Rūbai internetu – kaip nusipirkti neapsirikus?

  • Rūbai internetu – kaip nusipirkti neapsirikus?

Apsipirkinėjimas internetu, be abejonės, turi savo privalumų – nereikia stovėti eilėse, stumdytis grūstyse, ir išvis - palikti namų ir išsinerti iš savo patogių naminių kelnių. Tačiau dažnai iškyla tas pats klausimas – „Ar išsirinkti marškinėliai man tikrai tiks?“. Todėl pateikiame keletą patarimų, kaip neapsirinkti, perkant drabužius GREEN ROSE ar bet kurioje kitoje internetinėje parduotuvėje. Taigi, rūbai internetu – kaip nusipirkti neapsirikus?

Rūbų dydžiai bei išmatavimai

Žinokite savo, vaikų ar artimųjų, kuriems perkate drabužius, išmatavimus. Greičiausiai kiekvienos šeimininkės namuose yra matavimo juostelė. Vaikai greitai auga, todėl prieš perkant rūbus, nepatingėkite ir išsimatuokite pagrindinius matmenis: krūtinę, juosmenį, klubus, rankų bei kojų ilgius.


Žiūrėkite į dydžių lenteles. Visų prekinių ženklų drabužiai yra skirtingi. Jeigu nuolat perkate S dydį, tai nebūtinai reiškia, kad šis dydis taip pat tiks iš kitos parduotuvės. Todėl labai gerai išanalizuokite parduotuvės, iš kurios perkate, dydžių lenteles. Dabar, kai žinote tikslius savo išmatavimus, galite lyginti su dydžių lentele ir matyti, kuris dydis labiau jums tinka.

Prie kiekvieno GREEN ROSE drabužio aprašymo yra pateikiami pagrindiniai išmatavimai. Išsimatuokite ir išsirinkite tinkamiausią dydį. Jeigu matote, jog yra tinkamas tam tikras dydis, bet norite, pavyzdžiui, ilgesnių rankovių ar šiek tiek ilgesnio pačio drabužio – parašykite mums el. paštu [email protected] , rasime sprendimą.


Drabužių audiniai, spalvos, grąžinimas

Pasidomėkite, ar yra atsiliepimų apie jūsų norimą įsigyti prekę. Skaitykite juos. Tai be galo vertinga informacija. Komentaruose galima rasti to, ko nėra aprašymuose: ar drabužiai iš tiesų yra kokybiški, nėra padidinti, ar pamažinti, kartais įkeliamos paprastos, nepagražintos pirkinių nuotraukos.


Žinokite audinį. Nėra nieko blogiau, pagaliau gauti suknelę, kuri atrodo ir jaučiasi lyg popierius. Todėl būtinai skaitykite prekių aprašymus ir sudėtį - iš kokių medžiagų yra pasiūti drabužiai. Pavyzdžiui, jei tai linas, galite numanyti, kad drabužiai pernelyg nesitemps ir bus patvarūs.

Dar ne kiekvienas žmogus žino, kaip atrodo ir dėvisi merino vilnos audinys. Be to skirtingų gamintojų merino vilnos audinys yra kitoks. Todėl kiekvienam naujam GREEN ROSE klientui mes visada siūlome įsigyti tik vieną ar kelis rūbus, jog galėtumėte išbandyti, ar tas audinys jums patinka, ar malonus jūsų kūnui, ar vaikai jį mėgsta, jis jiems „nekanda“, ar gerai dėvisi. Rekomenduojame pirmuosius išbandyti apatines GREEN ROSE maikutes vaikams, moterims bei vyrams. Šis drabužis geriausiai atskleidžia merino vilnos funkcijas.


Jeigu esate jūs ar jūsų vaikai labai jautrūs vilnai ir abejojate, ar tikrai ji jums nebus šiurkšti, rekomenduojame palyginimui ir pabandymui išbandyti ne tik 100% merino vilnos audinio drabužį, bet ir merino vilnos su šilku. Merino vilna su šilku yra nepaprastai maloni ir net patiems jautriausiems žmonėms ji nekanda. 


Kompiuteriai skirtingai rodo spalvas. Atminkite, jog tokia, kokia drabužio spalva pateikta svetainėje, nebūtinai atrodys gavus asmeniškai. Nuotraukos dažnai yra redaguojamos. Taip pat kiekvienas kompiuterio ekranas skleidžia kitokią šviesą. Todėl būkite nusiteikę, kad galite gauti šiek tiek kitokio atspalvio drabužį.


Peržvelkite keitimo – grąžinimo politiką. Laikėtės visų aukščiau nurodytų patarimų, bet vis vien nusivylėte pirkiniu? Patariame susipažinti su parduotuvės politika. Dalykai, į kurios derėtų atkreipti dėmesį: per kiek laiko reikia prekę grąžinti; ar galimas keitimas; kas atsakingas už prekės išsiuntimą atgal – pirkėjas ar pardavėjas.

Jeigu jums netiko GREEN ROSE drabužio spalva ar dydis, mes jį pakeisime kita spalva ar dydžiu. Jūs atsiųsite netikusią prekę mums, mes jus savo sąskaita išsiųsime naują prekę. Aišku, drabužėliai turi būti nauji, nedėvėti ir su visomis etiketėmis.Merino vilnos rūbai internetu

Dabar, kai žinote bendruosius patarimus, pateikiame dar keletą rekomendacijų, renkantis būtent GREEN ROSE merino vilnos termo, drabužius.

Pirmasis dalykas, kurį reikėtų žinoti, jog merino vilna yra tamprus audinys. Tai nereiškia, kad su laiku drabužiai išsitampo ir praranda savo formą. To galima išvengti su tinkama priežiūra. Apie merino vilnos priežiūrą galite skaityti čia. Sakydami „tampri medžiaga“, turime omenyje, kad užsidėjus ant kūno, drabužis gali pasitempti 3-5 cm. Nusiėmus, merino vilna grįžta į pradinę būseną. Jeigu pagal mūsų išmatavimų lentelę esate M, jums taip pat tiks S dydis, tačiau jis bus labiau prigludęs prie kūno.


Kūdikių ir vaikų dydžiai. Tikriausiai aiškiausiai ir labiausiai suprantami, nes dydžiai yra nurodomi pagal ūgį ir amžių, kuris paprastai rašomas šalia. Pavyzdžiui, 110/116 dydis, reiškia, jog tinka 3-5 metų vaikams nuo ūgio 110 cm iki 116 cm. Viskas aišku, tiesa?

Tačiau daugelis mamyčių vis tik klaidina per du dydžius einantis merino vilnos dydis. Dažnai sulaukiame klausimų, kokį dydį rinktis, jeigu, pavyzdžiui, vaikučio ūgis yra 116 cm? Taip pat sulaukiame klausimų, o gal turime dydį 116/122 ?

Atsakome ir patariame, jog jeigu jūsų vaikučio ūgis yra toks, koks nurodytas dydžio didesniuose išmatavimuose, tai ir rinkitės šį dydį. Kaip aukščiau pateiktu atveju, reiktų rinktis 110/116 dydį 116 cm ūgio vaikui. Tikrai tai nebus per mažas vaikui dydis. Jeigu vis tik abejojate, pasimatuokite vaikučio išmatavimus ir rasite tinkamiausią dydį.


Drabužių ilgiai. Dydžių lentėlėse nurodome bendrą drabužio ilgį. Tai galioja tiek vaikiškiems, tai suaugusiųjų drabužiais. Jei tai timpos ar kelnės, ilgis nurodomas nuo juosmens žemyn, ne nuo tarpkojo. Marškinėlių ilgiai nurodomi nuo apykaklės žemyn, rankovių – nuo peties.

Krūtinė, juosmuo, klubai. Reikia atkreipti dėmesį, kad šių trijų matmenų dydžiai nurodomi visa apimtimi. Ką tai reiškia? Tarkim, 74/80 dydžio marškinėlių krūtinė yra 48-50cm, tai reiškia, jog tai yra priekio ir nugaros bendra suma. Analogiškai yra su juosmeniu ir klubais.


Vaikų kepurių dydžiai. Šalia kepurių dydžių yra nurodoma jos apimtis ir vaiko amžius, kuriam rekomenduojama kepurė. Pavyzdžiui, 1 dydis - 38cm (0-6 mėn). Vien nuspręsti pagal amžių nesiūlome, nes visų vaikų galvos yra skirtingos. Todėl geriausia būtų su juostele pamatuoti vaikelio galvos apimtį ir taip žinosite, kuri kepurė labiausiai tiks.


Tikimės, šie mūsų patarimai padės ir dabar galėsite drąsiai apsipirkinėti internetu bei džiaugtis merino vilnos šiluma. Sėkmės apsiperkant!

O jeigu turite savo gydrybių bei kitų patarimų, kaip apsipirkti internetu ir neapsirinkti, prašome pasidalinti po straipsniu esančiais komentarais.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susijusios prekės