Merino vilnos drabužiai kelionėms

  • Merino vilnos drabužiai kelionėms

Kalbant apie keliones, visi sutiks, jog svarbiausia yra patogumas, neapsikrauti daiktais/drabužiais ir kad kelionės kuprinės bei lagaminai būtų kuo lengvesni. Čia jums puikiai padės merino vilnos gaminiai.

Nesvarbu, kur jūs keliaujate – atostogų į šiltus kraštus, slidinėti, į žygį, kelione su mašina ar ilgam savaitgaliui į Europos sostinę, visada pravers merino vilnos drabužiai. Tai natūralus stebuklingas pluoštas, puikiai tinkantis bet kokiam nuotykiui – nuo žygio per dykumą iki atostogų mieste.


Merino vilna kilusi iš merino avių veislės, žinomos dėl savo plonos, minkštos ir patvarios vilnos. Skirtingai nuo tradicinės vilnos, ji yra neįtikėtinai lengva, pralaidi orui ir nekanda, todėl puikiai tinka drabužiams nuo mažiausio iki didžiausio. Dėl natūralių savybių merino vilna taip pat yra atspari kvapams, sugeria drėgmę ir greitai džiūstanta, todėl puikiai tinka kelionėms.


Štai keletas priežasčių, kodėl merino vilnos drabužiai puikiai tinka jūsų kitai kelionei:

1. Merino vilnos drabužiai lengvi ir neužima daug vietos

Merino vilna yra neįtikėtinai lengva, o tai reiškia, kad galite pasiimti su savimi daugiau kitų reikalingų daiktų arba kaip tik sutaupyti savo bagažo svorio. Merino drabužiai taip pat praktiškai nesiglamžo, o ir susiglamžę, apsirengus, greitai atgauna savo formą, net ir nelyginant. Todėl galite drąsiai imti į kelionę merino drabužius, nesijaudindami, kad reikės lyginti.

2. Merino reguliuoja kūno temperatūrą

Merino vilna šildo šaltu oru ir vėsina šiltu oru. Dėl to puikiai tinka sluoksniuoti – tokiu būdu galite lengvai prisitaikyti prie bent kokių aplinkos sąlygų bei savo aktyvumo. 

3. Merino vilna atspari kvapams, nereikia dažnai skalbti

Vienas didžiausių merino vilnos drabužių privalumų kelionėms – atspari kvapams. Skirtingai nuo sintetinių medžiagų, kurios sulaiko prakaitą ir bakterijas, merino vilna yra natūraliai antibakterinė, o tai reiškia, kad ją tereikia pravėdinti ir nebelieka kvapo. Dėl to puikiai tinka kelionėms, kai nėra po ranka skalbimo mašinos. Jau tai išbandyta mėnesio trukmės piligriminėje kelionėje, kai tą patį merino vilnos golfiuką teko dėvėti kiekvieną dieną, o neskalbtas buvo visa kelionę, kai tuo tarpu, kito audinio drabužius teko skalbti ne kartą. Apie piligriminę kelionę dalinamės čia: Piligriminė kelionė.

4. Merino vilna sugeria drėgmę ir greitai džiūsta

Merino vilna gali sugerti iki 30% savo svorio drėgmės, kol ji pradeda jaustis šlapia. Tai reiškia, kad merino vilna sugeria prakaitą nuo jūsų kūno, jūs jaučiatės sausai, šiltai, nes net ir pats drabužio audinys išlieka posausis.5. Merino vilnos drabužiai - universalūs

Merino vilnos drabužiai yra universalūs ir gali būti dėvimi įvairiomis aplinkybėmis. Puikiai tinka lauko veiklai, pavyzdžiui, žygiams ir stovyklavimui, tačiau taip pat pakankamai stilingi dėvėti miesto aplinkoje, darbe.

6. Merino vilna apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių

Merino drabužiai turi puikią savybę apsaugoti žmogų nuo saulės UV spindulių. Tai ypač svarbu einant į žygį, lipant kalnais ir panašiai.

