MERINO VILNA VS MERINO VILNA SU ŠILKU

  • MERINO VILNA VS MERINO VILNA SU ŠILKU

GREEN ROSE asortimente galite rasti 100% merino vilnos bei 75% merino vilnos su 25% šilku audinių drabužius visai šeimai. Dažnas klientas klausia, kuo skiriasi šie audiniai, kokį geriau rinktis, kuris yra šiltesnis ir jaukesnis?

Geriausiai apie produktus pasakoja jų vartotojai. Taigi dalinamės mamos Jūratės pasidalintais patyrimais, išbandant šiuos du audinius. 

Merino vilnos bei merino vilnos su šilku drabužiai

Pasakoja mama Jūratė:

Prieš keletą mėnesių išbandžiau merino vilnos su šilku drabužėlius. Išbandžiau tiek pati, tiek apvilkau savo vaikus. Tiesą sakant, dar pačiai neprisilietus prie tokio tipo audinio, nežinojau, ko tikėtis bei kuo jis skiriasi nuo įprasto merino vilnos audinio. Taigi, pagalvojau, jog ir kitiems turėtų kilti panašūs klausimai. 

Šiame straipsnyje atliksiu savo patirtimi paremtą merino vilnos ir merino vilnos su šilku palyginimą. Paminėsiu, jog tai yra mano nuomonė ir kitiems galbūt gali pasirodyti kitaip ar netgi priešingai.  

Manau, geriau nei žodžiai čia tiktų grafinis palyginimas! Spalvomis iliustravau tokias svarstykles ar savotiška termometrą, kuris parodo, kurį audinį, merino vilną ar merino vilną su šilku, rinkčiausi vertinant jo vienokį ar kitokį aspektą.Paminėsiu, jog, mano nuomone, abu audiniai yra ypač aukštos kokybės bei puikiai patenkina bet kurį iš šių reikalavimų. Tačiau, turint galimybę  rinktis, yra pravartu žinoti, koks audinys yra tinkamesnis vienokiu ar kitokiu atveju. 

Apibendrinant, susidariau štai tokią nuomonę apie šiuos gaminius:

Merino vilna

Merino vilnos drabužiai lietuviams gerai pažįstami ir naudojami daugybėje situacijų. Ypač tinkamas šaltuoju metų laiku. Jaukus, šiltas ir leidžiantis odai kvėpuoti pojūtis, puikiai tinka alergiškiems žmonėms ar kūdikiams. Kai kuriems žmonėms gali jaustis šioks toks vilnos „kandimas“.

Merino vilna su šilku

Ypač aukštos kokybės gaminys, turi beveik visas įprastas vilnos savybes, dar pridedant šias.

Tamprumas, elastingumas, vėsumas. Audinys su šilku yra plonesnis, suprakaitavus geriau sugeria drėgmę, todėl labiau nei tiesiog vilna tinka vasarą, miegui ar daug prakaituojantiems žmonėms.


Labai dėkojame Jūratei už skirtą laiką palyginti skirtingus audinius. 

O mes dar norėtume pridėti nuo savęs kelis žodžius apie merino vilnos ir merino vilnos su šilku drabužius.GREEN ROSE merino drabužiai

100% Merino vilnos audinio drabužius rekomenduojame rinktis šaltesniam sezonui, nes šio audinio drabužiai yra šiek tiek storesni bei šiltesni. Tačiau merino vilna taip pat yra tinkama ir vasarai ypač kūdikiams, nes šio audinio drabužiai turi termoreguliacinių savybių. Net ir karščiausią dieną neleis naujagimiui perkaisti.

75% merino vilnos su 25% šilku audinio rūbus rekomenduojame vasarai, nes drabužiai yra plonesni bei turi vėsinamąjį pojūtį. Tačiau taip pat tinka ir žiemai, nes tiek merino vilna, tiek šilkas turi natūralių termoreguliacinių savybių – vasarą vėsiną, o žiemą šildo.

Merino vilnos drabužiai yra švelnūs, jaukūs, tačiau vienas žmogus iš tūkstančio jaučia šiokį tokį vilnos „kandimą“. Negalime pasakyti, ar tai yra daugiau psichologinis vilnos jautimas, ar vis tik tokia jautri oda, tačiau tokiems žmonėms rekomenduojame merino vilnos su šilku rūbus. Šių drabužių vilnos „kandimo“ nejaučia net patys jautriausi vaikai bei suaugę.

Šilkas turi odą nuo susirgimų gydančių savybių. Todėl merino vilnos su šilku audinio drabužiai ypač rekomenduojami mažyliams, vaikams bei suaugusiems, kurie turi odos susirgimų. 

Merino vilnos su šilku audinys GREEN ROSE asortimente yra tik vienos baltos, natūralios, nedažytos splavos. Kadangi šilkas yra iš savęs gana baltas, taigi merino vilnos su šilku drabužiai yra tikros baltos spalvos. Priešingai nei 100% merino vilnos baltos, nedažytos spalvos audinio drabužiai. Šie yra gelsvai pilkšvos, ne visiškai baltos spalvos. 

Taip pat 100% merino vilnos audinio drabužius galite pasirinkti iš įvairių spalvų. Tačiau žinokite, jog baltos, nedažytos spalvos audinys labiausiai tinka naujagimiams ir jis yra pats švelniausias, lyginant su kitomis spalvomis. Jeigu esate gana jautrūs audiniams, tuomet rekomenduojame rinktis nedažyto audinio drabužius – mūsų įvardinto kaip baltos (natūralios) spalvos. Tikimės, jog šis straipsnis padės jums apsispręsti, kokio audinio – 100% merino vilnos ar merino vilnos su šilku, jums šiuo metu reikia drabužių. Jeigu turite daugiau klausimų šia tema, rašykite mums arba komentaruose po straipsniu. Pasistengsime atsakyti ir patarti.

Taip pat būsime dėkingi savo klientams, kurie mūsų produkciją dėvi jau ne vienerius metus, už apačioje komentaruose po straipsniu pasidalintus savo patyrimu apie 100% merino vilnos ar merino vilnos su šilku drabužius. O gal esate išbandę abudu? Tuomet palyginkite juos.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios kategorijos


Merino vilna su šilku

Merino vilna su šilku

Šiltos, minkštos, malonios merino vilnos derinys su šilku - tai prabangūs, išskirtinių savybių turintys gaminiai. Visiems, kas vertina komfortą, švelnumą, natūralumą. Merino vilnos su šilku gaminiai yra be galo švelnūs, lengvi, minkšti, šilti. Jie ne

Drabužiai kūdikiams

Drabužiai kūdikiams

Kūdikių odelė švelni it šilkas, todėl jai labiausiai tinka natūralūs, švelnūs iš gamtos paimti pluoštai. Šilko ir merino vilnos duetas - puikiausias pasirinkimas Jūsų kūdikiui.Drabužėliai su šilku naujagimiamsDrabužėliai su šilku mažylių odelę puosel

Merino vilna

Merino vilna

Vilna – tai natūralus, pačios gamtos sukurtas aukštos kokybės produktas, kurį naudojo jau senų senovėje. Pati kokybiškiausia ir šiais lakais labai vertinama yra Merinoso avių vilna – merino vilna.Merino vilna - tai ypatingai geros kokybės vilna. Ji y