TOP5 merino vilnos drabužiai pavasariui

  • TOP5 merino vilnos drabužiai pavasariui

Atėjus pavasariui, norisi nusimesti visus sunkius ir šiltus žieminius drabužius. Jaustis lengvai ir šiltai – juk orai darosi vis šiltesni ir šiltesni. Nepamirškite, jog pavasaris yra labai apgaulingas. Vieną minutę gali šviesti ir šildyti saulutė, kitą – ją paslėpti debesys ir papūsti šaltas vėjelis.

Jog pavasarį jaustumėtės lengvai, šiltai ir prisitaikę prie besikeičiančių pavasario orų, rekomenduojame dar nepaslėpti merino vilnos drabužių. Jie tikrai pravers iki pat pavasario pabaigos, o gal net ir vasarą.

Pasidalinsime TOP 5 merino vilnos drabužiais, kurie jums tiks pavasariui. Sąrašą sudarėme, remiantis daugiausiai parduodamų merino vilnos drabužių šiuo laikotarpiu. 

Merino vilnos movos

GREEN ROSE asortimente rasite dviejų dydžių movas. Jos abidvi yra vienodai populiarios ir mėgiamos tiek žiemą, tiek pavasarį. 

Mažo dydžio merino vilnos mova puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek didesniems ar mažesniems vaikams. Tai vieną kartą aplink kaklą apsivyniojanti mova. Šią movą daugelis naudoja, kaip dangalą veidui vietoj kaukės. Tinka sportuojant lauke. Daugiau jos panaudojimo būdų galite pamatyti čia: Merino vilnos mova ir jos panaudojimo būdai.

Didelė merino vilnos mova – šalikas yra labai mėgiamas moterų bei vyrų, tačiau tinka ir paaugliams. Ši mova aplink kaklą apsivynioja du kartus, puikiai apsaugo nuo vėjo ir šalto oro. Yra puiki stiliaus detalė. 

Movos apsaugo nuo gerklės bei krūtinės peršalimo, ypač pavasarį, kai oras dar nėra itin šiltas.

Maža merino vilnos movaMerino vilnos kepurės

Merino vilnos kepurės puikiai prisitaiko prie besikeičiančių oro sąlygų. Tokiu būdu ar švies saulė, ar bus šaltas oras, galva jausis komfortiškai. 

Dviejų sluoksnių merino vilnos kepurės moterims ir vyrams – vienas populiariausių produktų pavasarį. Kepurės puikiai tiks dėvėti kiekvieną dieną, sportui lauke, išvykoms. 

Merino vilnos kepurės vyramsŠalmukas – kepurė vaikams

Merino vilnos audinys ypač tinkamas vaikams, kurie yra be galo judrūs, dažnai sušyla ir suprakaituoja. Šiuo atveju yra idealiausias variantas vaikams apsaugoti galvytę pavasarį yra šalmukai. Bus apsaugota ne tik galva, bet ir kaklas, krūtinė, o suprakaitavus vilna sugers drėgmę, drabužis jausis posausis ir toliau šildys galvą bei kaklą.

Taip pat vėlyvam pavasariui, kai jau pakankamai šilta, bet vaikams kepurės dar reiktų, GREEN ROSE asortimente galite rasti merino vilnos su šilku audinio šalmukus vaikams. Tai vėsesnis ir idealiai pavasariui tinkantis variantas. Šią kepurę – šalmuką vaikai galės dėvėti iki +15 temperatūros.


Apatiniai berankoviai marškinėliai

Dažnai sulaukiame klausimo, ar yra tinkami merino vilnos apatiniai marškinėliai pavasariui, kai jau oras yra ne toks šaltas, kaip žiemą? Galime vienareikšmiškai atsakyti, jog TAIP – merino vilnos apatiniai drabužiai yra tinkami ir pavasariui.

Dėl savo unikalių savybių, merino vilnos audinys prisitaiko prie aplinkos temperatūros ir kūnui neleidžia sukaisti net jeigu ir būna šilta. Pavasario orams staiga atvėsus, nesijausite vėsiai.

Berankoviai marškinėliai tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams yra viena populiariausių prekių ne tik rudenį, žiemą, bet ir pavasarį. Todėl rekomenduojame dar nepaslėpti šių marškinėlių spintoje, o jeigu jų neturėjote žiemą, o pavasarį planuojate daug laiko praleisti lauke, jie bus puikus jūsų pasirinkimas.

Ir vis dėlto, jeigu galvojate, jog 100% merino vilnos berankoviai marškinėliai jums bus per šilti, tuomet rekomenduojame rinktis merino vilnos su šilku audinio apatines maikutes. Šio audinio drabaužiai yra šiek tiek plonesni, vėsesni, tačiau turi puikias termoreguliacines savybes.
Apatinės kelnės / šortukai

Daugelis žmonių pavasarį jau nebenori dėvėti apatines kelnes, tačiau kaip tik pavasarį yra didelė rizika būti perpūstam arba sušalti apatinę kūno dalį. Apatinę kūno dalį ypač turi saugoti moterys dėl galimybės susirgti pūslės uždegimu, tačiau šio susirgimo turėtų bijoti ir vyrai bei vaikai. Todėl pavasarį nepamirškite dėvėti apatines kelnes arba šortukus. Merino vilnos apatinės kelnės tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams yra ne tik šiltos, bet gana plonos – todėl nesijausite per daug ar per sunkiai apsirengę.

Taip pat jeigu manote, jog 100% merino vilnos audinio timpos jums bus per šiltos pavasariui, galite pasirinkti vėsesnio ir dar plonesnio audinio apatines kelnes iš merino vilnos su šilku.

GREEN ROSE apatinės kelnės taip pat tinkamos dėvėti vaikams vietoj pėdkelnių, moterims – prie sijonų, suknelių, kostiumėlių vietoj nei kiek šilumos nesuteikiančių nailoninių pėdkelnių.

Jeigu jums nepatinka ilgos apatinės kelnės, galite pasirinkti šortukus moterims bei vyrams. 


Aptarėme populiariausius ir praktiškiausius TOP 5 merino vilnos produktus pavasariui. Komentaruose pasidalinkite, o kokius merino vilnos drabužius jūs dėvite pavasarį?


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


TOP 10  merino vilnos drabužiai vasarai
6276

TOP 10 merino vilnos drabužiai vasarai

Merino vilnos drabužiai tinkami ne tik rudeniui, žiemai ir pavasariui. Pasidalinsime TOP 10 merino vilnos drabužiais, kuriuos labiausiai perka vasarą ir kurie labiausiai tinkami dėvėti šiltuoju metų laiku Detaliau...

  • 0 Komentarai
TOP 10 merino vilnos drabužiai rudeniui
3021

TOP 10 merino vilnos drabužiai rudeniui

TOP 10 GREEN ROSE merino vilnos drabužiai rudeniui. Kokie drabužėliai labiausiai perkami kūdikiams, vaikams, moterims ir vyrams? Kuo jie geri ir patogūs dėvėti rudenį? Detaliau...

  • 1 Komentarai
TOP 10 merino vilnos drabužiai žiemai
2935

TOP 10 merino vilnos drabužiai žiemai

TOP 10 merino vilnos drabužiai žiemai ✔ Pasidalinsime GREEN ROSE populiariausiais ir perkamiausiais merino vilnos drabužiais žiemą ✔ Drabužėliai kūdikiams ✔ Rūbeliai vaikams ✔ Termo apranga suaugusiems Detaliau...

  • 11 Komentarai