Merino vilnos su šilku drabužiai – puikus pasirinkimas vasarai

  • Merino vilnos su šilku drabužiai – puikus pasirinkimas vasarai

Merino vilna vasarą – daugeliui žmonių atrodo visiškai nesuderinami dalykai. Juk yra nusistovėjęs mitas – vilna yra be galo šilta, todėl tinkama tik šaltuoju metų laiku. Tačiau merino vilna yra unikali bei funkcionali, jog moka prisitaikyti prie oro sąlygų ir palaikyti žmogaus kūną tokios temperatūros, kuri yra tuo metu reikalinga.

Jog susilpninti tokį priešiškumą vilnai vasarą, GREEN ROSE siūlo drabužėlius kūdikiams, vaikams bei moterims iš merino vilnos su šilku. Tokio audinio drabužėliai yra žymiai plonesni lyginant su 100% merino vilnos drabužiais. Taip pat ir šilkas yra natūralus pluoštas, taip pat moka puikiai prisitaikyti prie aplinkos temperatūrų, o kai yra pakankamai karšta, turi vėsinamąjį kūnui pojūtį. 

Merino vilna su šilkui – puikus duetas, tinkantis vasarai. Neišnešiotukų, naujagimių drabužėliai ne tik neleis perkaisti, suprakaituoti vaikučių kūnams, bet ir staiga atvėsus lietuviškiems vasaros orams, palaikys tinkamą šilumą. 

Toliau dalinamės apie tai, kaip dviejų vaikučių mama Jūratė, gyvenanti Ispanijoje išbandė GREEN ROSE merino vilnos su šilku drabužėlius. O Ispanijoje vasaros tikrai šiltos, palyginti su Lietuvos vasaromis.Merino vilnos su šilku rūbeliai kūdikiui

Toliau pasakoja mama Jūratė.

Esu mama gyvenanti Ispanijoje. Gyvenant šiltuose kraštuose rūpinausi, kaip reikės aprengti savo naujagimę, gimsiančią per patį vasaros įkarštį – birželį. Čia tiek temperatūra, kurią termometrai skaičiuoja gerokai virš trisdešimt laipsnių, tiek didelė drėgmė yra sunkiai pakeliami bendrakeleiviai visą vasarą, iki pat spalio mėnesio. 

Sunkoka būna suaugusiems, ką jau kalbėti apie naujagimius, kurių temperatūros reguliavimo mechanizmas dar nėra sutvirtėjęs. Su vyresniuoju mažyliu turėjome panašios patirties. Jis taip pat gimęs vasarą, todėl išties nelengva buvo nuspręsti, kuo mažylį aprengti, kad nei sušaldyti nei perkaitinti. Vyresnysis jau yra ne kartą šiek tiek peršalęs. Ne kartą "kalbėjo" kimesniu balseliu nuo temperatūrų skirtumų bei kondicionuoto oro.Kadangi esu lietuvaitė, apie vilną žinių ir patirties tikrai turiu. Šiltųjų kraštų gyventojų nuomonė apie vilnos netinkamumą yra gana stipri. Jie mano, jog esant karščiams, neva ji kanda, taigi ir nelabai tinkama naujagimiams. Tai atsispindi ir ispaniškų parduotuvių lentynose – vilnos produktų mažiausiems nėra arba jie skirti tik šaltajam metų sezonui.

Alternatyvos ieškojau arčiau gimtinėd. Ir radau. Green Rose drabužėliai is merino vilnos bei šilko mano naujagimei Onytei tiko puikiausiai bei buvo puikus sprendimas karštam orui. Vilnos ir šilko derinys be kitų lietuviams gerai žinomų vilnos savybių - šilumos, švelnumo, tinkamumo jautriai odai – dargi nuostabiai išpildo visus karštų bei drėgnų orų drabužiams keliamus reikalavimus:

  • •         pralaidumas orui – vilnos pluošto struktūra yra labai sudėtinga ir pralaidi orui, nes turi mikroskopinių plyšelių; juk jautri naujagimio odelė prakaituodama gali sukelti niežėjimą ir paraudimą;
  • •         termoreguliacinės savybės – vilna yra atspari karščiui tačiau šildo orams atšalus;
  • •         drėgmės surinkimas – vilna gali sugerti iki 40% drėgmės ir vis tiek išlikti sausa;
  • •         apsauga nuo UV spindulių – vilna puikiai tinka einant prie jūros ar pasivaikščiojimams gryname ore. GREEN ROSE merino vilnos su šilku rūbeliai kūdikiams

Taip pat džiaugėmės išskirtinomis Green Rose drabužėlių naujagimiams savybėmis:

  • •         platus kelnyčių liemuo neribojantis mažylės judėjimo
  • •         smėlinuko rankovių galai su pirštinytėm – jas patogu užlenkti einant į lauką ar miegant mažajai varliukei;
  • •         išauktinis dydis – pastebėjau, jog didesnis rūbas tiko dar visai mažutei bei ilgiau užteko rūbeliui jau esant prie išaugimo ribos;
  • •         šių dviejų tipų pluošto derinys (merino vilna su šilku) yra tamprus bei elastingas, dėl to, pavyzdžiui, kepurytės raišteliai nedirgina ir prisitaiko prie vaikučio judesių.


Taigi, naujagimių rūbelius is merino vilnos bei šilko drąsiai rekomenduoju tiek šiltųjų kraštų gyventojams, tiek šiauriečiams, vykstantiems atostogų kur šilčiau.O jūs ar jau išbandėte merino vilnos su šilku drabužėlius naujagimiams, vaikams bei moterims? Ar dėvėjote merino vilnos ar merino vilnos su šilku drabužius šiltuoju metų laiku? Kokie patyrimai, kokia patirtis? Būsime labai dėkingi, jeigu pasidalinsite apačioje komentaruose.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios prekės