Vaikiški žieminiai drabužiai į lauką

  • Vaikiški žieminiai drabužiai į lauką

Atėjus gruodžio pirmai dienai, prasideda kalendorinė žiema. Tuomet laukiam šaltuko, sniego, pramogų – statyti sniego senius, slidinėti, lėkti rogutėmis nuo kalno, žaisti sniego gniūžčių karą. Lietuvoje jau tokios žiemos sunku besulaukti, bet vis viliamės.

Kate – dviejų vaikučių (3 metų Andrew ir 1 metų Amelijos) mama, gyvenanti Kanadoje ir yra viena ištikimiausių GREEN ROSE klienčių užsienyje. Ji itin vertina natūralius 100% merino vilnos drabužius. Jau kelinti metai iš eilės ji apsiperka GREEN ROSE internetinėje parduotuvėje. Kate maloniai pasidalino savo įžvalgomis apie tai, kaip reikia aprengti vaikus žiemai į lauką. Kanadoje žiemos tikrai vertos dėmesio, todėl bus ką mums – lietuvaičiams, pasimokinti.

Žiemos Kanadoje

Kanadoje žiema tęsiasi mažiausiai penkerius mėnesius. Tuomet temperatūra nukrenta iki –25 ° C. Labai dažnai su vėju, tokia oro temperatūra atrodo, kaip –35 ° C. Tomis dienomis šeimos su vaikais lieka namuose ir mėgaujasi veikla viduje. Bet kai tik oras nors šiek tiek sušyla, mamos su vaikais eina tyrinėti gamtą.Tinkamai aprengti vaikus yra nepaprastai svarbu. Mums patinka tyrinėti netoliese esantį parką, sniege pasidaryti takus, atrasti gyvūnų pėdų atspaudus ir bandyti atspėti, kurie gyvūnai juos paliko. Prie mūsų namų laukinių gyvūnų yra gausu, nors gyvename 15 minučių automobiliu nuo miesto centro. Čia mes matėme zuikius, lapes, bebrus ir net kojotus. Taip pat gulbes, antis, Kanados žąsis ir voveres - jų yra visur. Vaikams labai smagu lauke, todėl mes daug laiko praleidžiame šaltame ore. O aš – rūpestinga mama, noriu įsitikinti, kad mano mažylių drabužiai tinkamai šildys kūną ir neleis peršalti,“ – dalinasi savo patyrimais mama Kate iš Kanados.

Drabužių sluoksniavimas

Kai oro temperatūra nukrenta žemiau 0 ir atšąla orai, kiekvienai mamai iškyla klausimas - kaip tinkamai aprengti vaikus, kad jie neperšaltų ar per daug nesušiltų? Atsakymas paprastas - sluoksniavimas! Po daugelio metų patirties, Kate suprato, koks svarbus yra sluoksniavimas ir atrado pačius geriausius audinius žiemos aprangai.

Kate dalinasi patarimais, kaip ji rengia savo vaikus esant tam tikrai lauke oro temperatūrai:

Šiltesniems orams, nuo + 10 ° C iki -5 ° C, aš savo vaikus rengiu taip:

  • apatinis sluoksnistermo apatiniai vaikams,
  • antras sluoksnis  - megztinis, šiltas džemperiukas;
  • trečias, viršutinis sluoksnis - lengvos, pūstos striukės su žemu ar sintetiniu užpildu. 
  • ✔ ir, žinoma, šilta kepurė, neperšlampami batai ir pirštinės.  Jeigu šaltas, vėjuotas oras, mėgstame kepures – šalmukus arba šalikus – golfiukus (aukštas apykakles). Tokie drabužiai yra žymiai patogesni nei paprastas, užsišamas šalikas.Pagrindinis šilumos sluoksnis – merino vilna

Kai oras yra gana šaltas ir peržengia -5 ° C, naudoju daugiau merino vilnos drabužių sluoksnių. Keli merino vilnos drabužių sluoksniai sulaiko orą tarp pluoštų, padėdamas izoliuoti ir palaikyti šiltą kūną“ – dalinasi savo žiniomis Kate.

Merino vilnos drabužiai puikiai palaiko tinkamiausią vaikų kūno temperatūrą. Jeigu daug laksto,  neleidžia perkaisti bei nebūna sudrėkę, jeigu suprakaituoja. Merino vilnos pluoštas yra labai švelnus, malonus bei minkštas. Visiškai nekanda ir nedirgina vaikų odos,“ – giria merino vilną mama iš Kanados. 

Taigi, kaip reikia sluoksniuoti drabužius itin šaltomis žiemos dienomis:


Viskas! Taip apsirengę jūsų vaikai bus pasiruošę daryti sniego angelus, žaisti karą su sniego gniūžtėmis, čiuožinėti rogutėmis, slidinėti, statyti sniego senius bei visai kitai žiemos veiklai, kokią tik sugalvos jūsų vaikai ar jūs patys. 


Naudodami puikius Kate patarimus, GREEN ROSE sukūrė atmintinę, kaip žiemą turėtų būti vaikų rengiami vaikai! Kaip turi būti sluoksniuojami drabužiai.


O kaip jūs rengiate savo vaikus žiemą į lauką? Pasidalinkite komentaruose po straipsniu.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


Kaip rengti vaikus į mokyklą
4998

Kaip rengti vaikus į mokyklą

Kaip rengti vaikus į mokyklą, net jei mokykloje yra uniformos? Kaip būti tikram, jog mokyklinukui bus pakankamai šilta, bet uždaroje patalpoje nesuprakaituos? Dalinamės TOP 5 perkamiausiais merino vilnos drabužiais mokyklai Detaliau...

  • 4 Komentarai
Vilnoniai drabužiai vaikams
3909

Vilnoniai drabužiai vaikams

GREEN ROSE klientės trijų vaikų mamos Ingos mintys apie vilnonius drabužius vaikams. Kokie vilnoniai drabužiai buvo ankščiau, kokie yra dabar - minkšti, malonūs, ploni, šilti Detaliau...

  • 37 Komentarai

Susijusios prekės