Merino vilnos romperiukas – geriausias drabužėlis kūdikiui

  • Merino vilnos romperiukas – geriausias drabužėlis kūdikiui

Sulaukiame mamų bei tėvelių klausimų, kokie drabužėliai yra patogiausi naujagimiui? Kas yra geriau kūdikiui – merino vilnos romperiukas ar pilnas su pėdutėmis šliaužtinukas? Kuo jie skiriasi? Kurį patogiau apvilkti mažyliui?

Romperiukas nuo šliaužtinuko ne daug kuo skiriasi. Tai vientisi drabužėliai, ilgomis rankovėmis ir ilgomis kojytėmis, praktiškai dengiantys visą vaikučio kūną. Pilno šliaužtinuko klešnytės baigiasi pėdutėmis, o romperiukas uždarų pėdučių neturi.


Abudu drabužėliai pakankamai šilti ir patogūs aprengti vaikutį. Drabužėlių priekyje yra spaudės, kurios lengvai atsisega, o aprengus vaikutį – užsisega. Šliaužtinuko ir romperiuko nereikia rengti (mauti) per galvytę, todėl yra patogu tiek mažyliui, tiek tėveliams.

Skirtumas tarp romperiuko ir šliaužtinuko yra pėdutės. Šliaužtinukas turi uždaras pėdutes, o romperiukas be pėdučių. Uždaros pėdutės labiau šildo naujagimio galūnes, nereikia tėveliams rūpintis papildomis kojinytėmis. Taigi kiekviena mama renkasi pagal savo ir savo kūdikio patogumą.

Apie merino vilnos romperiuką ir kuo jis labai patiko, savo mintimis bei patirtimi dalinasi mama Agnė.

Didžiausias mamos „galvos skausmas“ kaip tinkamai aprengti kūdikį?

Pasakoja mama Agnė:

Kol dar nebuvau mama, net negalvojau, kad mažas stebuklas, atėjęs į mūsų gyvenimą, atneš tiek nežinomybės ir išbandymų. Kol dar nebuvau mama, tikrai negalvojau, kad vienas sunkiausių dalykų bus tinkamai aprengti vaiką. Kaip rengti, jog jam nebūtų nei per karšta, nei per šalta. Juk mažas kūdikėlis nepasakys "Mama, man karšta, ar gali nurengti" arba "Mama, man šalta, gal gali apmauti kojinytes?". 

Teko įsigyti ir turėti įvairiausių drabužių. Kaip daugelis mamų žino, vaikai juos išauga labai greitai. Pripažinsiu, ne visi pirkiniai buvo tinkantys. Teko ir nusivilti jų kokybe. Taip pat ir daug kuo labai džiaugiausi.

GREEN ROSE firmos romperis


Vienas iš turimų drabužėlių, kuris mums labai tiko, yra merino vilnos roperiukasGREEN ROSE firmos. Tai nėra pirmas šios firmos rūbelis. Turime ir naujagimio kepurytę bei kaklajuostę. Tačiau merino vilnos romperiuku džiaugiausi labiausiai.

Roperiukas yra itin švelnaus merinosų vilnos audinio, maloniai priglunda prie jautrios kūdikio odelės. Jo pagalba išsisprendė vienas ir pagrindinių klausimų "Ar mano mažyliui nėra šalta?".

Daugelis mamų su manimi dabar pasidalintų patirtimi, kad reikia tikrinti kūdikio nugarėlės viršų arba kojytes, jog būtų aišku, ar naujagimiui yra karšta ar šalta. Aš šituos metodus žinau. Tačiau jau buvau nuvargusi nuolatos tikrinti vaiko nugarytę, o ir nuo nuolatinio tikrinimo kūdikis tampa neramus. 

Aprengus merino vilnos roperiuku ši bėda išnyko ir buvo visiškai ramu, kad mano mažylis nei sušals nei sukais. Supratau, ką reikškia sakinys „merino vilna palaiko reikiamą temperaturą“. Tai reškia, jog naujagimis nejaus jokio temperatūros diskomforto. Nepaisant kokia oro temperatūra, kūdikis jausis jaukiai ir komfortiškai. Nejaus vėsumos arba perkaitimo. 

Taigi merino vilnos roperiukas, dėl jo unikalių temperatūros saugojimo savybių, tiks bet kuriuo metų laiku – tiek vasarą, tiek žiemą arba pavasarį bei rudenį. Jis palaikys tinkamą kūdikio kūno temperatūrą, o mama bus rami, jog vaikučiui pakankamai šilta ir ne per karšta.

Merino vilnos drabužėliai vasarai

Kadangi mano kūdikis gimė gegužės mėnesį, todėl pasidalinsiu, kaip man merino vilnos romperiukas pasiteisino ypač vasarą, kai gana daug keliavome.

Kas dažnai keliaujate mašina suprantate, kad autokėdutėse kūdikiai šiltuoju metų laiku kūdikiai labai prakaituoja. Vaiko nugarytė tampa visa šlapia. Kondicionieriaus prie naujagimio jungti nesinori. Tačiau kai reikia išlipti iš mašinos, pamatai, jog mažylis visas suprakaitavęs ir šlapias. Tada pradedi bijoti, jog nesupūstų vėjas ir vaikutis išliktų sveikas. Tad merino vilnos roperiukas buvo tikras išsigelbėjimas. Jis pasiteisino 100 procentų, nes juo aprengus kūdikį, niekada neteko vaiko pakelti iš autokėdutės drėgna nugaryte. Drabužio audinys visada jautėsi sausas.


Romperiukas ar šliaužtinukas


Kodėl pasirinkau romperiuką, o ne šliaužtinuką? Visų pirma, jog mano mažylis gimė pavasario pabaigoje, kai jau prasidėjo vasariška šiluma. Įsivaizdavau, jog šliaužtinukas su uždaromis pėdutėmis gali būti per šiltas drabužėlis vasarai. Norėjau drabužėlio, kuris leistų mažylio pėdutėms būti laisvomis, bet šiek tiek atvėsus orui, pati gėlėčiau apvilkti kojinytėmis. Taigi romperiukas man leido pačiai reguliuoti mažylio kūno šilumą, aprengiant ar apnuoginant pėdutės.

Dar kodėl man labiau patiko romperiukas, nes jį galim ilgiau dėvėti. Šliaužtinukus su uždaromis pėdutėmis, kuriuos mes turime to paties dydžio jau esame išaugę. Tačiau romperiuką dar dėvime, nors kojytės tik šiek tiek labiau atidengtos.

Merino vilnos romperiukas – TOP 1 kūdikiams

Esu labai patenkinta GREEN ROSE merino vilnos romperiuku. Todėl visiems jį rekomenduoju, o pati savo vaikams rengsiu, kol bus tinkamų dydžių!

Dar noriu pridurti, kad roperiukas yra labai puikus variantas tiems vaikams, kurie nemėgsta rengtis drabužėlių. Merino vilnos gaminio medžiaga tampri ir maloniai priglunda prie kūno. Todėl labai greitai ir lengvai juo aprengsite savo mažylį.

Aš net neabejoju, kad čia ne paskutiniai pirkiniai iš šios firmos. Ačiū Jums. 


Ačiū, mamai Agnei už jos mintis apie merino vilnos romperiuką.

Romperiuką taip pat galite pasirinkti be kapišoniuko ir su kapišonu. Pasirinkite JUMS labiausiai tinkantį variantą.


O jūs straipsnio apačioje, komentaruose parašykite, kas jums labiau patinka – pilni su uždaromis pėdutėmis šliaužtinukai ar romperiukai be pėdudžių.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios prekės