Vilnoniai drabužiai vaikams

  • Vilnoniai drabužiai vaikams

Kartais mes (GREEN ROSE kolektyvas) gauname tokių nuostabių laiškų nuo savo klienčių, jog perskaičiusios liekame apstulbusios ir skaitome dar kartelį! Toks pozityvumas, toks atidumas mūsų produktų detalėms – mus įkvėpia dirbti toliau, stengtis dėl jūsų ir ieškoti naujų spalvų, kurti naujus merino vilnos drabužėlių modeliukus kitam sezonui. Dalinamės vienu tokiu mūsų klientės mamytės Ingos laišku, kurį pavadinome – Vilnoniai drabužiai vaikams.

Sveikata – didžiausias šeimos turtas

Visada galvojau, kad turėsiu du vaikus. Kaip tipinė, statistinė lietuviška šeima. Ir tik kažkur giliai pasąmonėje gyveno maža svajonė - dar vienas mažutis pagrandukas. Kaip sakoma, atsargiai su svajonėmis - jos pildosi!

Taigi, mes daugiavaikė šeima! Dvylikametis Faustas, šešiametė Jorė ir mažylis pagrandukas, devynių mėnesių Motiejus.

Visada juokavau (o gal beveik rimtai sakiau), kad galėčiau išnešioti, pagimdyti ir užauginti kad ir penkiolika vaikų, jeigu man kas nors garantuotų, jog jie nesirgs. Kaip aš tų ligų bijau. O ko labiausiai bijai tą ir gauni. Deja…

Vyresnėlis labai daug sirgo. Laaabai daug. Darželį lankydavom kas tris savaites po savaitę (viena - darželyje, trys - namie sergant).

Dabar, praėjus 12-ai metų nuo tos dienos, kai susilaukiau pirmagimio, supratau labai daug dalykų, kuriuos dariau ne taip. Visų pirmiausia APRANGA!

Vilnoniai drabužiai vaikams

Gerai, gal pirmiausia vis gi - mintys, kurios materializuojasi. Juk kaskart pasveikus vaikui jau imdavau galvoti, kada jis vėl susirgs. Ir aišku jis susirgdavo. Dabar taip nebedarau. Kai visi aplink serga, save įtikinu, kad manieji tikrai nesirgs! Kartais veikia!

Grįžtant prie aprangos. Nuo pat pirmų kūdikio gimimo dienų, kiekviena mama suka galvą, kuo aprengti vaikutį, kad jis nesušaltų ar nesukaistų. Man kažkodėl tuomet atrodė svarbiausia, kad nesušaltų.

Patirties neturėjau, tad klausiau mamos ir močiutės. O joms visada atrodė, kad vaikui šalta. Tai ir ropinėjo ir vaikštinėjo mano mažasis prirėdytas kaip burbuliukas. Vos galėdamas kojytes pakelt. Žiemai - būtinai striukė su avikailiu, kelnės iš avies vilnos, storas, šiltas megztinis. O pamenate tuos senus gerus laikus, kai dauguma iš mūsų tokias avies vilnos kelnes mūvėjome. Vilnones! Močiučių megztas! Kaip smagiai ant jų sulipdavo sniegas gabalais. Ir klampodavai į kalną, paskui save tempdamas sniego žmogaus kojas.

Arba avies vilnos liemenės, kurias vilkėdamas jausdavaisi lyg blusų turėtum, nes gi visur "kanda"! Jau nekalbu apie vilnonį šaliką.... ir kas toms mamoms šaudavo į galvą taip rengt vaikus...

O šaudavo paprastas dalykas – rūpestis. Saviškį taip pat mūturiuodavau iš rūpesčio. Tik niekas nepaprotino, kad to rūpesčio gerokai per daug.

Avies vilna žinoma nuostabus dalykas. Šiltas ir natūralus, bet niežėjimo ir sunkumo jausmas...Merino vilnos rūbeliai vaikams

Nesu specialistė ir galbūt žinių man trūksta šioje srityje, bet trijų vaikų auginimo patirtis leidžia man teigti, kad vis dėlto mes turim tobulą rūbą. Tobulai natūralų, tobulai lengvą, nevaržantį judesių, leidžiantį odai kvėpuoti ir tobulai šiltą. Tai merino vilnos rūbeliai.

Labai gaila, kad jų neatradau, kol pirmagimis buvo darželinukas. Esu įsitikinusi, kad būtų sirgęs daug mažiau.

Dukra merino vilnos rūbelius dėvi nuo lopšelio laikų, o pagrandukas nuo pat gimimo. 

Man visada labai juokingai skambėdavo frazės "mylėtas ir saugotas rūbelis, daiktas" ar pan. Kam mylėti daiktus? Bet štai dabar aš pati galiu sakyti - įsimylėjau merino vilnos rūbelius.

Esu įsigijusi jų iš skirtingų gamintojų ir galiu pasakyti, kad savybėmis jie visi puikūs. Tačiau, pavyzdžiui, stiliaus jausmą ne visi gamintojai turi. Užtat paskutiniu metu merino vilnos rūbelius įsigyju iš GREEN ROSE. Man patinka, kad jie yra įvairių spalvų ir įvairių modeliukų.

Didieji vaikai jau kelinti metai vilki tas pačias merino vilnos apatines marškutes (žodžio maikutė neleidžia dukra vartoti. Kažkas paprotino, kad tai ne lietuviškas žodis, tai ji ir mane dabar moko). Puikus rūbelis. Niekada nugarytė nebus šlapia. O juk mokykloje bei darželyje aplinkos temperatūra keičiasi dažnai. Lauke pabėgiojo, sušilo, marškutė tuoj pat išgarino drėgmę ir ramu.

Mūsų pagrandukas visas "merinovilniuotas"! Nuo apatinių smėlinukų iki kepurytės, kaklaskarės (tobulas daiktas!!), megztuko ir panašiai.Merino vilna prieš storus megztukus

Visai neseniai dar kartą teko įsitikinti, koks geras daiktas yra merino vilnos rūbeliai.

Dukra iš mokyklos "parnešė" virusą. Pati tik paslogavo, o mažąjam kirto stipriau. Kovodama su virusu, sukilo temperatūra. Rankytės šaltos kaip ledukai. Pirmas instinktas suveikė netinkamai. Apvilkau storą medvilninį megztinį (prigimtinė logika: storas=šiltas). Nė velnio. Rankytės kaip buvo ledukai, taip liko.

Tada prašvito galvoje. Apvilkau plonytį merino vilnos megztuką. Mažylis tuoj pat sušilo. Nurimo, užmigo. Organizmas atliko savo darbą, temperatūra išnaikino virusus ir per dvi dienas mažasis buvo sveikas. 

Dar vienas puikus pavyzdys - kelionės automobiliu. Visos mamos žino, kaip suprakaituoja mažyliai autokėdutėse. O jei dar per langą saulutė plieskia! Galiu užtikrintai pasakyti, kad idealiausias rūbas važiuojant automobiliu - merino vilnos rūbelis. Jei vaikas ir sušyla, nugarytė nelieka šlapia. Drėgmė išgarinama. O tai labai svarbu, nes nei viena nenorime, kad šlapią vaiką perpūstų vėjas iškėlus iš automobilio.

Dukra keliauja į pirmą klasę. Kasdien su merino vilnos palaidine. Pačiai patinka. Lengva, plonytė, bet šilta.Sūnus, jau beveik paauglys. Tad jam labai svarbu kaip atrodo. Pabandykit įsiūlyt šaliką. Taigi tiek vargo - vyniot aplink kaklą, kažkur spaudžia, kažkur graužia… Nuolat grįždavo namo pliku kaklu ir skaudančia gerkle. Įsigijome merino vilnos movą. Patenkintas! Užsidėjo greit, niekur negraužia, o ir atrodo stilingai!

Jau mintyse surikiuoti kiti pirkiniai: naktinukai dukrytei, pižama mažąjam, pirštinės, kojinės. O ir mamai reikia kažko pasidairyt žiemos pasivaikščiojimams su vežimėliu! Vyras tik pakraipo galvą pamatęs sąskaitas už šitą gėrį, bet supranta - sveikata ir komfortas svarbiausia.

Būkite visi sveiki!

Pasidalinkite ir jūs komentaruose, kokius GREEN ROSE merino vilnos drabužius esate išbandę ir kuo jie jums patiko.

 #merinovilna #drabuziaivaikams #siltidrabuziai #greenrosevilna #greenrosemerino


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti

Susiję įrašai


Vaikiški žieminiai drabužiai į lauką
3371

Vaikiški žieminiai drabužiai į lauką

Kaip rengti vaikus, išleidžiant juos į lauką žiemą? Kaip rengti, kai oro temperatūra yra apie 0 ° C ? O kaip rengti, kai oro temparatūra nukrenta daugiau nei -5 ° C ? Savo patirtimi dalinasi dviejų vaikų mama iš Kanados Detaliau...

  • 0 Komentarai

Susijusios prekės