Patogios palaidinės maitinančioms mamoms

  • Patogios palaidinės maitinančioms mamoms

Mes esame už mamytės ir vaikelio laisvą pasirinkimą, kur žindyti ir valgyti. Tai vienas gražiausių mums gamtos suteiktų stebuklų, kurių tikrai neturime gėdytis arba eiti žindyti kažkur pasislėpus. Kad ir mamytei bei vaikeliui būtų patogu maitinti ir valgyti, savo GREEN ROSE asortimente siūlome patogias palaidines maitinančioms mamoms. Mūsų tikslas buvo sukurti palaidines žindančioms, kurios būtų patogios maitinti mažylį tiek namie, tiek viešoje vietoje.


Patogios palaidinės maitinančioms mamoms

GREEN ROSE asortimente rasite dviejų tipų palaidines. Viena, kur priėjimas prie krūties yra atidengiant drabužio du sluoksnius į viršų ir į apačią.Kitą palaidinė – su V formos kaklo iškirpte ir priėjimas prie krūties yra audinio sluoksnį atitraukiant į šonąDalinamės mamų, kurios išmėgino abudu GREEN ROSE merino vilnos palaidines maitinančios variantus ir pasidalino savo patyrimais. Kas geriau papasakos apie produktą, jei ne klientai?


Dalinamės Gabrielės atsiliepimu:

Pirmas susipažinimas su merino vilnos palaidinėmis.

Spalvos tobulos, o pačių palaidinių švelnumas ir mielumas tai neišpasakytas. Taip ir norisi priglaudus laikyti. Apsirengus tai toks jaukumas užplūdo, kad nesinori net nusirengti. Su šiomis palaidinėm nesiskyriau pastarąsias 2 savaites. Su jomis ir lauke, ir viduje, ir šiltai, ir šaltai buvau. Net baseino erdvėje teko pabuvoti. Mažylę vežu į baseiną, tai labai jaučiasi, kad merino vilna tobulas audinys, kuris tiesiog prisitaikė prie manęs mano poreikių temperatūrų atžvilgiu. 

V kaklo formos mėlyna palaidinė, pasirodė truputį laisvesnė, lyginant su to paties dydžio kitokio stiliaus palaidine maitinančioms. Dėl to krūtinės skverai gaunasi gana laisvi po dienos naudojimo. Jie vis labiau atvėpsta ir reikia taisytis, kad nesimatytų liemenėlė. Taip pat su šia palaidine, krūtinė būna labiau atvira maitinimo metu, bet čia ne trūkumas... 

Taip pat labai patiko medžiagos kokybė ir pati mintis, kad dėvėti galima visada ir visur. Ji ir paprasta, ir puošni vienu kartu. Būtent man tinka V formos iškirptė prie veido. Daug kas sako, dera labiau.  

Labai patogu su V formos kaklo palaidine pamaitinti mažyle bet kurioje vietoje. Nereikia kilnoti bliuskutės ar papildomai po ja ką nors rengtis. Pakankamai šilta su ja, net ankstyvą pavasarį. Užtenka užsimetus liemenę eiti į lauką ir jokio diskomforto netgi parke pamaitinti mažylę. Iš draugių sulaukiau daug komplimentų, kad labai maloni medžiaga ir spalva graži. 

Taip pat patiko, kad medžiaga nėra labai tepli. Keli kleckai - neatsiejama kasdienybės su kūdikiu dalis. Mėlynos spalvos palaidinėje jie nesimato. Jei rimtesnis įvykis būna – maistas ar kokia košė, tai užtenka drėgna servetėle pavalyti ir viskas gerai nusivalo. Net vėliau nesimato žymės. Taip pat skalbiant nenubluko nenusiburbuliavo ir greit išdžiūdavo po skalbimo. Skalbiau su specialiu skalbikliu vilnai ir vilnos programa skalbimo mašinoje. 

Patiko V formos palaidinė, bet kita buvo tiesiog mano favorite, iš kurios išlįsti tiesiog nenorėjo. Šią užsisakiau trumpomis rankovėmis ir labai džiaugiausi šiuo variantu. 

Į viršų pakeliamas krūtinės atidengimas man patogesnis. Šiuo palaidinės variantu, maitinant krūtinės viršus prisidengia ir visiškai nieko nesimato. Palaidinė per visą dieną naudojant, neišsitampo, o dydis atitiko mano kūno formas tiesiog tobulai. 

Šios palaidinės spalvą pasirinkau geltoną. Be abejo ji teplesnė, bet tai nesumenkina palaidinės. Spalva - pasirinkimo dalykas, o va palaidinės stilius - tai tobulas man kaip maitinančiai mamai. Netgi prie stalo sėdint daugiau žmonių, aš be problemų maitinu mergaitę ir nereikia net į šoną pasisukti, kol paduodu krūtį. Niekas nė nepastebėjo, kada spėjau. Po maitinimo pati palaidinė patogiai ir greitai nuslenka žemyn. Taigi visą dėmesį galiu suteikti dukrai, o ne žiūrėti, ar nesimato mano krūtis. 

O dar vienas atradimas. Mano dukra greitai suprato šios palaidinės principą ir pati, kai užsimano valgyti, tiesiog pakelia aukštyn ir duoda man signalą, kad ji nori pienuko.

Nu ir super viskas. Ačiū jums, kad suteikėte galimybę išbandyti jūsų gaminius, jie tobuli.

Ar rekomenduočiau draugėms, mamoms? Tikrai taip! Tiksliau jau tai padariau, ir ne tik mamoms, bet visoms su kuriomis bendravau šiuo laikotarpiu, ir nenustosiu skleisti rekomendacijų.Dalinasi mama Milda

Man labiau praktiškesnė pasirodė palaidinė, kur priėjimas prie krūties, nutraukiant audinį į viršų ir apačią. Ji labiau paslepia krūtinę ir taip patogiau ir santūriau maitinti viešumoje.  

Palaidinės modelis su V kaklu yra puošnesnis, tačiau su šia palaidine jaučiuosi geriau maitindama namuose, nei viešumoje. Su šia palaidine krūtines viršus visiškai atsidengia. Taip pat ir nelabai apsaugota būtų ir nuo vėjo ar šalčio, jeigu norima maitinti lauke. 

Merino vilnos palaidinių audinys buvo malonus ir jaukus tiek mamai, tiek vaikui prisiglausti. Audinio storis parinktas puikus - išlaiko spalvų sodrumą bet ir nepersišviečia. 


Rašo Živilė

Apskritai merino vilnos drabužius man labai patogu dėvėti naktį. Ypač esant vėsesniems orams, miegant kartu su žindomu vaiku, kai negaliu iki pat viršaus apsikloti. Su merino vilnos palaidine, kuri pritaikyta žindymui ir atsidaro po krūtine man nebūna vėsu. O vaikui labai patogus priėjimas - drabužis nekrenta jam ant veidelio. Tai taip pat tobulas ir miego drabužis!

Su šia palaidine labai patogu žindyti ir lauke. Atsidarymas labai mažas, pavasarinis vėjas tikrai neperpūs ir manęs. Labai komfortiškai jaučiausi aktyviai leisdama dieną tiek dėl žindymo, tiek dėl pačio drabužio - minkštas, malonus, šilta ir neprakaituoju. 

Taip pat labai patogu su tokiu specialiu rūbu žindyti ir nešyklėje.

Štai jau trys situacijos, kuriose man šis palaidinės variantas atrodo tobulas.

O palaidinę su V formos iškirpte labiau dėviu namuose, dėl to, kad krūtinė daug apnuoginama ir žindyti lauke gali būti vėsoka. Tokio tipo priėjimą žindymui labiau rinkčiausi vasariniams plonesnės medžiagos drabužiams. Bet pats atsidarymas labai minkštas ir patogus. Man tas ypač aktualu, nes su panašiomis iškirptėmis esu ne kartą užspaudusi ir susiguzavusi krūtinę iš šonų. O šis drabužis labai minkštas ir visai nespaudžia. Taip pat smagu, kad ta krūtinės dalis gražiai krenta ir jis tikrai niekur nedings iš mano spintos ir tuomet, kai žindyti nebereikės.


Dominyka

Jau keletą metų esu GREEN ROSE fanė. Žiemą eidama į lauką, nuolat šildausi kaklo mova, o mėgstamiausias rūbas - marškinėliai aukštu kaklu (golfas). Besilaukdama ir pirkdama kūdikio kraitelį nei nesudvejojau, iš kur bus mažylio pirmieji drabužėliai (sėkmingai dėvime ir džiaugiamės naujagimio kraiteliu). 

Na, ir atėjo ta diena, kai gimus sūneliui pirmą kartą tapau mama, o ja tapusi susidūriau su žindymo sunkumais, prie kurių prisidėjo ir tai, kad buvo nepatogūs visi turimi drabužiai. Tad ir vėl pirmiausiai dairiausi merino vilnos marškinėlių, skirtų žindančioms mamytėms. Išbandžiau tamsios samanų spalvos marškinėlius maitinančioms, na o vėliau - rudą V formos iškirpte palaidinę.

Praėjo mėnuo, kai dėviu šiuos nuostabius drabužius. Galiu drąsiai rekomenduoti visoms žindančioms mamytėms, kurioms yra svarbus komfortabilumas. Patogu tiek maitinant (man tikrai baisiai nepatogu ir nepatinka įprastus marškinėlius keltis iki pažastų, kad pamaitinti kūdikį). Patogu ir dėl to, kad niekada nesijaučiu nei sušilusi, nei sušalusi. 

Tiesa, būdama didesnės krūtinės atstove ir pati dar kartą rinkdamasi marškinėlius maitinančioms, tikrai rinkčiausi su atvartu, kadangi ji mano akimis žiūrint tiesiog dailiau nugulė ant mano visų apvalumų. Tačiau tai tik mano nuomonė, kuriai net mano vyras nelabai nori pritarti. :) 

Mano sūnus, taip pat, įvertino marškinėlius labai teigiamai! Iš ko sprendžiu? O gi, jis nuolat maitindamasis čiupinėja kurį nors marškinėlių kraštelį...


Ačiū mamytėms už pasidalinimus ir nuomonę. Taip pat laukiame ir jūsų nuomonės, pasidalinimų ir komentarų apie palaidines maitinančioms mamytėms.Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


Drabužiai maitinančioms mamoms
5864

Drabužiai maitinančioms mamoms

Merino vilnos drabužiai maitinančioms mamoms - tai viena populiariausių GREEN ROSE prekių užsienyje. Kodėl drabužiai maitinančioms mamoms yra tokie populiarūs užsienyje, į ką atkrepti dėmesį perkant rūbus mamoms dalinasi mama Magdalena Detaliau...

  • 0 Komentarai
Žindymas viešoje vietoje – ką daryti, jog nesulauktumėte pasipiktinimų
2088

Žindymas viešoje vietoje – ką daryti, jog nesulauktumėte pasipiktinimų

Žindymas viešoje vietoje – ką daryti, jog nesulauktumėte pasipiktinimų. Dalinamės patarimais bei mamos Giedrės patirtimi, ką daryti, jog maitinimas krūtimi viešoje vietoje būtų malonus Detaliau...

  • 0 Komentarai

Susijusios prekės