7. Merino vilna ekologiška

Merino vilna yra atsinaujinantis ir tvarus išteklis. Merino avys, iš kurių gaunama vilna, kerpamos kiekvienais metais, o tai reiškia, kad vilna yra atsinaujinantis išteklis. Tai taip pat yra biologiškai skaidi medžiaga - neprisida prie didėjančios tekstilės atliekų problemos.


Kokie merino vilnos drabužiai geriausi kelionėms

Merino vilnos golfas

Visuomet pasiteisinęs merino drabužis kelionėje yra golfas – tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams. Jis puikus net keliaujant į šiltus kraštus. Ir šituose kraštuose vakarais atvėsta arba netikėtai užpuola patalpoje kondicionieriai. Merino golfiukai tikrai užima labai mažai vietos kuprinėje, tačiau tokiose netikėtose situacijose labai praverčia ir atstoja pustorį megztuką.

Golfiukai arba ilgomis rankovėmis marškinėliai yra nepamainomi kelionėje lėktuvu. Tikrai ne vienam teko oro uoste sušilti, o lauke laukiant lėktuvo sušalti, paskui vėl lėktuve atvėsti. Arba atvirkščiai, jeigu keliaujate vasarą, oro uostuose galingai veikia kondicionieriai, o išėjus į lauką – būna staiga karšta. Taigi nuo tokių staigių oro temperatūros pokyčių jus apsaugos merino vilnos golfiukai.


Merino vilnos marškinėliai trumpomis rankovėmis

Šie marškinėliai atstoja paprastus marškinėlius, kuriuos įpratę imti kelionėse, į žygius. Dėl visų aukščiau išvardintų merino vilnos drabužių pranašumų kelionėms, merino vilnos marškinėliai trumpomis rankovėmis tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams yra pranašesni. Merino vilnos džemperis

Nedaug užimantis vietos kuprinėje/lagamine, tačiau kai staiga prireikia šilumos - merino džemperis pagelbės bet kurioje situacijoje.

Merino džemperis vaikams.

Merino džemperis moterims.

Merino džemperis vyrams.
Merino vilnos apklotėlis

Jeigu turite kūdikį ar šiek tiek paaugusį vaikutį ir su jais keliaujate, tikrai pravers merino vilnos aplkotėlis. Jis yra gana nedidelis, užima labai nedaug vietos lagamine/kuprinėje, tačiau pravers ne vienu atveju. Užmigus mažyliui – priklosite, bus šalta – apgaubsite, net ir patys visai jaukiai užsiklosite.

Apklotėlis yra dviejų merino vilnos sluoksnių, todėl šilumos suteiks kaip geras megztinis arba įprastas, gana storas kito audinio apklotas, kuris užima daug daugiau vietos.Merino vilnos universali mova

Tai nepamainomas dalykas kiekvienoje kelionėje. Ar pakils vėjas, ar atvės oras, ar pradės skaudėti gerklę kelionėje – su šia merino vilnos mova – šalikėliu tikrai jausitės šilčiau. Mova yra universali - tinka tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams

Šios movos panaudojimo galimybių yra begales. Pavyzdžiui, galite panaudoti vietoj kaukės ant veido, vietoj juostos ant galvos, vietoj kepurės. Apie movos panaudojimo galimybes skaitykite čia. MovaMerino vilnos kardiganas

Puikiai tinka keliautojoms moterims. Ir pačioms bus šilta, jauku, ir galėsite apgobti šiluma savo vaikus. Užima tikrai labai nedaug vietos, tačiau suteiks ne tik šilumos, bet ir atrodysite stilingai.Apibendrinant, merino vilnos drabužiai puikiai tinka kelionėms. Jie lengvi kelionių kuprinėse/lagaminuose, atsparūs kvapams, sugeria drėgmę, greitai džiūstanta, patvarūs, universalūs ir ekologiški. Tai puikus audinys tiems, kurie nori keliauti lengvai, patogiai ir atrodyti stilingai. Nesvarbu, ar vykstate į kelionę su kuprine, ar atostogaujate mieste, merino vilnos drabužiai yra privalomi kiekvienam keliautojui.


Komentarai

Rašyti komentarą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Įvertinti