Dovanų idėjos Kalėdoms

 • Dovanų idėjos Kalėdoms

Kalėdas švenčiame, kai už lango šalta, žvarbu, vėjuota, todėl artimiesiems norime padovanoti su dovana lašelį meilės, dėmesio bei šilumos. Pasiūlysime JUMS keletą dovanų idėjų Kalėdoms, kurios artimam žmogui suteiks ne tik šilumos, bet ir bus naudinga visus metus. Taip pat pasiūlysime paprastus sprendimus, jeigu JŪSŲ artimieji gyvena toli nuo jūsų.

Dovanų idėjos Kalėdoms moterims

Kiekviena moteris vertina jaukumą, švelnumą, šilumą ir komfortą. O visus šiuos dalykus apjungia merino vilnos apatiniai drabužiai moterims. Merino vilnos drabužiai yra neapsakomai šilti, malonūs ir patogūs dėvėti visus metus.  Kiekviena moteris apsidžiaugs gavusi dovanų švelnius, komfortiškus, natūralius termo drabužius. Tai galėtų būti:

 • Merino vilnos marškinėliai ilgomis rankovėmis, kurie bus tinkami dėvėti prie bet kurių drabužių – darbo kostiumėlių, kelnių, sijonų, tiks ne tik į darbą, bet ir kiekvienai dienai, einant į lauką pasivaikščioti, į žiemos žygius arba vasaros žygius su nakvyne palapinėje, vykstant slidinėti į kalnus ir kitai veiklai.
 • Merino vilnos apatinės kelnėspuiki papildoma šiluma moterims, kuri apsaugos nuo peršalimų ir nepageidaujamų moteriškų ligų.
 • ✔ Puiki dovanos idėja moterims - pilnas moteriškas komplektukas, kuriame bus ilgomis rankovėmis marškinėliai bei apatinės kelnės.


 • Šilta merino vilnos pižama arba naktinukai. Gavusi tokią dovaną, kiekviena moteris bus jums dėkinga kiekvieną vakarą prieš einant miegoti. 
 • Jeigu norite pasveikinti maitinančią mamytę, kokius pačius merino vilnos pižamą arba naktinukus, pritaikytus patogiai maitinti mažylį, galite rasti mūsų GREEN ROSE parduotuvėje kategorijoje Drabužiai mamoms.

Dovanų idėjos Kalėdoms vyrams

Mes žinome, jog vyrai dažniausiai būna šilti ir jie nenori papildomos šilumos. Tačiau tikrai paspaudus žiemos šaltukui arba vykstant į poledinę žūklę, į kalnus slidinėti, tikrai nepakenks papildoma šiluma – tą supranta ir patys vyrai. Tada iš spintų traukia viską, ką turi šilčiausio. 

Taigi, jeigu vyras, kuriam ieškote dovanos, mėgsta žvejoti, slidinėti, bėgioti lauke bet kokiu oru, dirba lauke arba vėsioje patalpoje, jam skauda sąnarius, dažnai nuo šalčio „suka kaulus“, mėgsta papildomą šilumą – merino vilnos termo rūbai bus puikiausia dovana.

 • Merino vilnos golfiukaspalaikys tinkamą kūno temperatūrą, neleis sušalti, kai bus šalta, neleis perkaisti, kai oro temperatūra sušils. 
 • Apatinės merino vilnos kelnės. Išduosime paslaptį! Daugelis vyrų pabandę dėvėti apatines merino vilnos kelnes, jų nenusivelka visą šaltąjį sezoną. Vyrai pajunta, kokios kelnės yra šiltos, patogios, gana plonos ir apatinę kūno dalį, jog niekada nejauti bereikalingo šalčio diskomforto.
 • ✔ Puiki dovana vyrui dviejų dalių komplektas – merino vilnos marškinėliai ilgomis rankovėmis bei apatinės kelnės. Vyrai, kurie pažįsta merino vilną – JUMS be galo padėkos. Vyrai, kurie gavę dovaną, pirmą kartą išbandys merino vilnos termo drabužius, liks nustebinti jų suteikiama šiluma ir komfortu. 


Dovanų idėjos Kalėdoms vaikams

Žinome, jog Kalėdoms vaikai svajoja gauti dovanų kalną žaislų ir saldumynų. Tačiau prie viso to, mes siūlome pridėti nors vieną šiltą ir jaukų merino vilnos drabužėlį. Vaikai visiškai kitaip vertins šiltą drabužį, gautą iš Kalėdų senelio, noriai jį dėvės. Tokiu būdu padovanosite vaikams ne tik žaislų, bet ir šilumos kiekvienai dienai. 

Puikūs merino vilnos drabužėlių pasirinkimai dovanų idėjoms Kalėdoms būtų:Dovanų idėjos Kalėdoms kūdikiams

Kūdikiai ir jų tėveliai būtinai įvertins puikiausią merino vilnos dovaną.

 • Merino vilnos miegmaišiukas su kepuryte. Maigmaišiukas puikiai ir šiltai leis mažyliui išsimiegoti lyg mamytės pilvelyje, o tėveliai džiaugsis, jog yra lengva ir paprasta pervystyti, o vaikas taip patogiai ir ilgai išmiega šiame drabužyje. 
 • Merino vilnos šliaužtinukas – tai vienas labiausiai mamyčių pamėgtas drabužėlis kūdikiams. Taigi kiekviena mama bus dėkinga už tokią dovaną.

Merino vilna su šilku

Visi mūsų aukščiau pateikti pasiūlymai yra iš 100% merino vilnos audinio. Taip pat galite pasirinkti dovanai merino vilnos su šilku. Jeigu norite padovanoti dar prabangesnio audinio merino vilnos drabužius, arba žinote, jog žmogus, kurias ruošiatės dovanoti, turi gana jautrią arba problematišką odą, rinkitės merino vilnos su šilku audinio tuos pačius variantus. Jų ieškokite čia.


Dovanų kuponas

Na jeigu vis tik abejojate, ar teisingai parinksite dovanojamų drabužių dydžius, spalvas ar modeliukus, galite padovanotų GREEN ROSE DOVANŲ KUPONĄ. Tuomet tikrai neapsiriksite ir JŪSŲ artimas žmogus išsirinks tikrai to, ko jam reikės.

Dovanų pakavimas

Užsisakant GREEN ROSE drabužius, galite užsisakyti, jog mes juos supakuotume kaip dovaną. Taigi jau turėsite dovaną, dėl kurios visiškai nereikės „sukti“ galvos.

Jeigu JŪSŲ artimieji gyvena toli nuo jūsų. Pavyzdžiui, jūs gyvenate užsienyje, o artimieji Lietuvoje arba atvirkščiai, visada galime išsiųsti užsakytus ir supakuotus kaip dovana, merino vilnos drabužius.

Siuntimas Lietuvoje per kurjerį kainuoja 3 eur. Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Siuntimas į užsienį (į bet kurį pasaulio kampelį) per paštą. Kaina 6 eur. Paprastai pristato per 2-4 savaites, priklausomai nuo šalies. Taip pat reiktų nepamiršti, jog kartais, ypač šventiniais laikotarpiais, siuntiniai keliauja ir du mėnesius.

Siuntimas į užsienį per kurjerį. Kaina 16 eur. Pristato per 3-5 darbo dienas. Jeigu siunčiate kaip dovaną, visada rekomenduojame šį variantą, nes tikrai žinome, jog bus laiku pristatyta. Plius pats siuntinys, kuris bus supakuotas kaip dovana, bus gražiai pristatytas, o ne išdarkytas, su praradusia dovaninę išvaizdą.

Daugiau apie dovanų pakavimą skaitykite čia: dovanų pakavimas.Tikimės, jog padėjome apsispręsti dėl dovanos artimam žmogui Kalėdų proga. Jeigu jau esate pasinaudoję mūsų dovanų pakavimo ir siuntimo tiesiai dovanotojui paslauga, apačioje komentaruose pasidalinkite, ar patiko, ar džiaugėsi artimieji tokia dovana.Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios prekės