Merino naktiniai – tinkamiausias pasirinkimas

  • Merino naktiniai – tinkamiausias pasirinkimas

Daugelis Green Rose klientų klausia, ar merino vilnos naktiniai drabužiai patogūs, malonūs, ar nebus per šilti, kokiais metų laikais jie tinkami dėvėti? Į šiuos ir visus kitus klausimus apie miego rūbus iš merinosų vilnos bandysime atsakyti. O jeigu ko neatsakysime, būtinai klauskite komentaruose apačioje straipsnio. Būtinai atsakysime ir patarsime.

Natūralus, organiškas ir ypač švelnus pluoštas, puikiai tinkantis jautriai odai - būtent tokia yra merino vilna. Naujausi tyrimai atskleidžia, kad merino vilnos miego drabužiai nukonkuruoja medvilninius. Taip yra dėl unikalių merinosų vilnos savybių, kurios garantuoja saldų ir ramų nakties miegą. Todėl visai nekeista, kad merino vilnos audinio naktinius vis daugiau ir daugiau pasirenka žmonių ne tik vaikams, bet ir sau - suaugusiems. Vieną kartą pabandę, supranta, jog tai buvo vieni patogiausių miego rūbų.

Merino naktiniai ypač švelnūs

Merino vilna yra ypač aukštos kokybės vilnos rūšis. Jos audinio plaušeliai yra itin lankstūs, todėl nesukelia niežėjimo jausmo, kuris yra dažnai jaučiamas su tradicine vilna. Be to, dėl plaušelių lankstumo merino vilna prisitaiko prie žmogaus kūno. Paprastai medvilniai naktiniai ir lovos užtiesalai apsivynioja aplink kūną. Tuo tarpu merino vilna sugeba prisitaikyti prie miegančio kūno pozicijos ir visvien išlikti švelni bei maloni.

Žmonės, kurie abejojo, ar tikrai merino vilna bus švelni ir negriauš odos, išbandę liko nustebinti. O kurie vis tik nori, bet bijo pabandyti, tuomet siūlome merino vilnos su šilku miego drabužius. Jų švelnumas lygiai toks pats kaip ir tiesiog šilko, tik papildytas vilnos savybėmis.

Reguliuoja kūno temperatūrą

Priešingai negu sintetinės medžiagos ar tradicinė medvilnė, merino vilna yra aktyvi medžiaga ir sugeba prisitaikyti prie temperatūrų pokyčių. Tai reiškia, kad ji leidžia sušilti, kai kambaryje yra šalta, ir neperkaisti, kai yra karšta. Tai įrodė Sidnėjaus universitete atliktas tyrimas. Jo dalyviams merino vilnos naktiniai drabužiai padėjo greičiau užmigti ir geriau išsimiegoti negu medvilniai ar sintetiniai. Taip buvo dėl to, kad merino vilna greičiau prisitaikė prie dalyvių kūno temperatūrų ir leido labiau mėgautis miego malonumais.

Taip pat dėl šių merino vilnos savybių, merino vilnos miego drabužiai gali būti dėvimi ištisus metus. Žiemą jie kūną šildys, o vasarą - palaikys tinkamiausią temperatūrą ir neleis perkaisti.

Kvėpuojanti ir atspari drėgmei

Skirtingai negu medvilnė, merino vilna yra kvėpuojanti medžiaga ir nesukelia nemalonaus drėgmės ar prakaitavimo jausmo. Ji sugeba sugerti net 35% savo svorio drėgmės ir išgarinti ją atgal į orą. Štai kodėl merino vilnos miego drabužiai yra idealiai tinkami kūdikiams, vaikams, kurie linkę suprakaituoti. Sudrėkę vilnos miego drabužiai neleidžia kūnui sušalti ir jaustis drėgnam miegant. 

Merinosų vilnos audinys yra natūralus, natūraliai kvėpuoja, todėl tai užtikrina ne tik sausesnę patalynę rytais, bet taip pat sumažina riziką veistis alergiją sukeliantiems pėlėsiams, bakterijoms ir lovos erkutėms. Tas yra labai gerai žmonėms, turintiems alergiją joms.

Merinosų vilna kūdikiams

Ištirta, kad merinosų vilna puikiai tinka naujagimiams ir ansktukams. Kūdikiai ir mažesni vaikai sunkiau reguliuoja savo kūno temperatūrą. Naktį jie praranda kūno šilumą 3 kartus greičiau negu suaugusieji. Dėl to dažniau prabunda ir kenkia savo bei tėvų miego ritmui.

Didžiojoje Britanijoje, Kembridžo universite, atliktas tyrimas parodė, kad merino vilnos pataluose ar drabužiuose kūdikiai miegojo ramiau, mažiau prabusdavo ir verkdavo. Dėl išskirtinių merino vilnos savybių drabužėliai palaikė optimalią kūno temperatūrą. Taip pat dėl geresnės miego kokybės merino vilna ankstukams padėjo greičiau priaugti trūkstamo svorio.


Green Rose merino vilnos rūbai miegui iš 100% natūralaus pluošto arba su šilku maišytas audinys – žmonėms, kurie nori kokybiškiau išsimiegoti. Kai kitą kartą Jus kankins bemiegės naktys, pagalvokite apie savo naktinių drabužių ir patalynės medžiagą. Galbūt, jau metas pasikeisti senus sintetinius ir medvilninius naktinius drabužius į naują švelnesnę merino vilną. Mėgaukitės geresniu miegu su išskirtinėmis merino vilnos savybėmis. Saldžių sapnų!Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti