Merino vilna su šilku vasarai

  • Merino vilna su šilku vasarai

Kai dauguma žmonių pagalvoja apie vilną, iš karto galvoje iškyla vaizdiniai apie storus, sunkius megztinius ir šaltas žiemos dienas. Tačiau merino vilna yra universali, puikiai tinkanti dėvėti vasarą, ypač jeigu ji yra maišyta su šilku. Kartu su šilku merino vilna yra puikiausias vasaros audinys, tiek kūdikiams, tiek vaikams, tiek moterims, suteikiantis neprilygstamą komfortą ir jaukumą.

Merino vilna yra natūralus pluoštas, gaunamas iš merino avių. Merino vilna garsėja savo minkštumu, pralaidumu orui ir drėgmę sugeriančiomis savybėmis, todėl yra puikus pasirinkimas dėvėti vasarą.

Šilkas taip pat yra natūralus pluoštas, kuris buvo naudojamas drabužiams tūkstančius metų. Šilkas garsėja prabangiu pojūčiu, lengvumu ir natūraliu blizgesiu. Kartu su merino vilna šilkas suteikia audiniui papildomo elegancijos ir rafinuotumo.


Taigi, kodėl merino vilna su šilku yra puikus vasaros audinys?

Pažvelkime atidžiau į kai kuriuos privalumus:

Laidumas orui: Merino vilna su šilku yra neįtikėtinai kvėpuojanti, todėl oras gali cirkuliuoti aplink kūną ir reguliuoti temperatūrą. Tai reiškia, kad net karščiausiomis vasaros dienomis, dėvėdami merino vilnos su šilku drabužius, būsite vėsūs ir jausitės patogiai.

Drėgmę sugerianti: Merino vilna su šilku natūraliai sugeria drėgmę, tai reiškia, kad ji pašalina drėgmę nuo odos ir greitai ją išgarina. Taip jaučiatės sausai ir komfortiškai patogiai net ir šiltą dieną.

Dėl šių dviejų merino vilnos su šilku audinio savybių, merino su šilku rūbeliai ypač tinka kūdikiams. Kūdikio odelei svarbu, jog prie jos lietųsi natūralūs pluoštai, natūraliai kvėpuotų, išgarintų drėgmę, o mažylis jaustųsi sausai. Tuomet yra išvengiama iššutimų, paraudimų, niežėjimo. Kaip tik tokį komfortą mažyliui suteikia GREEN ROSE merino vilnos su šilku rūbeliai.

Atsparus kvapams: Merino vilna su šilku yra natūraliai atspari kvapams, todėl galite nešioti kelis kartus, neskalbdami.Apsauga nuo UV spindulių: Merino vilna su šilku turi aukštą UV apsaugos faktorių, tai reiškia, kad ji suteikia papildomą apsaugos nuo žalingų saulės spindulių sluoksnį. Tai ypač svarbu lauko veiklos metu.

Minkštumas: Merino vilna su šilku yra neįtikėtinai minkšta ir švelni odai, todėl ją patogu dėvėti ilgą laiką. Tai ypač svarbu karštomis vasaros dienomis, kai jūsų oda gali būti jautresnė šiurkštesniems audiniams.

Stilius: Merino vilna su šilku atrodo prabangiai, bet taip pat yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima nešioti kasdien, todėl jis puikiai papildys bet kurį vasaros garderobą.

GREEN ROSE asortimente rasite 75% merino vilnos bei 25% šilko audinio drabužėlių neišnešiotukams, naujagimiams, vaikams bei moterims. Šio audinio naujagimio drabužėliai ypač populiarūs Vokietijoje. Esame gavę tokį klientės atsiliepimą:

"Draugė, kuriai dovanojau jūsų rūbelius, gyvena Vokietijoje. Pasakojo, jog aprengė savo naujagimį jūsų merino su šilku šliaužtinuku, kurį siunčiau dovanų. Atėjo vokietė akušerė patikrinti, kaip jiems sekasi. Draugė sakė, jog tik akušerė palietė rūbelį, iškart: "O! Merino vilna su šilku! Geriausia, kas tik gali būti". Patarė draugei rengti kuo ilgiau, kiek tik išeina, kol išaugs. 

Tai patys geriausi rūbeliai, kokius tik galima sugalvoti vaikiukui, baby luxury wear :) "Merino vilnos su šilku gaminiai yra plonesni ir vėsesni, lyginant su 100% merino vilnos drabužiais. Šilkas suteikia šiek tiek vėsumo pojūtį, jeigu aplinkos temperatūra vėsi. Tačiau staiga atvėsus orams, čia į pagalbą ateina merino vilna ir šildo kūną.


Šiuo metu Green Rose asortimente yra tik baltos, nedažytos, natūralios spalvos merino vilnos su šilku gaminiai. Toks pasirinkimas ypač tinkamas žmonėms, turintiems jautrią bei į susirgimus linkusią odą. Taip pat visada rekomenduojame rinktis neišnešiotukams bei naujagimiams natūralios spalvos rūbelius.Taigi, jei ieškote tobulo vasarinio audinio, ieškokite merino vilnos su šilku. Dėl savo pralaidumo orui, drėgmę sugeriančių savybių, atsparumo kvapams, UV apsaugos ir minkštumo tai yra geriausias pasirinkimas bet kokiam vasaros nuotykiui. Merino vilna su šilku vėsi, patogi ir stilinga visą vasarą.Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti