE rūbai puikiai tinka ir stilingiems vaikams

Esu vaikų mados ir gyvenimo būdo blog‘o "Two makes six" įkūrėja. Iš kur gimė noras įkurti "Two makes six"? Ši svajonė gyveno manyje jau labai seniai. Tačiau, jog ji galėtų išvysti dienos šviesą, reikėjo laiko ir išlaukti tinkamo momento. Didžiausi įkvėpėjai yra mano vaikai – dvi dvynių poros. Dirbti su drabužiais, ypač su vaikišku asortimentu - man tai yra hobis, pavirtęs pačiu mylimiausiu darbu. Šioje srityje atiduodu visą save ir drąsiai kviečiu tėvelius kreiptis į mane rekomendacijų, patarimų, nebijoti klausti, kur ieškoti gražios suknelės, batukų ar tiesiog padėti padaryti savo mažiesiems spintos reviziją.

Šių dienų vaikų mada yra stipriai priartėjusi prie suaugusių mados. Tad tėveliai drąsiai renkasi vaikų garderobe vienspalvius, klasikinio basic modelio drabužius, kuriuos pavadinkime baziniais. Tai visur derantys rūbeliai. Na, o būtent tokie ir yra GREEN ROSE drabužiai. Juos galime devėti tiek kaip apatinius, tiek kaip viršutinius drabužius.

GREEN ROSE asortimente vyrauja puikios spalvos, pavyzdžiui juodos spalvos apatinius drąsiai rengiu ir kaip viršutinius. Modeliukai klasikiniai ir tinkami praktiškai prie visko ir visai šeimai.Merino vilnos rūbai vaikams – tiesiog privalomi

Mano manymu, merino vilnos rūbai vaikams yra tiesiog privalomi kiekvienam vaikui. Su jais vaikai jaučiasi labai komfortiškai, šiltai, o tuo pačiu ir neperkaitę. Neapsigaukime manydami, jei vaikas linkęs prakaituoti, šių drabužėlių dėka jis nustos prakaituoti. Kadangi merino vilnos drabužiai puikiai prisitaiko prie oro sąlygų bei kūno temperatūros, prakaito bus mažiau. Tačiau net ir suprakaitavus, vaikas tiesiog jausis žymiai smagiau ir nejaus šlapio drabužio. Merino vilna turi savybę sugerti drėgmę ir pati jaustis lyg sausa. 

Man labai patinka lengva merino vilnos rūbų priežiūra ir ta savybė, jog šiuos drabužius tereikia skalbti tik tuomet, kai juos ištepi. Šie drabužėliai yra natūralūs ir turi antibakterinių savybių. Tai reiškia, jog vilnoje bakterijos nesidaugina, o tuo pačiu drabužis neskleidžia nemalonaus kvapo. Dažniausiai užtenka tiesiog pakabinti juos prasivėdinti ir šie vėl bus gaivūs.Nuo pačio mažiausio iki mamos ir tėčio dydžio

Green Rose savo asortimente turi ir ganėtinai platų drabužėlių asortimentą visai šeimai. Nuo pačių mažiausių (ankstukų, kūdikių) iki paauglio, mamos, tėčio, senelių. Tai vieta, kur visa šeima bus pasirūpinta. O ar žinojote, jog šalia GREEN ROSE firminės parduotuvės, esančios P. Lukšio g. 18, Vilnius yra jų siuvykla. Jeigu nerasite savo dydžio arba prireiks šiek tiek nestandartinio drabužio (ilgesnių/trumpesnių rankovių, pačio drabužio ilgio ir panašiai), per keletą dienų drabužis bus pagamintas.Merino vilna išties švelni ir nesukelianti jokių pašalinių pojūčių odai. Tai yra labai svarbu jautrią odą turintiems žmonėms, vaikams, o ypač patiems mažiausiems – naujagimiams. Juk jiems labiausiai ir reikia švelnumo bei  šilumos. Kūdikių maži kūneliai dar nemoka prisitaikyti prie temperatūrų kaitos. Tad drąsiai rinkitės merino vilnos drabužėlius ne tik sau, bet ir savo kūdikėliams.

Smėlinukai, šliaužtinukai, kepurytės, miegmaišiukai. Viskas ko tik gali prireikti gimusiam mažyliui. Marškinėliai, golfiukai, apatinės kelnės, džemperiukai – puikiai tiks kiekvienam paaugusiam vaikui. Tai ne tik tinkamą šilumą vaikams palaikantys drabužiai, bet ir puiki apranga stilingiems vaikams.

Taigi iš savo, kaip 4 vaikų mamos pusės, galiu pasakyti, jog pabandę merino vilnos rūbelius, suprasite, ką reiškia tikra šiluma ir komfortas. Kaip sakoma blogo oro nėra yra tik netinkama apranga.

Jeigu patiko Ievos patarimai, jeigu norite sekti šią šeimynėlę, tai galite padaryti Facebook @twomakessix ir Instagram @two_makes_six ;)

Ačiū Ievai ir jos vaikučiams už gražias nuotraukas ir savo mintis apie merino vilnos rūbelius.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios prekės